Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:23:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1268433 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Molio bi biblijsku neznalicu da ne brka jezike i razumijevanje Biblije, nije to isto, na predavanju ću ga rasturiti ko beba zvečku, haha, samo nek dođe, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Samo od sebe Teodore, sa uzrokom Teodore.


Paranoik smatra da neko odredjuje količinu roda pomorandže u Brazilu i vreme pojave pandemije.
Dete veruje u deda mraza i da se dobra dela nagrađuju.
Bušmani smatraju da bogovi šalju gromove i da voze sunce po nebu, šalju bolesti i zemljotrese.

A ono sve prirodni proces. Sam od sebe. Sa uzrokom
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
Molio bi biblijsku neznalicu da ne brka jezike i razumijevanje Biblije, nije to isto, na predavanju ću ga rasturiti ko beba zvečku, haha, samo nek dođe, dapače!  Smile

Molićeš ti da te ne maltretiram na predavanju.
A ko je biblijska neznalica vidi se iz pitanja na koje nisi sposoban da odgovoriš, neznalice. Smile

I to nepismena, "Molio bi", neznalice.
Jao si ga tebi na tom predavanju.  Smile

EDIT
I opet je pičkica pobegla bez da odgovori na pitanje.  Smile
Toliko o stručnjaku koji je proučio Bibliju.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2020, 07:23:37 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Kako su indijanci davali imena?

Bik Koji Sedi
Mesečev Cvet i najpoznati

Teodebil Mlohavi Đoka


Buhahahahahahahahahah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Evo listam prethodne strane i gledam kad je počelo sa kretenizmima.

Neverovatno koliko se truda uložilo da ovom debilčini objasnimo gde logički greši, pokušavali čak i na lep i pristojan način da komuniciramo sa njime ali debil nije pročitao pravila komunikacije.

I tako jedno 300-400 strana. I kako je sve otišlo u kurac?

Tako što debilčina nije mogao da se uzdrži i na skoro svakom svom postu ne doda kako je on neki sveznajući kurac palac i kako mi pojma nemamo, kako samo on zna sve o svemu i ostale nadobudne idiotarije.

I posle par upozorenja da to ne radi, nego da pokuša bez toga da komunicira sa ljudima i da barem bude dovoljno pristojan da prizna svoje greške, da se bar potrudi da razume koje su mu logičke greške u rasuđivanju i da proba da ih popravi jedino što je prouzrokovao je da ga zadnjih 100 strana konstantno napušavamo.

Logičke greške koje nisu povezane sa temom, nego jednostavno standardne greške koje svako od nas pravi tokom razmišljanja.

Ali debilčina je pored toga što je retard, plus je i arogantan i pun sebe kao i svaka budala koja je umislila da nešto zna i da nema potrebe da uči dalje.

Potpuno gubljenje vremena i truda.

Zato debilni @TEODORE očekuj jos 1000 strana najgoreg napušavanja koje ćeš u životu iskusiti ukoliko ne promeniš pristup forumskoj diskusiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
ako si prelistavao prethodne stranice, siguran sam da nisi primetio da ti je promaklo (čak dva puta ako ne i tri hehe jbg dešava se) da mi odgovoriš, evo ponoviću i treći put: https://prnt.sc/stppbh

dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti? dobro podrazumeva se čula ali i ona su deo svesti,dakle šta još ti imaš sem svesti i čula pa se razlikuješ od mene koji posmatram univerzum,kako si ti reko ''SAMO'' kroz, šta ti JOŠ PORED TOGA poseduješ, kakvo ''objektivno'' pomagalo il šta već? -.-

nadam se i pretpostavljam da je dakle upravo to slučaj što i dalje čekam odgovor, što si eto mukica prevideo to pitanje, čak dva puta, jbg slaba dioptrija,  a ne da si se povuko ko pičkica kad sam te saterao u ćošak i kad si konačno uvideo da je svest sve što postoji i apsolutno krucijalna za postojanje bilo čega,te počeo u maniru todora da ignorišeš i bežiš u, za razliku od njega ne verski no naučni autizam, ono za šta njega stalno optužuješ.

ali sada ćemo saznati šta je zapravo stvarno slučaj, ako I SAD,petnesti put izignorišeš,znaćemo da si isti teodor u suštini, kad nemaš argumente i uvidiš da si se negde pak zajebao i izlanuo,kreneš da ignorišeš, nadam se da ipak nisi taki ponavljam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Citat
svest sve što postoji i apsolutno krucijalna za postojanje bilo čega

apsolutno ne...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
nisam te ignorisao.


Citat: abenaz
... ako I SAD,petnesti put izignorišeš,znaćemo da si isti teodor u suštini, kad nemaš argumente

Smatram da sam ti dao i previše dokaza u vidu fizičkih objašnjenja kako to predmeti postoje van tvoje svesti sve dok ne uđu u tvoju svest pomoću čula.

Imaš dva pogleda na ovaj slučaj. Pogled spolja dakle JA vršim obzervaciju i radim experiment NA TEBI.

TI sediš u mraku i gledaš u prazno. JA palim svetlo i TI ugledaš jabuku. JA tebe pitam koje je voće na stolu. TI odgovaraš: "Jabuka!".

JA zaključujem da ti nisi imao jabuku u svesti PRE nego što si je ugledao da stoji na stolu.

U ovom experimentu je uključeno i verovanje. Jebiga, ne može bez toga, naime ja verujem da ti imaš svest.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Citat
svest sve što postoji i apsolutno krucijalna za postojanje bilo čega

apsolutno ne...
dokaži, šta postoji bez svesti?
i kako ne kad si i sam to tvrdio i složio se s tim pre par stranica  Smile
au s kim sam se ja upravo upustio u ''diskusiju'' HAHA shame on me  Smile

nisam te ignorisao.


Citat: abenaz
... ako I SAD,petnesti put izignorišeš,znaćemo da si isti teodor u suštini, kad nemaš argumente

Smatram da sam ti dao i previše dokaza u vidu fizičkih objašnjenja kako to predmeti postoje van tvoje svesti sve dok ne uđu u tvoju svest pomoću čula.

Imaš dva pogleda na ovaj slučaj. Pogled spolja dakle JA vršim obzervaciju i radim experiment NA TEBI.

TI sediš u mraku i gledaš u prazno. JA palim svetlo i TI ugledaš jabuku. JA tebe pitam koje je voće na stolu. TI odgovaraš: "Jabuka!".

JA zaključujem da ti nisi imao jabuku u svesti PRE nego što si je ugledao da stoji na stolu.

U ovom experimentu je uključeno i verovanje. Jebiga, ne može bez toga, naime ja verujem da ti imaš svest.

jesi jesi švalerčino

dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti? dobro podrazumeva se čula ali i ona su deo svesti,dakle šta još ti imaš sem svesti i čula pa se razlikuješ od mene koji posmatram univerzum,kako si ti reko ''SAMO'' kroz, šta ti JOŠ PORED TOGA poseduješ, kakvo ''objektivno'' pomagalo il šta već? -.-

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Citat
svest sve što postoji i apsolutno krucijalna za postojanje bilo čega

apsolutno ne...
dokaži, šta postoji bez svesti?
i kako ne kad si i sam to tvrdio i složio se s tim pre par stranica  Smile
au s kim sam se ja upravo upustio u ''diskusiju'' HAHA shame on me  Smile

nisam te ignorisao.


Citat: abenaz
... ako I SAD,petnesti put izignorišeš,znaćemo da si isti teodor u suštini, kad nemaš argumente

Smatram da sam ti dao i previše dokaza u vidu fizičkih objašnjenja kako to predmeti postoje van tvoje svesti sve dok ne uđu u tvoju svest pomoću čula.

Imaš dva pogleda na ovaj slučaj. Pogled spolja dakle JA vršim obzervaciju i radim experiment NA TEBI.

TI sediš u mraku i gledaš u prazno. JA palim svetlo i TI ugledaš jabuku. JA tebe pitam koje je voće na stolu. TI odgovaraš: "Jabuka!".

JA zaključujem da ti nisi imao jabuku u svesti PRE nego što si je ugledao da stoji na stolu.

U ovom experimentu je uključeno i verovanje. Jebiga, ne može bez toga, naime ja verujem da ti imaš svest.

jesi jesi švalerčino

dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti? dobro podrazumeva se čula ali i ona su deo svesti,dakle šta još ti imaš sem svesti i čula pa se razlikuješ od mene koji posmatram univerzum,kako si ti reko ''SAMO'' kroz, šta ti JOŠ PORED TOGA poseduješ, kakvo ''objektivno'' pomagalo il šta već? -.-



ne postoji za tebe....

ne postoji bez tebe...

ali da u apsolutnom smislu ne postoji..

nece biti...

jel onda ni ti ne postojis...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:23:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.