Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:52:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 509 510 512 513 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1268435 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Zasto bih se to nadao?


Ja sa majmunima nemam problem

Imaš, jer VJERUJEŠ da si od majmuna nastao a NISI, to je velika LAŽ, ozbiljno.

Bića od kojih si nastao su PAMETNA, inteligentna, tehnološki najrazvijenija u cijelom našem prostor-vremenu a ne samo u svemiru, e da.

Nemoj reći da je to isto, jer NIJE, je tak?

I ne želiš UPOZNATI svoga Stvoritelja OSOBNO?

Samo pitam!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nema stvoritelja. Cukundeda mi je majmun. I da ponovim, ja sa tim nemam problem.

Dobicu decu kao i moji roditelji, odgajicu ih i umreti kao i oni.

To ti je to, sto se mene tice
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Jahve te vec pojebao u magareci mozak.

jahve, isus, tor, odin, zevs, shiva, alah ne postoje, Niti su ikad postojali.



Postoji i Jahve i Isus Krist, samo NISU ono što se o Njima priča, e da!  Smile

Dokaži!

... Teorije objašnjavaju fenomene, ali mora da postoji materijalni dokazi da potvrde objašnjenje.

Prvo ide teorija a onda će Bogovi OSOBNO  da se pokažu svim nevjernim Tomama, dakle DOBITI ćeš i te kako materijalni DOKAZ da postoje, ozbiljno!  Smile

Zasto si siguran?

Jesi li nesto vec predvideo?

Evo predviđam UJEDINJENJE svih ljudi i skori dolazak Bogova na Zemlju, koji su nas ljude  zbilja napravili, koji NISU iz neke tamo galaksije, nego IZVAN našega svemira ali UPRAVLJAJU svim materijalnim silama, e da!  Smile

Cak i da se neki tamo vansvemirci pojave i dalje necemo imati nikakav dokaz da su oni napravili nas univerzum.

To bi bilo isto kao da se beli englezi pojave prvi put na americkom kontinentu i onda jadne maje i azteci pomisle kako su to bogovi, a svi znamo kako se to zavrsilo.

Tvoje predvidjanje je go ku*ac. Napisi tacan datam, tacno u milisekundu kad ce sleteti i gde tacno ce sleteti, tacno u milimetar, tacno na koju poljlanu ce sleteti, tacno kako ce izgledati ti tvoji vankurcisvemirci, sta ce nositi na sebi, u kakvim svemirskim brodovima ce doci, tacno do detalja opisi kako ce ti brodovi izgledati, na kojim principima rade, koliko tacno vremena do u jednu milisekundu su proveli putujuci do nas iz svojih zabitih rupa na kraju svemira, o cemu su tacno razmisljali dok su putovali, i sta su na tom putovanju jeli, gde su srali i pishali i koliko puta su se medjusobno pojebali. Sta su radili sa nezeljenim trudnocama i koje im je politicno uredjenje bilo na brodovima. Kako su se snasli za gorivo?

Evo, za tebe, jedan lagani zadatak, mislim... sta je to za tebe, shizofrenika koji je umislio da je drugi Isus?

1,2..3, pocni:
« Poslednja izmena: 17. Jul 2019, 23:37:29 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Jahve te vec pojebao u magareci mozak.

jahve, isus, tor, odin, zevs, shiva, alah ne postoje, Niti su ikad postojali.



Postoji i Jahve i Isus Krist, samo NISU ono što se o Njima priča, e da!  Smile

Dokaži!

... Teorije objašnjavaju fenomene, ali mora da postoji materijalni dokazi da potvrde objašnjenje.

Prvo ide teorija a onda će Bogovi OSOBNO  da se pokažu svim nevjernim Tomama, dakle DOBITI ćeš i te kako materijalni DOKAZ da postoje, ozbiljno!  Smile

Zasto si siguran?

Jesi li nesto vec predvideo?

Evo predviđam UJEDINJENJE svih ljudi i skori dolazak Bogova na Zemlju, koji su nas ljude  zbilja napravili, koji NISU iz neke tamo galaksije, nego IZVAN našega svemira ali UPRAVLJAJU svim materijalnim silama, e da!  Smile

Cak i da se neki tamo vansvemirci pojave i dalje necemo imati nikakav dokaz da su oni napravili nas univerzum.

To bi bilo isto kao da se beli englezi pojave prvi put na americkom kontinentu i onda jadne maje i azteci pomisle kako su to bogovi, a svi znamo kako se to zavrsilo.

Tvoje predvidjanje je go ku*ac. Napisi tacan datam, tacno u milisekundu kad ce sleteti i gde tacno ce sleteti, tacno u milimetar, tacno na koju poljlanu ce sleteti, tacno kako ce izgledati ti tvoji vankurcisvemirci, sta ce nositi na sebi, u kakvim svemirskim brodovima ce doci, tacno do detalja opisi kako ce ti brodovi izgledati, na kojim principima rade, koliko tacno vremena do u jednu milisekundu su proveli putujuci do nas iz svojih zabitih rupa na kraju svemira, o cemu su tacno razmisljali dok su putovali, i sta su na tom putovanju jeli, gde su srali i pishali i koliko puta su se medjusobno pojebali. Sta su radili sa nezeljenim trudnocama i koje im je politicno uredjenje bilo na brodovima. Kako su se snasli za gorivo?

Evo, za tebe, jedan lagani zadatak, mislim... sta je to za tebe, shizofrenika koji je umislio da je drugi Isus?

1,2..3, pocni:

Vansvemirci NE MORAJU putovati svemirom, oni su TU otkada svemir postoji, e da!

Mogu se pojaviti bilo GDJE u svemiru, jer njima ne teče ISTO vrijeme kao i nama ljudima, dakle ni o tome ništa ne znaš.

I ne možeš engleze i maje uspoređivati sa Vansvemircima, jer su i englezi i maje LJUDI, dok Vansvemirci NISU, već su Stvoritelji materijalnoga svijeta, opet BRKAŠ osnovne stvari, ali to je normalno kod nekoga tko NE ZNA sam logično do kraja o nečemu razmisliti, sve pet, jednom ćeš i ti doći k pameti, bolje bi bilo što prije, se razme!  Smile

Nema stvoritelja. Cukundeda mi je majmun. I da ponovim, ja sa tim nemam problem.

Dobicu decu kao i moji roditelji, odgajicu ih i umreti kao i oni.

To ti je to, sto se mene tice


Kakav te čukundeda MAJMUN spopao, daj se ne glupiraj, pa NISI ti majmunsiki potomak za Boga miloga, ZAŠTO sebe srozavaš na najniže grane, kada ti je mjesto u samom vrhu, je li?

I IMA Stvoritelja, da ga nema ne bi ni majmuna bilo, a ni tebe ni tvojih roditelja a ni djece.

Da NEMA Stvoritelja NE BI ti ima gdje živjeti, ni što jesti niti piti, a da o ostalim stvarima poput svega znanja, umjetnosti, sporta, i tak dalje ne govorim.

SVE to Stvoritelj je izmislio da uživamo u životu, a ne da nam bude dosadno, dakako da seks ne zaboravim, recimo pozu 69 nije priroda izmislila nego netko tko ZNA i te kako u seksu uživati, pa je to i nama ljudima dao, e da!  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jul 2019, 22:46:42 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Pored toga da nisi napisao nista od onoga sto sam ti trazio...

Citat
Vansvemirci NE MORAJU putovati svemirom, oni su TU otkada svemir postoji, e da!

Pa sta ce im onda moron sa dva grama mozga da ih najavljuje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Pored toga da nisi napisao nista od onoga sto sam ti trazio...

Citat
Vansvemirci NE MORAJU putovati svemirom, oni su TU otkada svemir postoji, e da!

Pa sta ce im onda moron sa dva grama mozga da ih najavljuje?

Pamet se NE MJERI gramima u mozgu, zgubidane, nemaš pojma!  Smile

A kada smo već kod toga eto laganoga pitanja za tebe:

"Gdje se točno nalazi TVOJA pamet u tijelu?"

Haha, da te sada čujem!

Znam da je to PRETEŠKO pitanje za tebe, ali MORAŠ početi konačno PAMETNO razmišljati, e da!  Smile
« Poslednja izmena: 19. Jul 2019, 22:12:21 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Znaci nema postojanja bez stvoritelja?

Zanimljiva teorija.

Inace.. Moram da pitam.... Ko je stvorio stvoritelja?


A ljude uopste ne vidim kao nesto.. Kako si rekao... U samom vrhu.
Covek je skoro isti kao majmun.. Samo malo bolje razmislja i efikasnije se znoji. A mnogi ljudi ni po razmisljanju nisu bas mnogo prevazisli majmune
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
"Gdje se točno nalazi TVOJA pamet u tijelu?"

Verovatno si hteo da pitash nesto drugo. Pamet je skup znanja koje si skupio tokom svog zivota. Tako da se nalazi u memoriji mog mozga i to tako pohranjena da se nalazi u segmentima. Mozak priziva secanja pomocu asocijacija i pomocu prepoznavanja obrazaca.

Ali ja znam sta ces ti na ovo da odgovorish. I bole me levo jajce za tvoje bolesne gluposti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Znaci nema postojanja bez stvoritelja?



To je klasicna zamka za kreacioniste.

Taj njihov bog nije izmislio postojanje jer je morao vec da postoji da bi nesto izmislio. Itd.

Nije ni izmislio svoje misli, iz istog razloga.

Pa onda nije izmislio ni logiku ni matematiku, jer ... kao sto sam vec objasnio pre 200 strana, matematika je jezik stvarnosti.

Niko ne moze da promeni da je 2+2 = 4, ma kakav svemoguci bog to bio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Pamet se ne nalazi u mozgu,nego negdje drugdje, e da! 🤔
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 509 510 512 513 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:52:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.