Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:52:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 494 495 497 498 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1268614 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
hm da je neko inteligentan hteo da nas stvori ,mislim na covecanstvo ,zasto je onda stvorio i ceo svemir koji kako se cini nema kraja u prostornom smislu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
... i sta ce tom inteligentnom bogu - ostale planete?

Ono imas jedno sunce, jednu planetu, i do mile volje se izivljavash na smrtnicima.

Stavise, ljudskiji su bili anticki bogovi, bar su voleli da pojebu po koju grkinju i da se potuku medjusobno.

Ovaj moderni Jahve/Isus je nekako mehanicki, udaljen. Cak nije u stanju ni sam da pojebe, nego shalje tamo neke duhove, mosh' misliti.
« Poslednja izmena: 23. Jun 2019, 22:58:32 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Kakve veze veze ima sta je zadatak filozofije. Trlababalan.

Ono sto nam treba su dokazi. Stvaran svet oko nas. Ako je nekom tupanu lakse da poveruje da su mesec i sunce iste velicine i da mesec svetli sam od sebe, jebiga.

Citat
Konacno: ljudsko znanje ima granice koje ne mozemo preci. Nikada. Nikada necemo znati koliko ne znamo

Jos jedan apsurd.

Ljudsko neznanje ne moze da se izmeri. Tako da ne mozemo reci koliko je. Niti je beskonacno nego je nepoznato.

Posto nemamo mehanizam da ga izmerimo, a to je apsurdno samo po sebi. Jer kad bi znao kolicinu zanja o svemu sto postoji onda za tebe vise ne bi bilo ne-znanja. Obratno, ne znas koliko je ukupno znanje koje postoji o svemu, tako da ne znas ni koliko deo znanja ljudski rod poseduje.

Dalje mozda je ostalo jos 3% znanja o svemu sto postoji; O onome sto mozemo da vidimo, tj, detektujemo. Ono sto ne mozemo da vidimo kao na primer sta se nalazi iza vidljivog dela kosmosa, nikakva filozofija ti nece pomoci da saznas sta se tamo nalazi - i da li se uopste nesto tamo nalazi. Sa nase strane to je i nebitno, jer, em ne moze nikako da nas ugrozi, em isto je kao i da ne postoji.

Tako isto i ovaj gende teodor prica o stvarima koje ne postoje. Nema nikakvih dokaza da te stvari postoje. A posto je na mentalnom nivou 3-godisnjeg govecheta, ne razume ni beskonacnu regresiju.

Jeli teodore, od koje supstance se sastoje ti tvoji Isusi?

A od koje supstance taj tvoj nevidljivi bog?

Od cega je nastao taj bog?

Koliko si tupav da ces sad ces upasti u sopstvenu zamku...

Ne da nauka 3% NE ZNA, ona ništa ne zna o postanku svijeta, to ti je ČINJENICA!

Osnovne stvari iz našega svijeta su prostor i vrijeme, sama svijest, žive stanice, i tak dalje, a nauka niti za jedno NE ZNA ni kako je nastalo a još manje KAKO zbilja sve to funkcionira.

Pametnome dosta!

Dok metafizika, koja je DIO kraljice znanosti filozofije, SVE to i te kako MOŽE da objasni, to će i učiniti moja teorija, DAPAČE!

Objasniti će svima KAKO je svemir nastao, ŠTO IMA izvan svemira, KOLIKO još takvih dimenzija ima, i ŠTO je i KAKO funkcionira sam Bog, a ti možeš već sada plakati sa svojim glupim vjerovanjem u majmunske pretke, haha, lep pozdrav!  Smile



hm da je neko inteligentan hteo da nas stvori ,mislim na covecanstvo ,zasto je onda stvorio i ceo svemir koji kako se cini nema kraja u prostornom smislu  Smile

Vansvemirska Inteligencija je stvorila svemir da mu se mi ljudi  DIVIMO, isto kao što smo i mi ljudi sagradili prelijepe građevine, NE bez veze, nego sa svrhom i razlogom.

Isto tako da postoji SAMO naše Sunce, TKO bi osvjetljavao noćno nebo, da nema zvijezda, je li?

Uostalo, nismo mi ljudi sami u svemiru, ima ohoho puno Vanzemaljskih vrsta koja postoje, UFO letjelice su samo jedan mali dokaz da ONI postoje, daleko starija i naprednija bića od nas ljudi.

Upravo je svemir i te kako dokaz daje netko INTELIGENTAN to napravio, ak netko misli da se kugle poput Sunca i Zemlje SAME mogu stvoriti i NAMJESTITI sebi putanju, onda je naivan, i te kako.

I svemir NIJE beskonačno velik u prostornom smislu, IMA daleko više PROSTRANSTVA izvan svemira nego ga je u cijelom svemiru, ali ni čak sve to NIJE beskonačno, beskonačan je SAMO Bog, a ŠTO JE to, detaljno objašnjavam u svojoj "teoriji svega", a tko će koliko od ljudi to razumjeti, vidjeti ćemo.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jun 2019, 22:06:07 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Jebote, da li je moguce da nabijes u dupe preko cetrdeset godina a da ovakve retardirane price pishesh?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
ma koji bog,bog ne postoji
bas bih voleo da vidim kako izgleda kraj svemira i pocetak tog prostranstva i sta ima u njemu ,pa verovatno isto prostor i vreme kao u nasem svemiru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Jebote, da li je moguce da nabijes u dupe preko cetrdeset godina a da ovakve retardirane price pishesh?



Napiši što je to točno retardirano pa da ti OBJASNIM kada već sam NISI sposoban za to, ajde!  Smile

ma koji bog,bog ne postoji
bas bih voleo da vidim kako izgleda kraj svemira i pocetak tog prostranstva i sta ima u njemu ,pa verovatno isto prostor i vreme kao u nasem svemiru

POSTOJI Bog, samo NIJE osobno biće kako to skoro sve religije tvrde, e da.

Izvan svemira postoji prostor daleko VEĆI nego će to svemir ikada biti, e da, tamo je Stvoritelj našega svijeta, kratko i jasno. O Vansvemirskoj INTELIGENCIJI govorim, najstarijoj Vanzemaljskoj Civilizaciji u cijelom našem prostor-vremenu!
 
Izvan svemira dakako NEMA materije, mada se može i tamo napraviti, ak to Sila želi, to je stvar plana koji je donesen davno PRIJE nego je našega svijeta bilo.

Isus Krist kao VLADAR Te Sile jasno tvrdi u Bibliji upravo TO o čemu sada govorim, da je On STARIJI od cijeloga našega svemira, i da je već tada IMAO slavu kao kralj svega što postoji.

Dakako TREBA Bibliju i pročitati da se zna što piše, ali neki su PRELIJENI za to, zato i ništa o postanku ne znaju, sve jasno, dapače!  Smile

« Poslednja izmena: 25. Jun 2019, 12:56:58 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Sve sto si napisao je retardirano. Imas 500 strana pa vidi pitanja koja su ti postavljena i na koja nisi u stanju da odgovorish JER....

Ne razumes prosto prosirene recenice. To se cesto desava sa sektasima koji su procitali samo jednu knjigu u zivotu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 112
da li atomi imaju svest?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Da li moja baba ima svest?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Da li pomorandza ima svest?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 494 495 497 498 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:52:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.