Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:33:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 475 476 478 479 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1268406 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Samo da usput kažem da će moja "teorija svega" ujediniti sve religije i nauku u JEDNO, u istinu o svima nama.

A istina o nama su ne samo Vanzemaljska bića nego i Vanvemirska bića koja ZBILJA postoje, i koja i te kako imaju utjecaj NE SVE što se u svemiru događa, isto kao i na Zemlji.

Ne samo to, svemir NE BI POSTOJAO, isto kao i život na Zemlji, kao ni bilo koje biće da TA Vansvemirska Inteligencija ne radi SVAKI i najmanji trenutak našega linearnoga vremena.

Ako ta Sila PRESTANE raditi, i svemira i nas na Zemlji više NEĆE BITI.

Čovječanstvo će se USKORO u to osobno uvjeriti, da ta Sila i te kako POSTOJI, a u Bibliji se naziva Jahve, i nije jednina nego množina inteligentnih bića, zato već u Postanku piše u množini: "Načinimo čovjeka na svoju sliku, KAO ŠTO SMO MI!" E da! 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Ja li božična priča istinita?

Tko je bio zapravo Isus Krist?

I KOJA Sila je radila čuda u Njegovo ime?

Do u detalje to objašnjava SAMO moja "teorija svega".

Nijedan čovjek na Zemlji NEĆE je moći isprva do kraja razumjeti, ali vremenom će to svatko shvatiti. Lep pozdrav Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2018, 22:07:19 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Da li je naš svijet nastao Velikim praskom? NIJE!

Da li su ga napravila neka vječna Svemoguća bića, ili jedno takvo biće? NISU!

Ali da li POSTOJE bića koja su napravila naš svijet i nas ljude? DA!

Uskoro ćemo saznati i to KAKO su uspjela ta bića napraviti naš svemir.

Moći ćemo Stvoritelja svemira i nas ljudi OSOBNO sve to pitati. Ili nikoga možda to ne zanima?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Zna se da postoji nešto daleko veće od ništa a to je naš svijet, pa onda isto tako multisvemir, pa prema sve većem i većem, do onoga najvećega.

Ali da li postoji nešto MANJE od ništa u našem svijetu?

E da!  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jan 2019, 20:23:19 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Manje od ništa u našem svijetu su DIMENZIJE drugih prostor-vremena sa svojim pripadajućim svemirima, koje NIKADA neće biti vidljive iz našega svijeta ali POSTOJE isto kao i naš svemir.

Isto kao što ni sam Bog NIJE vidljiv ni iz kojega postojećeg svijeta, svemira, ALI POSTOJI kao i mi na Zemlji.

Zato se u Bibliji i tvrdi da "Boga nitko nikada ne vidje", i tako će i ostati, tako je bilo oduvijek i biti će i zauvijek. E da!  Smile
« Poslednja izmena: 04. Feb 2019, 22:50:21 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pa gospod...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Fascinatno je da UPRAVO SADA netko piše na kompjutoru ISTE veličine kao što je i naš, kuća je ISTE veličine kao i naša, svemir je ISTE veličine kao i naš, ALI, sve to je MANJE od naših subatomskih čestica.

Kako je to moguće?

Je li moguće to matematički dokazati, e da?  Smile

Dakako, onaj tko ZNA matematiku beskonačnosti a koju donosi moja "teorija svega", vrlo lako će to moći i dokazati, da nitko više u to nikada neće sumnjati, zares.

Inače MOŽE svatko i sam doći do rješenja toga, nije da je lagano, ali je moguće, samo treba ZNATI se služiti METAFIZIKOM, inače nema šanse ikada shvatiti KAKO je nastao multisvemir a još manje kako danas funkcionira. Lep pozdrav!  Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2019, 09:42:09 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
Takav sistem sam ti ja iznio već prije. I ako potoji neka referenca za usporedbu (a postoji), onda nemožeš reći da je iste veličine. Možeš reći samo da su tamo odnosi stvari između sebe isti kao kod nas, a nikako da su iste veličine kao kod nas. Očito neznaš razliku između tih pojmova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
velicina ne postoji...

sve je beskonacno...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Takav sistem sam ti ja iznio već prije. I ako potoji neka referenca za usporedbu (a postoji), onda nemožeš reći da je iste veličine. Možeš reći samo da su tamo odnosi stvari između sebe isti kao kod nas, a nikako da su iste veličine kao kod nas. Očito neznaš razliku između tih pojmova.

Upravo se radi o tome da nisu samo odnosi isti nego su ISTE VELIČINE u pitanju, a koje nisu ISTO velike, zato i postoje RAZLIČITE dimenzije, kontaš?

Recimo točno  jedan metar nečega je i kod nas i u drugoj nekoj dimenziji, ali kod nas je ono tamo recimo manje od subatomske čestice a ovo ovdje naše je tamo manje od tamošnje subatomske čestice.

To je zato jer su prostor i vrijeme ISTOVREMENO i apsolutni i relativni zavisno od promatrača (u ovom slučaju su to RAZLIČITE dimenzije prostor-vremena).  Smile



velicina ne postoji...

sve je beskonacno...

Nije, beskonačno je samo JEDNO, sve ostalo je konačne veličine pa i naš svemir!  Smile
« Poslednja izmena: 10. Feb 2019, 21:24:50 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 475 476 478 479 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:33:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.