Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:38:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1289141 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
znam ali ša fali da ga nonstop pitate za 1+1,krompire,felacio koji nudi muskarcima tj pardon,rucni rad mada vrv je i felacio itd,kakva kurac biblija,prevodi,nauka,ova teorija ona teorija itd,pa ljudi evo ovde bolesnik eksplicitno tvrdi da je bog

https://prnt.sc/x5qoq4

znači doslovni maloumni ludak i šizofreničar

šta s takvom osobom..sem u cirkus ili u ludnicu
hmm bilo bi zanimljivo videti majmuna teodora u cirkusu kako žonglira bananama ili tako nešto  Smile

ej ali pazi, bog koji tovari kravlja govna i svira jebene orgulje u nekoj hrvatskoj zapizdini  Smile Smile Smile
i dalje tvrdim,definitivno,očigledno i objektivno najveći ludak u istoriji ičega,ne samo foruma
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5223
Zastava Voždovac-Beograd
Da, očigledno je da ima šizofreniju i da će bolest samo napredovati u budućnosti. Što je najgore on čak i ne shvata da ima šizofreniju, a i kako bi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
*''bogovi'' (zapravo samo naprednija bića i vansvemirski trolovi) nekim čudom dodju na zemlju konačno,ceo svet a majmun teodor najviše u ekstazi*

majmun teodor: :smajlikojiseklanja: au koliko sam vas čekao,znao sam da ćete doći,da me nećete OPET izneveriti,BRAVO!  Smile
bogovi medju sobom: ko je ovaj retard?
bog duško: de znam..jao HAHA CRKOH da nije onaj maloumnik što smo ga trolovali pre par godina,znaš ono za hrvatsku i svetsko,ložili ga mučenika da će hrvatska biti šampion,sećaš se kako se naložio mučenik i posle kad je skonto da smo samo zajebavali tupana uzo da nas psuje ko lud  Smile Smile
bog dejan: jao da HAHA sad se sećam, degenerik onaj što radi sa stočnom hranom i govnima,jel tako beše?  Smile i dalje nam je veran ko pseto mučenik glupavi prejadni iako je očigledno da nam služi kao pajac i za zajebanciju  Smile *okreću se teodoru*, nego majm..ovaj, tedoh reći, genije i glasniče bog..ovaj,nas, deee si legendice sto godine :DDD šta ima, kaće ona tvoja čuvena teorija *crkavaju u sebi osmeha*, evo nas,stigosmo konačno,ti još ni do tv-a nisi došo ni do predsednika,ništaništaništa,bukv ni za dlaku se nisi pomerio u tom planu  Smile

majmun teodor: evo trčim OOOO BOGOVI, e da! garant! zares! samo kad ste vi meni došli,ljubim skute,dapače! *stvarno se saginje mučenik i ljubi im prljava gljivičava stopala*
nego božeki moji dražesni,sad kad ste došli konačno,hoćete li potvrditi ovim majmunčićima što su me zajebavali sve ove godine da sam JEDAN od VAS, da sam  i ja BOG dakle,e da?? jel da da jesam??? a plizplizpliz..od kad sam se rodio svi živi me zajebavaju, pa čak i vi,jer sam maloumno retardirano govno,ajdeee bar ovo mi dajte,znači mi mnogo  Smile

bogovi:ma de si bre bog vašljivko, nemoj nas ponižavati i nervirati saće te spalimo bree,bogovi ne rade s kravljim govnima itd, ti si, ko što su ti svi ikad do sada prilično jasno stavili do znanja, samo autistična retardirana majmunčina

majmun: a bogoviiii kmeeee nije tačnooo i ja sam boggg šmrc slin slin  Smile plzplzplz PREKLINJEM VAAAS

bogovi: aah kakav smarač,oke,oke,aj štagod,''potvrdićemo'' to,ali pre toga,imamo jedno iznenadjence za tebe..zatvori okice *__*

*maloumnik ih sve sluša ko kerić*

*dolazi ''kralj'' isus sa obrezanom kurčinom od 25 santima i zabija je majmunu teodoru u čmar i kroz usta*

majmun teodor krkljajući: hta je ovo bogovi pa nifmo fe vako dogovorili..uuu ipak mi se svidja mmm

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5223
Zastava Voždovac-Beograd
brutalno,

nadam se da će posle oprati Teodora barem da ne smrdi, bre ovaj Jizus nije jebao 2000 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
mob
Samsung 
A i tad to radio sa rođenom majkom da bi začeo samog sebe.
Todorova verzija džisusa je nastrani degenerik
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7061
Pa i Majmun iz Medjimurja je nastrani degenerik. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5223
Zastava Voždovac-Beograd
A i tad to radio sa rođenom majkom da bi začeo samog sebe.
Todorova verzija džisusa je nastrani degenerik

Da to je baš odvratno. Obe verzije su odvratne zapravo. Ali šta očekivati od tih skotova. Jizus i njegova ekipa debilnih jahveovaca je ukrala spermu od matorog Josipa i primorala Mariju da joj umetnu tu spermu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Predragoone i Teodore, pošaljite mi puno ime i prezime, JMBG i adresu.
Rekli su administratori da im prosledim da sastave ugovor.
Aj sad da vidimo konačno ko je kukavica a ko sme da stane iza svojih reči, seveda!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7061
Evo... Smile

Poslao.
Što se mene tiče neka dodaju u ugovor da delim procenat sa njima i da moramo da izvadimo menice u vrednosti od najmanje 10% sume vezane za opkladu.
Da ne bude posle:  Neću, nemam odakle, slabo zaradjujem u TSH.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2021, 18:02:21 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
recnik vam je sve naucniji...

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:38:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.