Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung A9 Korean copy  (Pročitano 13260 puta)
10. Jun 2017, 13:03:46
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
mob
Ericsson Galaxy Note
nasao sam na prodaju telefona tj Samsung kopija i svideo mi se Samsung A9.
kazu da ima Android sistem 6.0 i sve ostalo sto ide uz Samsung.

mene zanima da li je neko imao iskustvo sa takvim telefonima i tim kopijama,da li Android sistem tu funkcionise kao i na svakom drugom telefonu,koja je razlika sto se toga tice ?
zna li neko?
da li se vidi ocigledna razlika izmedju kopija i originala?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
На први поглед се и не виде неке разлике али су оне велике. Материјал израде је много лошији, нема горила глас заштиту стакла, резолуција је доста лошија од оригинала, вероватно 480п, могуће и да екран није од 6 инча него 5,5 или 5,7 плус вероватно није амолед већ лцд. Процесор је много слабији, РАМ можда има 1 гб али ће пре бити 512 мб што је за данашње услове катастрофално. Практично можеш само да телефонираш и шаљеш поруке. Покретање неких апликација типа Фејсбук, Вибер и слично је јако отежано и фрустрирајуће Smile Камере су много лошије од оригинала, вероватно 8 мегапиксела задња и 2 предња. Пријем wifi-ја је проблематичан а вероватно и квалитет позива. Уместо да се зајебаваш са таквим уређајима лепо додаш још 50-60 евра и купиш овако нешто:

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4x-8580.php

Нов, оригиналан телефон са скроз ок спецификацијама. Ја га користим месец дана и нема боље куповине тренутно. Можеш га наћи за 190 евра а можда и мање.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
mob
Ericsson Galaxy Note
Taj sam bas gledao ovih par dana .i to sam slucajno naleteo na njega. Bilo mi je malo neobicna marka.. nisam imao nikog da putam kaka je tel i kako radi i kako ga sluzi..jedino sto je ovde cena 245e u cg. Mada sam spreman da dam i toliko ako je stvarno dobar telefon. Jel si ga rootovao?

Druga opcija mi je bila Htc 820g duos.. jedino mi je malo zasmetalo sto nema 4g. Koliko je to vazno da telefon ima? Jel postoje aplikacije koje nece raditi ako nemam 4g. Znam da whatsup nece ali njega ni ne koristim..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
nasao sam na prodaju telefona tj Samsung kopija i svideo mi se Samsung A9.
kazu da ima Android sistem 6.0 i sve ostalo sto ide uz Samsung.
Самсунгов софтвер не може да има јер се за сваки телефон раде посебне оптимизацијe. Може да има можда сличице и називе као у оригиналу, функционалност и стабилност не.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Taj sam bas gledao ovih par dana .i to sam slucajno naleteo na njega. Bilo mi je malo neobicna marka.. nisam imao nikog da putam kaka je tel i kako radi i kako ga sluzi..jedino sto je ovde cena 245e u cg. Mada sam spreman da dam i toliko ako je stvarno dobar telefon. Jel si ga rootovao?

Druga opcija mi je bila Htc 820g duos.. jedino mi je malo zasmetalo sto nema 4g. Koliko je to vazno da telefon ima? Jel postoje aplikacije koje nece raditi ako nemam 4g. Znam da whatsup nece ali njega ni ne koristim..

Никад нисам рутовао телефон...не видим поенту тога Smile
Вероватно у цг имају неки сајтови као у Србији типа купујем - продајем и слично где можеш купити за доста јефтиније него у продавницама.
Тешко да је Шаоми необична марка...они су ваљда трећи по продаји телефона, одмах иза Самсунга и Епла Smile
Не верујем да има апликација које стриктно захтевају 4г. Ватсап не користим али мислим да опуштено ради и на 3г.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.