Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bazne stanice mobilne telefonije krive za klimatske promene!  (Pročitano 131022 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
jesmo,ozonske rupe su mit ko i topljenje leda na artiku

evo na primer ostrvo Heis Rusija prosecna junska  temperatura -1.5 julska tek stepen i po u plusu i to osamdesetoj paraleli ,a gde su jos 10 do severnog pola i kako na tim temperaturama moze ista da se topi
Ту бројку добијеш као средњу вриједност кад сабереш највишу и најнижу температуру током дана. Преко дана се топи, ноћу заледи.

http://www.bbc.com/news/world-europe-22640512
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
pricaj mi o tome

u junu je tamo dnevna temperatura oko nule a ujutru je -3 prosecan broj sneznih dana ti negde 17-20 ,rekordna tmperatura oko 8,mozda se nesto topilo kad je bilo tih +8,pricao o 80 stepenu do artika ima jos citavih 10

i jos nesto ovo uopste nije najhladniji deo deo articke zone ima i mnogo hladnijih predela

posto moderacija ne dozvoljava linkove sa ru . podrucja ostacete uskraceni za izvor
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ima li neko ideju sta je sa ovim suncem koje przi kozu vec nakon par sekundi izlaganja?

Ocigledno je da ozonskog omotaca vise nema, samo se niko ne usudjuje da nam to javno saopsti. Smile
ozonski je uobicajeno najtanji u martu i uopste na prolece.

a mi sa zimskim bledilom

lupetas kao i uvek

ozonski omotac je u prolecu najdeblji a najtanji je tokom jeseni

ono sto je bitno da je da takodje zabvisi od geografskih korordinata...

na vikipediji pise da se u vreme proleca na jednoj polulopti, na odgovarajucem polu formira ozonska rupa..

ali mozda ni vikipediji ne verujes, kad kazes da su globalno zagrevanje i tanjenje ozona mitovi.
mada ja nsam cuo da se u tim mitovima spominju zevs ili tezej ili ko god vec
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
na vikipediji pisu razni magarci ali ovog puta su pogodili

lepo pise  samo ti nisi previse pismen,sledeci put pitaj nemoj da ispadas glup u drustvu


"he thickness of the ozone layer—that is, the total amount of ozone in a column overhead—varies by a large factor worldwide, being in general smaller near the equator and larger towards the poles. It also varies with season, being in general thicker during the spring and thinner during the autumn"

globalno zagrevanje jeste mit i propaganda kao i topljenje leda,cak stavise ima sve vise leda na artiku,uz kolicinu padavina koja doduse nije previse velika u tim oblastima i u z prilicno niske temperature tokom godine u vecini delova artickog pojasa iznad 80 stepan sirine temperatura u proseku ne prelazi nula stepeni ni u najtoplijem mesecu moze da ima samo vise a ne manje leda
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
vidis ti to, sez je u vezi neceg u pravu.. nisam procitao dotle.
hvala na ispravci.
al ne moras mi to nabijati na nos. sem ako mi ne vracas milo za drago. onda je u redu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
nije zabranjeno sa ru...nego je i ruski jezik zabranjen na forumu...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
pricaj mi o tome

u junu je tamo dnevna temperatura oko nule a ujutru je -3 prosecan broj sneznih dana ti negde 17-20 ,rekordna tmperatura oko 8,mozda se nesto topilo kad je bilo tih +8,pricao o 80 stepenu do artika ima jos citavih 10

i jos nesto ovo uopste nije najhladniji deo deo articke zone ima i mnogo hladnijih predela

posto moderacija ne dozvoljava linkove sa ru . podrucja ostacete uskraceni za izvor
Загријавање Арктика је чињеница, да ли ће се наставити садашњим темпом или не, то је питање. Руси кажу да неће.

https://tinyurl.com/ycr9wg2t

IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Pa valjda je srpski forum, ne mos ni na ruskom forumu da pises na Srpskom   Smile

Citat
Загријавање Арктика је чињеница, да ли ће се наставити садашњим темпом или не, то је питање. Руси кажу да неће.

Oce, nece, oce... Fakt samo da svaki automobil zraci negde oko 5-10 Kw toplote, pod vecim opterecenjem recimo na auto putu i do 4-5 vise, kamioni tu negde do 10 puta vise od automobila, a motornih vozila sve vise i vise. Dodas tu recimo jos i avio prevoz (neki dan kupio papaju, fol organska, dopremljena avionom sa drugog kontinenta  Smile ). Pa onda zagrevanje stanova, kuca, naravno, i tu "curi" toplota, posto stalno moras grejati, da nije tako, zagrejes jednom i drzi celu zimu. Posle toga industrija, proizvodnja cementa rusi rekorde, i naravno, oslobadja ogromne kolicine toplote, proizvodnja elektricne energije jos dan danas dosta na ugalj, pa onda celicane i tako to. I sada, ta sva kolicina toplote ne ispari jednostavno tek tako nego jednostavno ostaje tu na planeti. I tako iz dana u dan, mesec uz mesec. Racunica jednostavna, bez da tu ubacujemo jos i smog, prasinu i ostalo.
Covek zna fino da uhebe prirodu i na kraju samog sebe, Rim i Venecija su uhebali recimo Dalmaciju pa sad tamo imas plodne zemlje na kasiku, Spanija sasekla svoje sume za flote brodova i sad im je po zemlje ko pustinja, pre njih Fenicani bili poznati po dobroj stolariji pa sasekli sve oko danasnjeg Libana i napravili finu pustinju koja stoji tamo dan danas. E, samo je ljudi tad bilo znatno manje, danas je tu sedam milijardi, koji oce da pojedu, popiju ali i auto, mobilni, struju, hranu i jos kojesta. Da se ne zaludjujemo, ide sve u propast ali dobro, valjda to necemo doziveti vecina nas ali generacije posle nas sigurno oce (meni licno puca dugme za tim)
« Poslednja izmena: 27. Maj 2017, 14:05:23 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
na vikipediji pisu razni magarci ali ovog puta su pogodili

lepo pise  samo ti nisi previse pismen,sledeci put pitaj nemoj da ispadas glup u drustvu


"he thickness of the ozone layer—that is, the total amount of ozone in a column overhead—varies by a large factor worldwide, being in general smaller near the equator and larger towards the poles. It also varies with season, being in general thicker during the spring and thinner during the autumn"

globalno zagrevanje jeste mit i propaganda kao i topljenje leda,cak stavise ima sve vise leda na artiku,uz kolicinu padavina koja doduse nije previse velika u tim oblastima i u z prilicno niske temperature tokom godine u vecini delova artickog pojasa iznad 80 stepan sirine temperatura u proseku ne prelazi nula stepeni ni u najtoplijem mesecu moze da ima samo vise a ne manje leda

Jel tebe 15 godina bato? Meni ne treba niko da pise po Internetima da li je globalno zagrevanje mit ili ne, dovoljno je da se prisetim kako sam pre 30 godina zimi pravio sneska od oktombra pa preko cele zime, a sad deca imaju srece ako sneg padne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.