2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Najbolji igrac NBA lige svih vremena?
Michael Jordan
Earvin "Magic" Johnson
Hakeem Olajuwon
Kareem Abdul-Jabbar
Wilt Chamberlain
Bill Russell
Isiah Thomas
Larry Bird
Clyde "Glyde" Drexler
Oscar Robertson
Jerry "NBA logo" West
John Stockton
Karl Malone
Charles Barkley
David Robinson
Patrick Ewing
Pete "Pistol" Maravich
Scottie Pippen
Shaquille O'Neal
Julius "Dr J" Erving
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji igrac NBA lige svih vremena?  (Pročitano 9945 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
dr irving i magic
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
mob
Samsung SGH-E590
Jedini igrac koji moze da se poredi sa Dzordanom je Lebron, a cak nije ni u anketi...
A pored njega fale i Kobi, Dankan, Durant itd...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Inace da dodam,najveci igrac svih vremena je mali Ajzea Tomas iz bostona,ono sto je on uradio se ne meri u poenima,blokadama i asistencijama...to ne postoji...veliki si Ajzea,veliki!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Занимљиво. Од њих 20 ни један није Србин. А на овом форуму има ликова који и даље вјерују да смо имали бар пет кошаркаша бољих од Ђоковића.
« Poslednja izmena: 24. Apr 2017, 12:44:03 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


FTP! - Zivot je bez veze ako si mrtav

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2754
Zastava
mob
Apple 5s
Genijalac Djokovic nije kosarkas Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Jedini igrac koji moze da se poredi sa Dzordanom je Lebron, a cak nije ni u anketi...
A pored njega fale i Kobi, Dankan, Durant itd...
moze sa dzordanom da se uporedi vise njih. bolji od lebrona je npr barkli. sigurno karim, zatim hakim, vilt...
sa lebronom moze da se poredi i najbolji beli igrac svih vremena
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


"50 eura sada,nekad Klara Šuman"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 67
Zastava
Slozio bih se sa svima,i za Lebrona i Tomasa i ostalo..ali bih ipak da dodam da Lebron nije toliko dominantan,koliko je MJ bio,naravno to je moje licno misljenje..a ako bih poredio,da ubacio bih Kobija na mesto poredjenja sa Majklom..Iako nisam ljubitelj statistike i brojki toliko,vredi reci da jedini covek koji je kroz celu karijeru prosecio 30.1 poen po mecu je MJ..tako da ga to svakako odrzava na tom mestu najboljeg svih vremena..medjutim ne znam ni koliko ste upuceni u NBA kosarku iz 60tih,70tih..tu svakako ima ljudi koji su bili ispred svog vremena ihaaa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
Chamberlain averaged 41.5 points per game and 25.1 rebounds per game during his five and a half seasons with the Warriors. Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Slozio bih se sa svima,i za Lebrona i Tomasa i ostalo..ali bih ipak da dodam da Lebron nije toliko dominantan,koliko je MJ bio,naravno to je moje licno misljenje..a ako bih poredio,da ubacio bih Kobija na mesto poredjenja sa Majklom..Iako nisam ljubitelj statistike i brojki toliko,vredi reci da jedini covek koji je kroz celu karijeru prosecio 30.1 poen po mecu je MJ..tako da ga to svakako odrzava na tom mestu najboljeg svih vremena..medjutim ne znam ni koliko ste upuceni u NBA kosarku iz 60tih,70tih..tu svakako ima ljudi koji su bili ispred svog vremena ihaaa
imas i foru da je sad kosarka malo pickasta. pre se igrala ozbiljno gruba odbrana pa si morao ozbiljnije da radis za svaki kos
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Razmisljao sam dosta...glupo je pricati ko je najbolji...dovedes mj-a,dovedes seka,vilta,abdul dzabara,dzonsona itd i svaki igrac ce ti doneti 30+ poena,nije bitno na koj nacin,ali donece...pogle vilta,karima,seka oni su ozbiljno dominirali u svoje vreme,bas bas ozbiljno...pravednije je ko ke najbolji po pozicijama...najbolji centar,cervorka itd itd...ako gledamo statistiku lebron je bolji od kobija,ali ja dajem glavu da ga lebron dobio ne bi 1 na 1,ali opet lebron je dosta koristan u igri 5 na 5...isto i mj itd itd...ima pun kurac odlicnih kosarkasa,ptica recimo ko kaze da nije bolji od lbj-a i obrnuto...ako cemo gledati pozicije od 1 do 3 najbolji je mj,onda tu posle idu lbj,kobi,ptica,dzonson itd i kako god da se poredjaju nece biti nezasluzeno...nijanse su u pitanju,sve klasa do klase
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.