Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: TRI “VELIKOSRPSKE” LAŽI zbog kojih će doći do novog rata na Balkanu  (Pročitano 27862 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Citat
srbija je dobila nezavisnost 1878me odlukom velikih sila a na osnovu jos jedne pobede rusije u ratu sa turskom. i srbija je ucestvovala u tom ratu pred kraj, a kada je par godina pre toga sama pokusala da se oslobodi (uz saradnju crne gore) bila je porazena.
То је формално признање, де факто независност је остварена 1867. када су Турци предали кључеве Београда.
de fakto nezavisnost je stecena 1878me kada je srbija dobila pravo na vodjenje samostalne spoljne politike i da sama sebi odredjuje carinsku politiku itd...
a zatim se ubrzo 1881ve donekle odrekla od te samostalnosti tajnim sporazumom kneza milana sa austro-ugarskom... ali je zato on ubrzo postao kralj


1867me je okoncana okupacija srbije
« Poslednja izmena: 13. Apr 2017, 16:26:28 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2041
Zastava
koliko god gresaka nasli u tekstu mislim da je poenta ovog teksta ipak nesto drugo..
IP sačuvana
social share


Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Srbija jos ni sad nije ne zavisna. Tako da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
najgore su porobljeni oni koji misle da su slobodni.

a dug 24 hiljade miliona jura.

malo li je...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
Mi danas samo mozemo da se slozimo da smo svi samo izgubili u zadnjem ratu i trebamo da se oko toga slozimo.

Kada se to desi a desice se , siguran sam , onda ce mo dobiti i odgovor na pitanje sta ce nas ojacati ponovo.

Rata nece biti , bar ne bratoubilackog. Mozda protiv ovih sila koje su nas ubedile da se mi nesto kao razlikujem po necemu tamo  , nekim izmisljanim nasledjima , vodjama , generalno nebitinim ljudima kada pogledas koliko smo pa i genetski gledano veliki narod , povezani.

Ta se svest tek radja , treba vremena da prebolimo stare rane i da prihvatimo da smo ispali budale.
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
I prosli i pretprosli
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
Inace sve te pompe o mogucim ratovima i tako dalje.

Za prvi svetski rat mozemo reci da je nastao sto iz ideoloskih sto iz kolonialistickih razloga.

Za drugi vec definitvno mozemo reci a svakim danom se to sve vise obelodanjuje da se radilo o profitu pojedinaca i pojednih drzava.Pumpanje novca u ratnu industriju.

Pogledajte Ameriku i njenu vojnu industriju koja je poslednji cvrsti stub njihove jedva odrzive ekonomije.Oni moraju da stvaraju ratove da bi prodavali svoje oruzje , svi to znaju.

Necu da pricam o hladnom ratu , to je tek i vise nego ocigledno.

Sta je problem , zasto nece doci do vecis ili pak nekog globalnog rata ? Zato sto danas bukvalno svaka drzava posedjue svju vlastitu vojnu industriju.

Takve drzave nezanimljive su Amarici i Rusiji.

Trebamo stvarno da budemo teske budale da opet udjemo u sukobe , jer nemamo realnih razloga za rat niti je svetu interesu bilo kakava nestabinlost na ovom delu Evrope.

Neiskljucujem Kosovo kao moguce zariste ali ideolosko za nas a za Amere i Ruse mogucnost da se proda jos malo oruzja.

IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.