Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:01:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deadpool 2 (2018)  (Pročitano 4453 puta)
22. Mar 2017, 22:45:13
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
   Deadpool 2 (2018)

>> IMDb <<



Opis Filma:

Rajan Rejnold je ponovo uskočio u crveno-crni kostim Deadpoola, iako mu je za to trebalo malo više vremena, kako bi spasao dekicu u nevolji. Možete pretpostaviti da se nije dobro završilo.

Ono što su autori otkrili iz ovog tizera, na osnovu malog “Nathan Summers Comming Soon” grafita na telefonskoj govornici, jeste da će nastavak definitivno doneti X-Men mutanta po imenu Cable. Mediji su ranije pisali da su najveće šanse da se u toj ulozi pojavi Dejvid K. Harbur.

Iako se u tizeru provlači šala da film “Deadpool 2” u bioskope “stiže… ne tako brzo”, za sada je kao datum premijere zakazan 2. mart 2018. godine.





https://www.youtube.com/watch?v=I4tFNfROlqk

Žanr:  Action, Adventure, Comedy

Režiser:  David Leitch

Glavne uloge:  Ryan Reynolds, Brianna Hildebrand, T.J. Miller

Izvor teksta

prolog


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Upis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ko će biti glavni negativac u “Deadpool 2”?


Svi znamo da će glavni negativac u nastavku filma “Deadpool” biti lik po imenu Kabl. Međutim, ko će ga igrati još uvek je nepopznato.

Tokom proteklih meseci mnogo imena je spomenuto. Da li su bili ozbiljno razmatrani ili je samo postojala namera da se oseti puls publike, nećemo saznati.

Ono što saznajemo ovih dana jeste da je glavni kandidat za ulogu Kabla, Oskarom nominovani glumac Majkl Šenon.

Studio 20th Century Fox nema ništa protiv da vidi Šenona kao Kabla, posebno što se on već dokazao u sličnoj ulozi. U ostvarenju “Man of Steel” igrao je generala Zoda.



Kabl (poznat i kao Nejtan Samers) je mutant koji može da putuje kroz vreme. On ima telepatske i telekinetičke sposobnosti. U stripovima smo često imali prilike da vidimo Kabla i Dedpula zajedno, a sada nam stiže prilika da vidimo kako će se snaći i na filmu.

Reditelj filma “Deadpool 2” biće Dejvid Lič (“John Wick”), dok su scenario pisali Ret Ris i Pol Vrenik. U glavnoj ulozi ponovo ćemo gledati Rajana Rejnoldsa, dok će se kao heroina, Domino, pojaviti Zazi Bitz. Sigurna kao povratnica je i Brajana Hildebrand, kao Negasonik, dok se još uvek ne zna da li će se u nastavku pojaviti i T-Dž. Miler.

U nastavku filma možemo očekivati i Stefana Kapičića koji će ponovo pozajmiti glas Kolosusu.

Premijera filma “Deadpool 2” očekuje nas naredne godine.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kako Kabal moze da bude negativac? Koji oni to strip koriste?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
“Deadpool 2” dobio glavnog negativca

Po nekima neočekivano, među kandidatima koji su spominjani kao favoriti (Majkl Šenon, Dejvid Harbour, Pirs Brosnan), ulogu Kejbla dobio je ćovek koji je već deo Marvel Univerzuma, Džoš Brolin.

Brolina ćemo sledeće godine videti kao glavnog neprijatelja svih Avendžersa i najveću opasnost za celu galaksiju, Tanosa, a samo par meseci kasnije i kao Kejbla.

Kejbl je deo specijalnog X-Force tima, poznat i pod imenom Nejtan Samers.

On je mutant koji može da putuje kroz vreme. Ima telepatske i telekinetičke sposobnosti. U stripovima smo često imali prilike da vidimo Kejbla i Dedpula zajedno, a sada nam stiže prilika da vidimo kako će se snaći i na filmu.

20th Century Fox priprema produkciju ostvarenja “Deadpool 2” koja uskoro treba da počne.

Dejvid Lič sedeće u rediteljskoj stolici, a premijera se priprema za sledeće leto, juna meseca.

Džoša Brolina imaćemo uskoro prilike da vidimo u vatrogasnoj drami “Granite Mountain”, a “Avengers: Infinity War” stiže 27. aprila 2018.

izvor prolog

  Ovi češće menjaju negatuvce nego gaće Smile

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:01:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Deadpool

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.