Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Santa Clarita Diet (2017– ) serija  (Pročitano 9051 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
mob
Apple 5
Ako je to humor, onda sam ja britanska kraljica.
Imate otprilike isti smisao za humor tako da ok  Smile
A i licite  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Fala. Radije cu da budem namcor i da sedim na svom brdu zlata.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Tesko sranje od serije.. ne zbog radnje koja je vidjena sto puta... vec zbog toga sto je Dru Barimor uzasna glumica... tacno se vidi u kojim fazama je bila na antidepresivima....
Срећом је дрвени Олифант ту да спаси ствар.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Nova Netfliks serija, zombiji i drevna zaraza iz Srbije


Netfliks ima novu seriju – komediju o zombijima “Santa Clarita Diet“ – u kojoj se kao uzrok svih problema sa zombijima navodi drevni virus iz Srbije.



U seriji pratimo Džoela kojeg glumi Timoti Olifant, kao i Dru Barimor u ulozi Šile dok pokušavaju da se snađu u svom novom zombi životu nakon što se misteriozno vrate u život posle smrti.

Prva sezona ima deset epizoda.

Nije jasno šta je tačno uzrokovalo virus i kako je on nastao, ali jedno je znano – potekao je iz Srbije.

Džoel u jedno od epizoda pronađe dve slike koje predstavljaju simptome “drevne zaraze iz Srbije“. Na jednoj se vidi osoba koja drugu osobu grize za ruku, a na drugoj kako neko povraća.

Potom baka lika simboličnog imena Novak prevodi te slike.

„Ljudi jedu ljude da prežive“, glasi prevod jedne.

„Bez leka, ljudi umiru“, prevod je druge.

Ona tu navodi da slike predstavljaju priču “iz malog sela u Srbiji po imenu Požega“ koju su joj pričali kad je bila mala. Kako kaže, svi u tom selu su postali čudovišta, a svrha priče je bila da uplaši malu decu.

Međutim, u seriji posle “Požega“ postane “Požica“, a nije jasno da li greškom. “Biznis insajder“ ističe da u Srbiji zaista postoji Požega, ali i Božica.

Slike su, kaže Novakova baka, iz retke knjige u kojoj se navodi nalazi i lek.

Tako zbog virusa iz Srbije Dru Barimor u seriji otvara frižider i jede živo meso i to bivšeg kolege. Međutim, nije joj se svidelo, pa je posle htela samo sveže meso.

  Nisam ni znao da su Ercovi zombiji Smile

  Šalu na stranu, sa ovim je naturanje Sebljima završeno. Vampiri su naši, Frankenštajna su nam u filmu naturili kao što to sada rade sa zombijima.

  Niko nije tvrdio da je Dru dobra glumica, ona je samo dobar primer da nepotizam vlada i u holivudu. Nije kriva što je kao dete glumac bila prvi put na odvikavanju od svega i svačega sa svojih 12 leta. Ona i Olifant su odlična kombinacija.

  Toliko za sada.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
najjaca fora je sto je u komentarima na nekom sajtu mrtvi ozbiljni komentarisali da je ovo jos jedan napad na Srbiju od strane holivuda i atak na nikad bolju vladu u novijoj istoriji bas sad kad nam je nikad bolje u novijoj istoriju ovi zlonamerno izbace seriju gde se vrsi takav atak na nas  Smile Smile Smile

jebes budale ono nema dela sveta gde zombi epidemija nije izbijala u filmovima i serijama  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Kakav debilizam botova.

  Šalu na stranu, uzeli su nam vampire i prvi put spomenuli Srbiju u filmu Cat People (1942). Rimejk je bio bolji i to je druga priča. Onda je na red došao Frankeštajn za koga su Srblji trebali da budu glavni delovi. Ideju za Flesh for Frankenstein (1973) kao da je dao deretić jer su Srblji kao narod najstariji i rasno superioriorni Smile

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Doobri su...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Serija je prevedena (hvala prevodiocu Zaboravku koji je nije zaboravio), dostupna i odgledana.

  Ovo je serija za one sa jakim stomakom i specifičnim smislom za humor. Serija je urnebesna a ono što mi se naročito svidelo je kako se Dru i Olifant nadopunjuju. Njih dvoje su kao jedan dobar Dekster koji tamani kriminalce. To što dotična počinje da živi i luduje tek posle smrti je svojevstan paradoks koji daje seriji na kvalitetu.

  Olifant je sjajan, toliko je dobar da je premašio sva moja očekivanja. Bio je solidan u Dedvudu, dobar kao Pravednik dok je ovde pravo otkrovenje.

  Umalo da zaboravim na Srblje koje Olifant upoznaje preko naše zastave. Bilo je to malo prebrzo. Srbi su inače imuni na zombititis. Mogu to da otkrijem jer u ovoj sezoni nema neku ulogu u seriji.

  Sve u svemu, preporuka i nezaboravne poslednje scene. Ko ne veruje neka se uveri kakav je Olifant na kraju kada razgovara sa čikom u belom. Smile

  Zombiji su večni dok su im Srblji verni Smile

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
Bice i druge sezone.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.