Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:55:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje  (Pročitano 11443 puta)
07. Feb 2017, 21:37:02
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 15
Zastava
mob
Sony M2
Šta se dogodilo sa igrama koje smo imali u staroj verziji. Igre su kupljene i plaćene zlatom, a prelaskom na novu verziju, te kupljene igre su nestale. Konkretno, imao sam preko osam stotina igara koje sam izgubio prelaskom na ovu verziju.
IP sačuvana
social share
Ako misliš pobediti, nipošto ne smeš izgubiti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 15
Zastava
mob
Sony M2
Procitao sam sada, pravedna razmena, osam stotina partija za deset. Te partije nisu bile poklon, negu su bile kupljene, za zlato, a zlato je kupljeno za novac. Ako partije nisu bile prenete, trebalo ih je iskonvertovati nazad u zlato. Necu dalje da elaboriram ovo, ali da su ljudi osteceni, jesu.
IP sačuvana
social share
Ako misliš pobediti, nipošto ne smeš izgubiti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Posalji mail na engleskom na info@triviador.com
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
 Smile
Kakva podrška... Smile
Čekajte, mi (isfrustrirani korisnici) treba da šaljemo mail head office-u?
Pa zar vi ne treba da posredujete između igrača i developer-a?

Zašto niste blagovremno zabranili kupovinu dodatnih igara ako će biti ukinute...
Ok, niste znali ni vi da će se to desiti o čemu svedoči vaše ranije pisanje...

Ja nisam dobio nikakvo obaveštenje ni 7 dana pre, a to zapravo nije nikakav rok... Niste znali ni tačan datum migracije.

Slažem se sa Goxyy-evim predlogom, tražite da se iskonvertujtu partije u zlato,
oni koji su vas podržavali i uzimali zlato i partije su oštećeni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 15
Zastava
mob
Sony M2
Naravno da su ljudi ostećeni, nisu ulagali nikakve virtuelne stvari, nego svoj novac. Kada igram Triviador world, pisaću njima. Ovde ste vi organizatori, uzimate svoj deo za organizaciju, pa onda se obratite Triviador worldu.
IP sačuvana
social share
Ako misliš pobediti, nipošto ne smeš izgubiti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Blagovremene je bilo obavesteno to sto neko nije citao je vec nesto drugo. Inace mi nismo mogli da uticemo na odnos kojim ce biti zamenjeno nesto, zbog toga se i upucuje direktno njima jer su i oni odredjivali odnos.
Obavestenje je bilo i na FB i na Forumu....dovoljno.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Rok od 7 dana i reč blagovremeno ne idu zajedno.
Da li su korisnici dobili mail? PP-inbox na CQ nalog? ili bilo kakav oblik direktnog obraćanja?
Da li je decidno navedeno: Trošite igre na zalihama jer će propasti... Smile

Znam da nažalost nemate uticaj na odnos kako će nešto biti zamenjeno i urađeno ali da li onda uopšte treba išta i sugerisati i predlagati ovde?

Ja neću ništa više predlagati dok se nešto krucijalno ne promeni. Puno sreće želim!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
70% korisnika ima nepostojece mejlove ili u najmanju ruku ne zna sifre...pa oko toga je nastala cela jedna histerija...i kao mass mail bi nesto ucinio.
Pojedinacno obracanje svakom ponaosob hm...pa taman tih 7 dana bi bilo malo da se svi obaveste.
Ja ne vidim sta je direktnije od globalnog obavestenja, koje se svakodnevno ponavljalo na chatu i da se procita sve vezano za prelazak na noviju verziju.
Sada to sto 90% ne zanima nista pa makar mi uradili mass mail, direktno poslali pp, obavestili na kucnu adresu je jedna posebna vrsta problema jer uvek ce isto tako biti nezadovoljnih koliko god ti se potrudio za nesto.

Zato je i dat mail kome mozete direktno da predlozite apsolutno svaku izmenu koju bi zeleli da vidite, ili da uputite bilo koju zamerku na sam gampeplay, dizajn sta god Vam srce pozeli...jer je to direktna veza sa dev timom i ljudima koji razvijaju igru.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Naravno da smo oštećeni,i to na puno načina (ruku na srce pretvorili ste nam barem one gomile kamenja u zlato,istina u razmeri 1:10,ali ok i to je nešto),meni nije poslato zlato sa poslednje 2 aukcije na prošloj verziji i ne vidim zašto ima potrebe da po N-ti put potvrdjujem svoje vec uredno i tačno dostavljene podatke,da bih dobio nešto što mi pripada.       Ovo za zalihe igara sam mogao da potpišem da će biti,ali nmm kontakt sa svim igračima ovde pa nazalost to nisam ni uradio,vrv ne bi bilo etički prema Vama,ali prema njima da,bilo bi. Odnos madjara prema korisnicima ove igre bih mogao opisati u najmanju ruku kao odnos Atile prema rimljanima,i to bez ikakvog preterivanja.Ali sve što su uradili i kako su uradili i vratice im se ( kao i nama nazalost,a ne vidim našu krivicu u svemu tome),igrica je prepuna bagova,stvari koje su krajnje kontradiktorne i bespotrebne normalnom,prosečnom igraču.   Enormno je povecana cena zlata,borimo se bukvalno sami protiv sebe i svoje statistike,i mogu da vam kazem sa velikom sigurnošću da necete/mo potrajati neko duze vreme. Mogu da shvatim zelju ljudi za profitom,ali da nam prodaju jedno veliko ništa za 2-3 puta veće pare,to nije pljačka nego otimačina i to beskrupulozna,videcete vec.Ali ok,fino smo se druzili sve ove godine i svemu dodje kraj,koga briga,zar ne ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:55:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Pitanje

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.