Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Triviador Srbija - v11 - problemi i sugestije  (Pročitano 42452 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
el dorado je na 200-220 lvl
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisu vise isti nivoi. Dobicete obavestenje kada dodjete na ElDorado nivo.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
ok,hvala..   do 100-tog lvl-a su bili na svakih 20,od 100-tog do 200-tog na svakih 10,mislio sam da je ostalo tako,ali izgleda da nije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
Ja sam na staroj verziji bio na tom ''el-dorado'' nivou i hteo sam da uzmem zlato , ali zakasnio sam , posto je prelaskom na ovu novu verziju taj nivo nestao , pa recimo ovako , na staroj verziji se za taj level dobijalo duplo zlato , ali na ovoj ne , pa me sad zanima na kojim se to levelima dobija ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Da li se prijava pitanja šalje na isti mail kao i kod prijave kršenja pravila chata?
Nisam stigla da ga prijavim u igri...
« Poslednja izmena: 05. Feb 2017, 17:32:31 od lily4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Da, isti mejl...

srbija@triviador.com
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Постоји ли нека могућност да вратим златнике које сам случајно бацио на унапређење помоћи? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Moram da pohvalim ovu modifikovanu verziju staru nekoliko dana,audio-vizuelni dozivljaj je mnogo bolji i sličan je verziji koja je bila do decembra prošle godine.Najbitnija stvar je da je igra,razmeštanje teritorija i nekoliko propratnih sitnica konačno ubrzana ( vracena na staro),tako da je sada partija u proseku skracena za oko 2 minuta u odnosu na ranije,što uopšte nije zanemarljivo a nije ni smarajuce kao što je bilo. Statistika je takodje modifikovana,kao i interna tabela i to sasvim pristojno,pedantno i nenametljivo,što je još jedan veliki plus.                                                               Ono što ostaje za promeniti je,moram biti dosadan i dosledan,jesu botovi koji prave ogroman problem posebno nama sa visokim PO-om i mogao bih da navedem na desetine primera koje to potvrdjuju,ali znate vec na šta sve msm. Od svih pomoci koje imamo,napadačkih,jedino je merodavna ona sa više brojeva u ponudi,ostale su relativno ili nimalo upotrebljive. Dakle,jedino rešenje je smanjiti AP rejting botovima i učiniti igru prihvatljivijom,jer ovo nisu realni ni normalni uslovi za igru. I ako je moguće barem malo korigovati famoznu cenu zlata,ona stara sa Q-vaučerom i ova nova su bezobrazno neuopredive,razlika je nekih 3-5 puta,što je mnogo.                                        I još samo jedno,juče mi se desilo,a i na prvim igrama najnovije verzije u decembru,da budem drugi i da se pojavi čikica sa ponudom u kome nije naznačena cena zlata i pomislio sam da je regularni dzoker i kliknuo na ,,da'' i oba puta mi je skinuto po 50k.Msm da nisam pogrešio ili barem nisam primetio,a uvek gledam i ne kupujem nizove jer imam dzokera i ne zelim da bacam zlato na taj način,molim proverite i to ako ste u mogucnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
Zašto ne radi Triviador?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.