Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Triviador Srbija - v11 - problemi i sugestije  (Pročitano 42548 puta)
19. Jan 2017, 15:17:39
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Molim vas da ovu temu koristite samo za prijavu problema i sugestije kako bi poboljsali igricu.

Offtopic, prepucavanje i sve sto nema veze sa samom igricom ce biti brisano.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 59
Sugestija je sledeća: bilo bi poželjno da ova igra dobije neki smisao, recimo da se igrači bore za neku količinu zlata na nedeljnom nivou ili mesečnom, kako god, šta mi znači da budem prva u ligi i dobijem zlatan dvorac kad sledeći put budem ponovo neću ništa novo dobiti? Isto tako zašto se bodovi klanova ne resetuju bar na godišnjem nivou? S kojom ambicijom će novi igrač napraviti klan i krenuti od nule kad pogleda Feniks koji ima 200 milki? Neka taj klan koji je prvi dobije neku nagradu u vidu zlata za svakog igrača a onda Jovo nanovo lepo da se svakome pruži šansa da može da se bori za prvo mesto. Ovako se samo skupljaju neki poeni bespotrebno u nedogled.
IP sačuvana
social share
Sve je to ponekad tako malo
sve je to, videćeš, sasvim dosta.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Slažem se sa prethodnim, igra nema nikakav smisao osim besmislenog skupljanja bodova. Nekad se mogla videti cela lista igrača ili bar do 120, sada samo članovi lige. Kakav je smisao lige?

Sugestija:
Staviti da chat bude stalno vidljiv u prozoru, ima mesta, kao na starom CQ.
Bodovi za pobedu nad botovima da odgovaraju njihovoj snazi a ne 25-30 lvl. Jedva ih pobediš a dobiješ sitniš.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2017, 15:40:33 od chum lee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Odmah da kazem da chat vise nece biti vracen na staro.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
Odmah da kazem da chat vise nece biti vracen na staro.

Zasto ????  Ima nas koji udjemo pozdravimo drustvo a da li odigramo neku igru ili odmah izadjemo to je vec do nas konkretno za sebe mogu da kaze da ne brljam ili se prepucavam na chetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Prosto, ako hoces socijalni deo... ides u Lobi... ako hoces da igras, ides na Pocni igru.

Tako je u svim igricama, socijalni deo je svuda izdvojen u poseban cosak Smiley

Ono sto je preneto kao sugestija je da se bolje povezu obavestenja o zapocetim igrama, kao sto je bilo u prethodnim verzijama.



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Na mene kao igrača je prošla verzija Triviadora ostavila daleko najbolji utisak,ako ne računamo čet koji je svima nama bio najbolji na prvobitnoj verziji Conquiztadora. Prizeljkivao sam da se što duze zadrzimo na njoj,ali naravno moramo ići u korak sa vremenom. Ono što sam vremenom shvatio kroz objašnjenja nadleznih je da je do mnogih ,,nelogičnosti'' došlo i zbog prilagodjavanja same igre za mobilnu aplikaciju i to za sobom povlači čitav niz drugih stvari pretpostavljam.  Evo malo sam probrstio situaciju na World Trivu i uporedio je sa totalnom expanzijom od pre par godina,i uporedio sa aktuelnom situacijom na našem kvizu ( dakle ista verzija,,najnovija),i došao sam do nekoliko zaključaka.                      Dakle,igrica je maksimalno komercijalizovana ( pričam o malo ozbiljnijom igranju,ne tipa dodjem danas i bacim 2-3 igre zbog nekog tamo klana koji me davi i nabacim im celih 3-4k xp-a).  Ako vec pričamo o tom aspektu izneću svoje zapazanje da ceo taj sistem takmičenja na nivou klanova,nedeljnih i večnih lista i nije uopšte bio toliko loš,ali naravno u ovoj verziji nemamo više ni tabelarnog prikaza svega toga,a svi znamo koliko je to bitno svima nama koji jesmo takmičarski orijentisani. Smatram da ce više kinte doneti neka skromnija cena nego ova aktuelna,generalno ta vrsta nestrpljenja za zaradom ce dovesti do manje količine igranja,kao i drugi faktori (ograničenje naloga na jedan,enorman broj botova-naravno,jer je pravih igrača sve manje etc.)                               Generalno,opšti utisak je da je na moju veliku zalost popriličan broj ljudi prestao da igra i ubedjen sam da to nema preterane veze sa prezasićenjem,iz prostog razloga sto je dosta nas na više različitih načina vezano za pojedine aspekte igre i uvek ce joj se vratiti,ali avaj neki ljudi su pomislili da ce radikalnim menjanjem iste i pod drastičnijim uslovima pridobiti nove igrače i zadrzati stare,što je potpuni nonsens koji se samo potvrdio u praksi.                                Naravno da treba da pokušamo da budemo realni u svojim zahtevima,i jasno je da nam se stari čet neće vratiti,kao ni resetovanje klanova ( jer onda sve ovo takmičenje i ne bi imalo smisla),ali napomenuću samo da su svi ti ljudi na vrhovima lista iz samo jednog razloga - igraju,trude se i bore i da im sutra sve resetuju i krenu od nule opet bi bili na tom istom mestu,verujte mi.                                                                                                                              Reci cu samo jednu manje poznatu činjenicu da su madjari na samom početku Triviador Worlda pre nekih 5,5 god nagradjivali prva mesta na nedeljnim listama sa 1M zlatnika,vrlo je verovatno da to više nikada neće raditi,ali da bi trebalo podstaći ljude i vratiti ih igri-trebalo bi,a na to su oni izgleda pomalo zaboravili.                                             Drago mi je da mozemo opet da iznesemo naša zapazanja i sugestije vezane za igru koju volimo i igramo.  Smile                                         
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pravi rekorder - 9542

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
Vratite prvu verziju i poboljsacete igru u svim aspektima.
IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 42
Сматрам да би требало укинути кланове јер доприносе нездравој атмосфери међу играчима. Мада кад боље размислим за ту атмосферу су криви играчи пуни неких негативних ставова и негативне енергије ;Д
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Još par nadam se konstruktivnih zapazanja od mene: klansku listu redovno treba refrešovati da bi se videli aktuelni rezultati ( ostale vrste tabelarnog prikaza i lista su ok,koliko sam primetio).                                                                    i još nešto: pored vec predosadnog i konstantnog igranja protiv botova,primetio sam da su pojedine pomoci postale maltene neupotrebljive,npr. pomoć ,,pitaj ekipu'' daje relativno zbunjujuce procente koji obično rezultiraju davanjem pogrešnog odgovora,kao i brojčana pomoc u kojoj nemamo izbor ponudjenih brojeva ( ona je poprilično nezahvalna za nas sa visokim % odgovora iz razloga sto su botovi jako tačni za razliku od nje).                                                                         Ranije su stvari bile drugačije i barem malo više su olakšavale igru nama igračima,sada to nije deff. slučaj,pretpostavljam da se procenti odgovora na pojedinim pomoćima formiraju na osnovu proseka zadnjih 100 igrača,a oni su iz raznoraznih razloga otišli u aut i otuda i ova moja primedba,nadam se da se razumemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.