Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kolarčeva zadužbina pred gašenjem, Partizan izvučen iz bule  (Pročitano 9428 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
a imas i korist od sporta kao komponente stare prakse zvane hleba i igara.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
dehumanizacija vodi u jos vecu dehuamanizaciju...

banalnost kao i primitivizam u najsirem smislu te reci su takodje dehumanizacija...

a u uslovima gde je covek podredjen materjalistickom pogledu na svet...

njegov zivot ima vrednost samo kroz prizmu onoga sto moze da stvori...

znaci on je bezvredan...



http://www.blic.rs/kultura/vesti/citalac-godine-devojcica-procitala-298-knjiga-u-prosloj-godini/0q0dxzb
« Poslednja izmena: 14. Jan 2017, 22:23:02 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
HKj, burazeru, ako tebi sport ne igra nikakvu ulogu ok je to, al ostavi prostora
da neko voli i da navija i da gleda sportske utakmice.

Ono kao.
« Poslednja izmena: 14. Jan 2017, 22:26:31 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Vanyo ja nigde nisam rekao da ne treba ništa od toga da se gleda i da ne treba ni za šta da se navija. Ne želim da to bude shvaćeno kao da ništa u životu ne treba da se voli, pobogu. Pitao sam samo šta društvo ili pojedinac imaju od pobede Zvezde ili Bajerna mimo Svetskog prvenstva ili Olimpijada gde svako predstavlja i promoviše svoju zemlju. A pitam jer vidim da je sve to i kod nas i po svetu preraslo u takvu maniju da ispada kao da nam sudbine zavise od toga. Od Premijer Lige, od Lige šampiona, od derbija i sličnog.

Ali evo Buki je dao odgovor u par rečenica. I mada se ne slažem 100% s njim, sa samo tih par rečenica dobrano me je naterao da ponovo krenem da razmišljam o svemu tome na jedan drugačiji način.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2017, 00:12:33 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
Naravno da ce Kolarca da se rese, jer sistem vrednosti je otisao u tri lepe odavno,
a ovo je rezultat.
Ne moze sve da se finansira iz gradske kase, ne moze i Kolarac i sisate pevaljke
za NG ispred Skupstine. 
Sto se sporta tice, ne znam sto postoje ti fudbalski klubovi kod nas,
cinjenica je da nisu kadri na prvenstvima nista da urade,
i to poslednjih trista godina, zato su nam klubovi i sjebani,
nemaju koga da prodaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083

Ali evo Buki je dao odgovor u par rečenica. I mada se ne slažem 100% s njim, sa samo tih par rečenica dobrano me je naterao da ponovo krenem da razmišljam o svemu tome na jedan drugačiji način.
lepo je on to rekao ali finansiranje....
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Iso sam nekad na Zvezdine tekme, pa i na derbije, a sad ni Zvezdi ni Partizanu ne bi dao ne 2 milje evra nego ni zutu banku. Ne secam se kad sam poslednji put gledao derbi, ne pratim cak ni informativno krajnji ishod. Kompleksna je tema nas fudbal, mada licno mene najvise nervira bataljivanje autenticne srpske skole i stila igre. Mi smo nekad selektovali igrace dobre driblere i tehnicare, a sad samo terminatore tipa Vidica, Ivanovica, pa cak i ovaj Matic je vise zivotinja nego talentovan fudbaler.
Sve jako podseca na desavanja u politici i zelju da se postane neko drugi. Mator sam dovoljno, pa sam imao prilike da pratim genezu toga u fudbalu jos od sredine 80ih kad je kod nas forsirana prica kako "mi umiremo u lepoti, a drugi osvajaju trofeje", iz cega je sledilo da selekciju i skolu fudbala treba pomeriti iz atraktivnosti u taktiku i dobru fizicku pripremu, posto su tad dominirali italijanski i nemacki klubovi. Rezultat toga je da nam je dugo glavni igrac repke bio stoper, sto se mislim nikad nije desilo ni Italijanima.
Srecom pojavila se jedna Spanija koja dokazala da se  i sa sopstvenim stilom igre moze pobediti bilo ko, samo treba razvijati tu skolu i prilagoditi joj selekciju igraca. Kazem srecom, mada nisam siguran da su ovi nasi pajseri iz fudbala cak i to uspeli da primete.
Elem, skinuti celu prvu tj super ligu, kako smo to optimisticno nazvali, sa drzavne sise, i uvesti delimicno finansiranje samo za nize rangove takicenja, tj za fudbalske skole u kojima bi radili klinci. Ovo ostalo nek igra amaterski, ako oce, ako nece moze da ide u "Ujpest Dozu".  Smile
Sto se tice "navijaca", ne vidim koja je njima razlika u tome dal navijaju za amaterski klub ili levacki profesionalni. Sta vise ja bi npr vise cenio igrace koji igraju iz ljubavi prema igri ili klubu, pa cak i ako nisu vrhunski, nego pajsere koji bi jos da zarade i pare na imanju 2 leve noge i 2 grama fudbalskog mozga.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2017, 17:27:10 od Srebrni Letač »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.