Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:02:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sinov drug  (Pročitano 4336 puta)
08. Jan 2017, 19:09:43
Zodijak
Pol
Poruke 1
dobar dan. zovem se melita imam 55god radim kao uciteljica imam troje dece i razvedena sam vec 3god. najstariji sin mi ima 32god,cerka 25 i najmladji sin 21god. da neduzim puno pocecu da vam pisem svoj dozivljaj. imam 55god,crne kose,175cm6okg. grudi trojka i lepa oblikovana guza. moj stariji sin ima druga koji ima 30god i znam ga od malena jel i njemu sam bila uciteljica i on se redovno druzi sa mojim sinom a i par puta sam mu uhvatila pogled kako me skida pogledom. pomislila sam boze mogu mu majka biti a on vazi za jednom sto uvek ima lepe i zgodne devojke. jednom prilikom dok su on i moj sin sedeli u sobi cula sam kako je rekao da bi voleo neku matorku da opali ali nisam se na to ni obazirala jer svako ima svoje zelje. kroz neko vreme primetila sam da mi nestaju gacice pretezno tange ili boxerice. jednom prilikom dok je on bio kod mog sina ja sam se tusirala i ostavila svoje cipkaste crne tange u korpi za ves da vidim dali ce nestati. naravno on je bio u kupatilu i sada me bas zanima dali su gacice jos tamo. usla sam i otvorila korpu i videla da su tamo ali nestoje kako sam ostavila. kada sam ih izvadila iz korpe i rasirila imala sa i sta da vidim bile su skros ulepljene od sperme boga mi poprilicno dosta sperme. otila ko mi uzima gacice i ko ima pokvarenu mastu. kao sto sam i rekla dugo sam bez muza i poprilicno mi fali musko. jednom prilikom moj sin i on su bili u gradu i dosli su zajedno pijani i otisli u sobu i pustali muziku kada je sin izasao i rekao da ce mu drug spavati kod nas. nisam imala nista protiv oni su vec legli a ja sam lezala u dnevnom gledala tv i lagano sam se mazila kada na vrata iz sinove sobe izlazi njegov drug samo u boxericama. joj kada sam videla to misicavo telo sa par tetovaza i kada sam spustila pogled imalo je sta da se vidi na ocrtanim boxericama. pozamasna velicina u opustenom stanju. usao je u kupatilo a ja sam za njim stala na vrata da cujem dali pretura po korpi za ves i cula sam da je otvorio korpu i sacekala sam jos oko 2min da mu se ukruti alatka pa da sucajno udjem. kada sam otvorila vrata imala sam sta da vidim. sedeo je na kadi i o moj brus trljao veoma veliku kurcinu koju dosada nisam videla. odjednom neka jeza i toplota u meni a on je samo stao i netrepcuci gledao. usla sam unutra zatvorila vrata i prisla mu i pitala ga znaci ti to radis?on nije znao sta da kaze samo se zabezeknuo i cutao. pocela sam da ga milujem po grudima lagano da ga opustim i polako spustala ruku sve nize. kada sam stigla do njegove alatke uhatila sam u ruku i polako pocela da navlacim. boze nikad tako nesto nisam drzala u ruci. on se valjda oslobodio i odma me zgrabio za grudi jednom rukom a drugom za guzu i poceo me jako stiskati. nisam htela tu kurcinu da ispustim iz ruku a on mi je silivito nabio svoj jezik u usta i poceo strasno da me ljubi. boze sva sam bila mokra i napaljena da neznam ni kada je spavacica spala sa mene. spustio me je dole i poceo da me lupa po licu i u snama bio je jako tvrd. zinula sam i prihvatila ga u usta a on je ko deo da se nabija. primetila sam da nemoze dugo pa ga je izvadio i mene gurnuo da se naslonim na kadu i jednu nogu mi je zadigao i kada sam osetila to veliko koplje da me dira po vec veroma mokroj maci totalno sam poludela i sapnula mu na mi ga stavi. poslusao me je i poceo lagano da ulazi u mene sve dublje a ja sam vec pocela da uzdisem i poceo je sve jace da se nabija u mene a ja sam jedva izdrzava da neurlicem em od bola em od zadovoljstva. ubrzo me okrenuo i podigao a ja mu se uhvatila oko vrata dok me on zestoko nabijao a svo vreme sa nabijenim jezikom u mojim ustima da nebih vristala da neko necuje. poceo je da usporava a ja sam mu rekla da ga nevadi i da svrsi u mene kao sto je i uradio. osetila sam toplotu u svojoj maci kako me puni pozamasno i kada ka je izvadio dosta sperme mi je curilo niz butine a ja sam oblizivala njegovu alatku. posle smo se obrisali i vratili se svako na svoje mesto i dan danas imamo sex sve bolji i blji. inace obozava kada se obucem sexy kao na primer carape,haltere,tange i visoke stikle. nezelim da ga izgubim i zelim da me jos dugo,dugo tuca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:02:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: price sinov drug
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.