Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za muvanje "attention whore" devojke?  (Pročitano 42044 puta)
08. Jan 2017, 01:01:50
Zodijak
Pol
Poruke 3
To mi je koleginica sa mastera, sa kojom se dopisujem od letos, flertujemo kad smo zajedno na predavanjima, kad nismo dopisujemo se itd.  Ne upadamo u one klisee "kako si, sta radis, sta ima novo" i slicno, nego pricamo o svemu - od religije u Nepalu preko kenjanja po Vucicu do seksa.  Ovo poslednje obicno inicira ona i nije se libila mnogo da mi nekoliko puta stavi do znanja da nije ustogljena i dosadna nego slobodnijih shvatanja.  Nista ranije nisam pokusavao jer sam do pre mesec dana bio u vezi.  Ona je inace zgodna, lepa, jedna od onih za kojom biste se definitivno okrenuli na ulici, a uz to je i puna sadrzaja. . .  informisana je, svasta je zanima, ume da baca dobre fore, nije tunjava i smotana, flertuje profi i sl.  


Problem: Uz takvu devojku obicno se nakaci gomila muskaraca-pacenika koji orbitiraju oko nje kao hijene i tu se javlja simbioza: njoj prija njihovo drustvo jer od njih dobija komplimente kako je najbolja, najlepsa, kako bi je ozenili i slicno. . .  a oni od nje dobijaju nadu da ce se mozda smilovati bas na jednog od njih.  I tako je bilo sve ove godine (zajedno smo zavrsili osnovne studije ali se nismo poznavali ni druzili). . .  Primetio sam da se hrani muskim komplimentima, muskom paznjom, da na razne nacine pokusava da tu paznju da izazove. . .

Mene nije stavila u kategoriju jer sam malo drugaciji.  Nemojte da mi se smejete, ali recimo da umem sa devojkama, uvek imam opcija, bio sam i u duzim i u kracim vezama.  Nisam Don Zuan, cak naprotiv, prosecan sam lik, ali mislim da se izdvajam po tome sto sam zadovoljan sobom bas takvim kakav jesam, odlicno mi ide faks, pored faksa imam posao od kog lepo zaradjujem, u zdravom sam okruzenju u kom se uvek intelektualno sprdamo, nemam one komplekse smaraca, nisam jedan od onih sto stalno sve lajkuju, nisam jedan od onih sto daju "najbolja si, najlepsa si, savrsena si" pateticne komplimente i slicno.  Ne znam kako sam ispao takav, ali sam zadovoljan, i mislim da to privlaci devojke.  

Nisam siguran da li je pocela da mi se svidja (jer sam tek izasao iz duze veze i potrebno mi je malo vremena da mi se razbistre stvari), ili me samo seksualno privlaci.  Ali hajde da krenemo da je u najmanju ruku ovo drugo, dakle, da hocu seks sa njom.  I za razliku od ovih pacenika koji joj se bacaju pod noge i zbog toga nece dobiti realnu sansu (osim ako im se ne posreci trenutak kad joj je bas potreban neko. . . . ), sprdam je, izazivam je, ponekad je ignorisem, stavljam joj do znanja da imam razne opcije, a opet ostavljam mogucnost da bih je otkinuo od one stvari. . .  i vidim da se ona prima na to.  Ali nikako ne mogu da budem siguran, jer postoji sansa da sam joj zanimljiv samo dok ne pokazem KONRETAN znak interesovanja. . . .  tipa, da krenem da je poljubim ili tako nesto. . . .  a cim to uradim, ona ce mi izvuci tepih ispod nogu. . .  u fazonu "aaa, ne, ne, pogresno si sve shvatio, ovo je sve bio flert, igra", odnosno spakovati me na svoju policu muskaraca koji su odlepili za njom, i time nahraniti svoj ego, ili sta vec. . .

Znaci, nekako bih da loptu prebacim na njen teren, da ona bude ta koja ce da napravi prvi potez. . .

Zanima me sta mislite o ovome, kako to da izvedem, i imate li neke generalne savete kako postupati sa devojkama koje su attention whores?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
ta je verovatno izuzetno ljubomorna u vezi.

trebo bi da je trsis kad te vec toliko lozi.

bolje nego da ga bacas na nju svaki put kad se razidjete.
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
vi ko da imate po 9 godina
a ne da ste neki masteri  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
Super, aj sad ozbiljne odgovore :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
mislim da te ona doživljava kao druga. moraš da budeš hladan i misteriozan a ne da se zezaš s njom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
Nemojte da mi se smejete, ali recimo da umem sa devojkama, uvek imam opcija, bio sam i u duzim i u kracim vezama.  Nisam Don Zuan, cak naprotiv, prosecan sam lik, ali mislim da se izdvajam po tome sto sam zadovoljan sobom bas takvim kakav jesam, odlicno mi ide faks, pored faksa imam posao od kog lepo zaradjujem, u zdravom sam okruzenju u kom se uvek intelektualno sprdamo, nemam one komplekse smaraca, nisam jedan od onih sto stalno sve lajkuju, nisam jedan od onih sto daju "najbolja si, najlepsa si, savrsena si" pateticne komplimente i slicno.  Ne znam kako sam ispao takav, ali sam zadovoljan, i mislim da to privlaci devojke. 

Pa koji onda kurac trazis na forumu? Predstavljas se kao iskusni trsitelj, a trazis savjet od nas nolajfera kako da smuvas ribu...
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
da, da...kao ''ja sam pojebo pola beograda ali ne znam kako i ovu jer sta ako ona nece da je pojebem samo da bi nahranila sujetu jer sta ce biti onda sa mojom sujetom...mislim u kom sam ja problemu jel vidite vi ljudi...pomozite mi molim vas, molim vas'' i onda kad mu kazes da ga izvadi pred njom on:
Super, aj sad ozbiljne odgovore :)
pa dobro, ti drkaj na nju do kraja zivota na njene slike ili tako nesto...ne bismo mi da neko povredi tvoju sujetu zato sto...ali cekaj! zabole nas bas tuki... Smile
« Poslednja izmena: 09. Jan 2017, 08:26:31 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Meni se cini da si naleteo na tzv "pusikurku". Tj onu koja ce da te odvede do kreveta, skine golog i ostavi tako da lezis dok ona ode da se smeje tome sa drugaricama. Sad, jbg, nikada neces znati dok ne dodjes do tog kreveta. Tako da, jedini nacin je da probas pa sta ispadne. Ono, makar nece da se tripujes posle kako je moglo nesto biti al nisi probao pa ces da znas sa sigurnoscu kakva je...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
sine, ako ti se ona jebe, probaj pa dža ili bu, ne treba ti kao drugarica ako ti se jebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.