Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:54:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc oko veze.  (Pročitano 32001 puta)
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
I ovako od pica pijem samo vodu (caj, bozu, cedjeni sok...itd)

Bobak lomi kompjuter udarcima o obližnji zid.

bogme ni meni nije jasno. casa crvenog vina ili malo stare sokolove nije nikog ubilo.
o kafi da ne pricam...  Smile

@mravozderu
nekako mi deluje da ti to sve forsiras kao po nekoj skripti. opusti se malo i doci ce to na svoje mesto...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Pa pazi covjek nesto i smuva, nije totalni levat.

Mislim da ce ti biti bolje oko 30te, kad pocne da te boli kurac, jer sve pocne da te nervira  Smile

A jebi koliko mozes, nije ni to lose. Eto ja sam u dugoj vezi i zavidim ti.

Docice i prava, ocigledno su to sve sheme i shemice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Jebes mu mater ne znam ni ja.

Ne bih da ti previse solim, vidim imas iskustva. Ovo se salim malo da se hvalis, ok.

Ono sto je fakat, da musko mora biti superiornije za duzu vezu da ga jebes. Pa il da imas para, il da si ti fakultetlija a ona seljancura  Smile Mada znam ekstra riba koje se zabavljaju sa konobarima smekerima


Pojma nemam, da nisi servilan sa tim talentima, da se trudis previse da impresioniras. Umjesto da te boli kurac i da ona prati tebe. Kazu da treba uvijek gajiti to "boljenje kurca"  Smile mislim kenjam sad.
Ja sviram instrument al to obicno saznaju poslednje ili ne saznaju. Dakle ne trudim se da impresioniram direktno. Posto u sustini "ko je ona".

Jel bilo uopste riba koje su zadovoljne seksom? Mislim nije to ni premalo jebemliga.

Sustina svega su fejsbuci, i danas su i musko i zensko bijesni, jer jednostavno imas ogroman izbor na tanjiru. Samo sto zene imaju prirodno vise izbora.


Ma opusteno, drago mi je se trudis da pomognes, das savet. Samo me smaraju ovi sto odma hejtuju ili se prave kao da je moj problem jedinstven i bizaran, a verujem da nije. Sto se tice talenata to mi je na neki nacin i posao, odnosno u opisu posla, (Web dizajn, animacije, reklame...itd) Pa ono, pravim sam svoju muziku za projekte i slicno. Ali i volim muziku, znam i da pevam dobro (Narodnjak u srcu al pevam SVE) Pa pazi, ne mogu da kazem da forsiram to devojkama da vide odma, to jednostavno ispliva iz razgovora. Kada me one pitaju cime se bavim, i onda jedno vodi ka drugom. Nema koja nije bila fascinirana ali opet dzabe sve. Uvek mi daju korpu i uvek imaju neki kazem ti glup razlog. (Izgled, alatka, velik nos, podocnjaci, uska ramena, nacin oblacenja cak) Ma ima dosta... Sto se tice sexa tu sam nula zato sto mi realno ni jedna nije dala sansu da i do toga dodje. Spavao sam sa bivsom sa kojom sam bio 4 godine u vezi. Ali nama nije bio bitan sex i onda ni ona ni ja nismo na tome radili, bilo nam je bitnije da leskarimo i mazimo se. Sada bi bili u braku samo da nije njen tata umesao prste. Necu o tome sad. Imao sam sex posle sa jos 2 devojke, burazerove drugarice, obe starije od mene 2 godine. Bio fazon ''Aj se kresnemo'' Njihov predlog, iz dosade. Rekle su mi da imam losu srecu sto mi je mali ali da bih mogao vezbom da nadoknadim to. (Punooooo vezbe) Takodje se nerviram i padam u depresiju sto se tice veza, zato sto se svi u familiji koji su moje godiste ili malo mladji, zene. Svi su happy, zadovoljni, za neke znam licno da su totalni promasaji u zivotu, nemaju svoj posao, nemaju ni srednju a opet su se ozenili. I onda se pitam, why me. Da sam u svemu uspesan, mogu da imam sve sto pozelim, osim onoga sto po defautu treba da mi bude dozvoljeno. Ne bih zeleo nikome da bude u mojoj kozi buraz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Ako imas malu kitu kupi velikog dzipa i toeto Smile

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Ja sam "87, tek će drugari da ti se žene.  Smile Ma možeš do 35 da se zajebavaš, boli te.

U jebote, ja nisam još naišao da misle da mi je mali, a nije mi ni veliki nešto. Naišao si na zahtjevne ribetine.

Ganjaj dalje, ne vidim da ti skroz loše. Ipak naidje poneka, pa makar ovako. Ako si imao ikad jednu ozbiljnu vezu, nisi moron, moguće da ćeš imati opet.

Možda problem sličan kao kod mnogih nas, anksioznost.. zabrinutost za budućnost. Drži se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Ja sam "87, tek će drugari da ti se žene.  Smile Ma možeš do 35 da se zajebavaš, boli te.

U jebote, ja nisam još naišao da misle da mi je mali, a nije mi ni veliki nešto. Naišao si na zahtjevne ribetine.

Ganjaj dalje, ne vidim da ti skroz loše. Ipak naidje poneka, pa makar ovako. Ako si imao ikad jednu ozbiljnu vezu, nisi moron, moguće da ćeš imati opet.

Možda problem sličan kao kod mnogih nas, anksioznost.. zabrinutost za budućnost. Drži se.


Hvala ti covek na savetima i cimanju  Smile Odgovorio si mi na pitanje koje sam dugo trazio. Razmisljao sam i skapirao da je u pitanju to sto sam uvek dosta stegnut kad udjem u vezu. Dok muvam sam opusten i zato i uspem da smuvam ali kasnije se stegnem bas zbog anksioznosti i mozda jos bitnije zabrinutnosti za buducnost. U poslednje vreme sam onaj ''Overthinker'' i ne mogu ni da spavam zbog toga. Previse se brinem da slucajno nesto ne sjebem pa makar to bilo nesto mizerno i sitno. Konstantno me je*e sto mi navodno kuca bioloski sat i sto nisam trenutno u dugoj ozbiljnoj vezi i onda brze bolje preko sve mere zelim da budem u istoj.

Trudim se maksimalno, pokazem im na pocetku da sam otvorena knjiga i da mogu da im priustim SVE, i onda sigurno samim tim postanem nezanimljiv. Mozda im tako i dam vremena da razmisljaju i o tim drugim ne toliko bitnim stvarima sto se tice mog fizickog izgleda. Stoji cinjenica da sam ispod proseka jbg i to me je*e dosta, al opet mi nije smetnja pri muvanju. Tako da eto. Sabrao sam 2 i 2 i skapirao o cemu se radi.

Sto se tice straha zbog godina, to mi je najvise zbog dece. Kapiram da ce mi biti lakse i zanimljivije da se igram sa svojom decom sa lupam 27 nego sa 37 godina. Vise cu provesti vremena sa njima ako se ozenim mlad da tako kazem. Al izgleda da ne mozemo svi da dobijemo ono sto zelimo. I moram da se pomirim sa tim i da budem zahvalan za druge stvari koje imam i koje sam stekao u zivotu.

Hvala ti jos jednom Slagvort, verovao ili ne, otvorio si mi oci, bio bi dobar psihoterapeut (Samo ne onaj sto za seansu uzme 100e)  Smile Sve najbolje covek, i tebi i tvojima, srecni praznici!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
E pa drago mi je da je nekad i valjalo forumsko filozofiranje  Smile

Hvala druže, sve najbolje i tebi tvojoj porodici za praznike.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Тreba malo da se opustiš i izvežbaš kod prijateljica noći, a u ženskom društvu ne budi mnogo otvoren budi intrigantan i misteriozan, hladan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
trebas pocet cugat....
kad se napijes one ce  iz zasjede iskakat i same ce tebi prilazit
da te pijanog iskoriste  Smile Smile Smile

a ako ne znas sta da radisa kad te safataju..
jbg uzmi jednu soljicu za kafu i zrno graha ubaci i ganjaj ga cunom... vezbaj malo  Smile
i posle ga samo namaknes na usmine vrele i vlazne i on ce sam uletit  Smile Smile Smile
i ostalo sve ce on sam obavit... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
a sta to treba da vezba ne razumem; ako ne poraste cuna iznad tih 13, sta ima da se jebava?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:54:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Pomoc oko veze

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.