Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:27:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc oko veze.  (Pročitano 32013 puta)
03. Jan 2017, 06:30:29
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Prvo da cestitam svima novu godinu i predstojece praznike. Zivi bili, sve najbolje.  Smile Smile

Imam 25 godina i nikad nisam imao srece u ljubavi, (ni u prijateljstvu, drugarstvu) Imao za ceo zivot jednu ozbiljnu vezu i rastali smo se zbog drugih jbg. Bili u vezi 4 godine. Ja od svoje 20-e pa do sad nikako da smuvam ni jednu devojku kako valja. Stvarno sam okej momak, radim dva posla, kao Web dizajner i kao IT tehnicar i extra zaradjujem. Takodje se bavim malo i glumom i muzikom. Znam i da pevam i da sviram 2 instrumenta. Ne pijem ne pusim, -kafu, sokove, ma nista od toga. Vezbam / trenram svaki dan, solidno sam gradjen, nisam nesto lep u faci al mislim da to i nije toliko bitno ovim starijim devojkama da kazem. Ali jok. Koliko god da me devojka upozna dobro uvek me na kraju odje*e zbog nekog totalno bolesnog razloga, tipa, imas velik nos, velike podocnjake, nisi religiozan, previse si dobar, mali ti je, ili direktno kaze ''Gadan si brate, zao mi je ali tako je'' Btw, samo da napomenem da mi ni jedna ne bi rekla razlog odje*a da ja nisam insistirao. Volim da znam zasto me ostavljaju, da bih kasnije mogao da se popravim na tom polju ako mogu jel. Na zalost ja sto se tice face, nosa, podocnjaka, male alatke, ne mogu da se promenim. Nikada ne bih zbog veze isao pod noz ili nesto slicno. Za 5 godina uspeo sam da izadjem sa nekoliko njih ali obicno nestanu posle max 2 nedelje dopisivanja, pricanja, vidjenja. Jedva da je neka i htela da se vidimo drugi put. Da li je moguce da svaka devojka koju upoznam moze tako lako da tvrdi da joj izgled nije bitan, da joj samo treba neko ko je dobar i ko ce da je slusa i da bude veran, a kad se pojavi takav (u ovom slucaju ja) onda bude druga prica.

Ako ste raspolozeni ja bih zeleo da cujem neki savet od nekog ovde sa foruma, od nekog starijeg ko ima iskustva sa ovom ili slicnom situacijom.

Hvala svima koji su procitali ovo iznad, izvinite svi koji ste se smorili.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
ukratko...fali ti shtofa.
nezanimljiv si.
torrent, pick up art, enter
materijala ko blata. ako vec nemas svoju pricu ti uzmi od drugih.
posto ti pare nisu problem, mozes brzo da napredujes.
sad te u tim godinama testosteron drma pa to povecava frustraciju ( uzmi u obzir ).
svaka krpa nadje zakrpu tako ces i ti.
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
ukratko...fali ti shtofa.
nezanimljiv si.
torrent, pick up art, enter
materijala ko blata. ako vec nemas svoju pricu ti uzmi od drugih.
posto ti pare nisu problem, mozes brzo da napredujes.
sad te u tim godinama testosteron drma pa to povecava frustraciju ( uzmi u obzir ).
svaka krpa nadje zakrpu tako ces i ti.

Hvala na savetu. Na zalost sto se tice toga svi me zovu na zurke da podignem atmosferu. Dobio sam i nekoliko nagrada na polju glume zanr komedija. Plus se bavim i stand up-om. Poenta je da je ljudima extra sa mnom ali iz nekog razloga me batale. Pokusacu da skapiram sta je problem jer i dalje ne verujem da me izgled toliko kenja.

Evo, poslednjoj devojci sam rekao ''Ako zelis da se upoznamo malo bolje, vodim te u Italiju na pizzu'' I bio sam ozbiljan. Ona mi je na to rekla da treba da posetim Dr. Lazarevica.

Hvala u svakom slucaju, pogledacu i te fore za muvanje ,mozda pomognu. Sve najj! Smiley

EDIT: Btw, u pravu si za testosteron, drma ubija, kriza. Al opet mi nije do sexa, vise mi je do prave iskrene ljubavi.
« Poslednja izmena: 04. Jan 2017, 05:07:15 od Mravojed92 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
Evo, poslednjoj devojci sam rekao ''Ako zelis da se upoznamo malo bolje, vodim te u Italiju na pizzu'' I bio sam ozbiljan. Ona mi je na to rekla da treba da posetim Dr. Lazarevica.
Добро ти је рекла.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
pfff...sad si me tek zbunio.
sigurno je da zuris preterano...obicno to zene rade, uplase muskarca pa ovaj pobegne.
mozda tako to radi i u drugom smeru...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Citat
Imam 25 godina i nikad nisam imao srece u ljubavi, (ni u prijateljstvu, drugarstvu)

Citat
radim dva posla


i sta ti tu nije jasno  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Pa sad, previse se hvalis za nekog normalnog  Smile

Ima malo da su djevojke nestalne danas, bar ove u izlascima. Slicno mi se zalio drugar da nikako da zadrzi klinke. Posle par sedmica mjeseci, ona pocne da bjesni i da nalazi sitnice, neka sranja.

Cova je sarmantan inteligentan, iskusan. Nije bash lijepotan, ali ima sharma. Jebiga ove klinke, ko i momci svi su opsjednuti nekom savrsenoscu sto lajkuju na fejsbuku.
Vise je prije zavodio i imao veze nego sad. Sad jebote, su veze izgleda samo za savrsene.  Smile


Btw. koliki ti je, da znam s cime ja raspolazem ako tebe odbijaju?  Smile

Ne znam nadji neku finu curicu "iz biblioteke", fakulteta umjesto iz kaficha, izlazaka. Neku koja u stvari ne zna da kao zensko ima ogroman izbor i na to stalno racuna, nesto naivno koja nije previse u fazonu dejtinga.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2017, 10:57:58 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Citat
Imam 25 godina i nikad nisam imao srece u ljubavi, (ni u prijateljstvu, drugarstvu)

Citat
radim dva posla


i sta ti tu nije jasno  Smile



Priroda posla mi je takva da imam dosta slobodnog vremena. Sam sam svoj gazda. A i volim to sto radim tako da mi nije tesko, ne umaram se cesto.



Citat
pfff...sad si me tek zbunio.
sigurno je da zuris preterano...obicno to zene rade, uplase muskarca pa ovaj pobegne.
mozda tako to radi i u drugom smeru


Moguce. Eh da naidjem na neku koja preterano zuri hehehe, imala bi pored mene sve. Smile


Citat
Добро ти је рекла.

Mozda zurim zbog ocajanja pa gresim. Ali opet imam osecaj da cu steci njihovo poverenje ako im pokazem da se ne bojim za tako nesto. Da nepredvidivo otputujemo negde, da budemo zajedno, da uzivamo. Mozda sam ipak zreo za Lazu. Ako do 30-e ne nadjem nekoga, necu nikad naci realno.



Citat
Pa sad, previse se hvalis za nekog normalnog  Smile

Ima malo da su djevojke nestalne danas, bar ove u izlascima. Slicno mi se zalio drugar da nikako da zadrzi klinke. Posle par sedmica mjeseci, ona pocne da bjesni i da nalazi sitnice, neka sranja.

Cova je sarmantan inteligentan, iskusan. Nije bash lijepotan, ali ima sharma. Jebiga ove klinke, ko i momci svi su opsjednuti nekom savrsenoscu sto lajkuju na fejsbuku.
Vise je prije zavodio i imao veze nego sad. Sad jebote, su veze izgleda samo za savrsene.  Smile


Btw. koliki ti je, da znam s cime ja raspolazem ako tebe odbijaju?  Smile

Ne znam nadji neku finu curicu "iz biblioteke", fakulteta umjesto iz kaficha, izlazaka. Neku koja u stvari ne zna da kao zensko ima ogroman izbor i na to stalno racuna, nesto naivno koja nije previse u fazonu dejtinga.


Pa pazi, ne volim da se hvalim, morao sam da napisem nesto o sebi da bi vi mogli da skapirate kakav sam ovako. Msm koliko moze da se skapira. A i bolje da napisem vec sve nego da pisete posle, nadji posao, nauci da sviras neki instrument...itd Ovako vec znate neke stvari o meni. Ne izlazim ja po kaficima. I ovako od pica pijem samo vodu (caj, bozu, cedjeni sok...itd) Muvam devojke po privatnim zurkama, kazem, uvek me svi zovu da dignem atmosferu. I smuvam ja skoro svaku ali ne ostane sa mnom dugo, kapish. Muvao sam jednu sto studira hemiju, ona me je batalila zato sto ja nisam studirao nesto ''tesko kao ona'' jelte.

Takodje se slazem sa tobom u vezi lajka, instagrama i ostalih gluposti. Zato ja prilazim devojkama max 3 godine mladjim od mene. Nisam zainteresovan za decu i klinke kao vecina mojih vrsnjaka. Al ispostavilo se da i medju starijima ima opasnih nafura i tatinih princeza. Ne znam koliko je to relevantno al ajde. Moj je 13cm.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
I ovako od pica pijem samo vodu (caj, bozu, cedjeni sok...itd)

Bobak lomi kompjuter udarcima o obližnji zid.

IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Jebes mu mater ne znam ni ja.

Ne bih da ti previse solim, vidim imas iskustva. Ovo se salim malo da se hvalis, ok.

Ono sto je fakat, da musko mora biti superiornije za duzu vezu da ga jebes. Pa il da imas para, il da si ti fakultetlija a ona seljancura  Smile Mada znam ekstra riba koje se zabavljaju sa konobarima smekerima


Pojma nemam, da nisi servilan sa tim talentima, da se trudis previse da impresioniras. Umjesto da te boli kurac i da ona prati tebe. Kazu da treba uvijek gajiti to "boljenje kurca"  Smile mislim kenjam sad.
Ja sviram instrument al to obicno saznaju poslednje ili ne saznaju. Dakle ne trudim se da impresioniram direktno. Posto u sustini "ko je ona".

Jel bilo uopste riba koje su zadovoljne seksom? Mislim nije to ni premalo jebemliga.

Sustina svega su fejsbuci, i danas su i musko i zensko bijesni, jer jednostavno imas ogroman izbor na tanjiru. Samo sto zene imaju prirodno vise izbora.

« Poslednja izmena: 04. Jan 2017, 11:22:29 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
I ovako od pica pijem samo vodu (caj, bozu, cedjeni sok...itd)

Bobak lomi kompjuter udarcima o obližnji zid.

bogme ni meni nije jasno. casa crvenog vina ili malo stare sokolove nije nikog ubilo.
o kafi da ne pricam...  Smile

@mravozderu
nekako mi deluje da ti to sve forsiras kao po nekoj skripti. opusti se malo i doci ce to na svoje mesto...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Pa pazi covjek nesto i smuva, nije totalni levat.

Mislim da ce ti biti bolje oko 30te, kad pocne da te boli kurac, jer sve pocne da te nervira  Smile

A jebi koliko mozes, nije ni to lose. Eto ja sam u dugoj vezi i zavidim ti.

Docice i prava, ocigledno su to sve sheme i shemice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Jebes mu mater ne znam ni ja.

Ne bih da ti previse solim, vidim imas iskustva. Ovo se salim malo da se hvalis, ok.

Ono sto je fakat, da musko mora biti superiornije za duzu vezu da ga jebes. Pa il da imas para, il da si ti fakultetlija a ona seljancura  Smile Mada znam ekstra riba koje se zabavljaju sa konobarima smekerima


Pojma nemam, da nisi servilan sa tim talentima, da se trudis previse da impresioniras. Umjesto da te boli kurac i da ona prati tebe. Kazu da treba uvijek gajiti to "boljenje kurca"  Smile mislim kenjam sad.
Ja sviram instrument al to obicno saznaju poslednje ili ne saznaju. Dakle ne trudim se da impresioniram direktno. Posto u sustini "ko je ona".

Jel bilo uopste riba koje su zadovoljne seksom? Mislim nije to ni premalo jebemliga.

Sustina svega su fejsbuci, i danas su i musko i zensko bijesni, jer jednostavno imas ogroman izbor na tanjiru. Samo sto zene imaju prirodno vise izbora.


Ma opusteno, drago mi je se trudis da pomognes, das savet. Samo me smaraju ovi sto odma hejtuju ili se prave kao da je moj problem jedinstven i bizaran, a verujem da nije. Sto se tice talenata to mi je na neki nacin i posao, odnosno u opisu posla, (Web dizajn, animacije, reklame...itd) Pa ono, pravim sam svoju muziku za projekte i slicno. Ali i volim muziku, znam i da pevam dobro (Narodnjak u srcu al pevam SVE) Pa pazi, ne mogu da kazem da forsiram to devojkama da vide odma, to jednostavno ispliva iz razgovora. Kada me one pitaju cime se bavim, i onda jedno vodi ka drugom. Nema koja nije bila fascinirana ali opet dzabe sve. Uvek mi daju korpu i uvek imaju neki kazem ti glup razlog. (Izgled, alatka, velik nos, podocnjaci, uska ramena, nacin oblacenja cak) Ma ima dosta... Sto se tice sexa tu sam nula zato sto mi realno ni jedna nije dala sansu da i do toga dodje. Spavao sam sa bivsom sa kojom sam bio 4 godine u vezi. Ali nama nije bio bitan sex i onda ni ona ni ja nismo na tome radili, bilo nam je bitnije da leskarimo i mazimo se. Sada bi bili u braku samo da nije njen tata umesao prste. Necu o tome sad. Imao sam sex posle sa jos 2 devojke, burazerove drugarice, obe starije od mene 2 godine. Bio fazon ''Aj se kresnemo'' Njihov predlog, iz dosade. Rekle su mi da imam losu srecu sto mi je mali ali da bih mogao vezbom da nadoknadim to. (Punooooo vezbe) Takodje se nerviram i padam u depresiju sto se tice veza, zato sto se svi u familiji koji su moje godiste ili malo mladji, zene. Svi su happy, zadovoljni, za neke znam licno da su totalni promasaji u zivotu, nemaju svoj posao, nemaju ni srednju a opet su se ozenili. I onda se pitam, why me. Da sam u svemu uspesan, mogu da imam sve sto pozelim, osim onoga sto po defautu treba da mi bude dozvoljeno. Ne bih zeleo nikome da bude u mojoj kozi buraz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Ako imas malu kitu kupi velikog dzipa i toeto Smile

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Ja sam "87, tek će drugari da ti se žene.  Smile Ma možeš do 35 da se zajebavaš, boli te.

U jebote, ja nisam još naišao da misle da mi je mali, a nije mi ni veliki nešto. Naišao si na zahtjevne ribetine.

Ganjaj dalje, ne vidim da ti skroz loše. Ipak naidje poneka, pa makar ovako. Ako si imao ikad jednu ozbiljnu vezu, nisi moron, moguće da ćeš imati opet.

Možda problem sličan kao kod mnogih nas, anksioznost.. zabrinutost za budućnost. Drži se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Ja sam "87, tek će drugari da ti se žene.  Smile Ma možeš do 35 da se zajebavaš, boli te.

U jebote, ja nisam još naišao da misle da mi je mali, a nije mi ni veliki nešto. Naišao si na zahtjevne ribetine.

Ganjaj dalje, ne vidim da ti skroz loše. Ipak naidje poneka, pa makar ovako. Ako si imao ikad jednu ozbiljnu vezu, nisi moron, moguće da ćeš imati opet.

Možda problem sličan kao kod mnogih nas, anksioznost.. zabrinutost za budućnost. Drži se.


Hvala ti covek na savetima i cimanju  Smile Odgovorio si mi na pitanje koje sam dugo trazio. Razmisljao sam i skapirao da je u pitanju to sto sam uvek dosta stegnut kad udjem u vezu. Dok muvam sam opusten i zato i uspem da smuvam ali kasnije se stegnem bas zbog anksioznosti i mozda jos bitnije zabrinutnosti za buducnost. U poslednje vreme sam onaj ''Overthinker'' i ne mogu ni da spavam zbog toga. Previse se brinem da slucajno nesto ne sjebem pa makar to bilo nesto mizerno i sitno. Konstantno me je*e sto mi navodno kuca bioloski sat i sto nisam trenutno u dugoj ozbiljnoj vezi i onda brze bolje preko sve mere zelim da budem u istoj.

Trudim se maksimalno, pokazem im na pocetku da sam otvorena knjiga i da mogu da im priustim SVE, i onda sigurno samim tim postanem nezanimljiv. Mozda im tako i dam vremena da razmisljaju i o tim drugim ne toliko bitnim stvarima sto se tice mog fizickog izgleda. Stoji cinjenica da sam ispod proseka jbg i to me je*e dosta, al opet mi nije smetnja pri muvanju. Tako da eto. Sabrao sam 2 i 2 i skapirao o cemu se radi.

Sto se tice straha zbog godina, to mi je najvise zbog dece. Kapiram da ce mi biti lakse i zanimljivije da se igram sa svojom decom sa lupam 27 nego sa 37 godina. Vise cu provesti vremena sa njima ako se ozenim mlad da tako kazem. Al izgleda da ne mozemo svi da dobijemo ono sto zelimo. I moram da se pomirim sa tim i da budem zahvalan za druge stvari koje imam i koje sam stekao u zivotu.

Hvala ti jos jednom Slagvort, verovao ili ne, otvorio si mi oci, bio bi dobar psihoterapeut (Samo ne onaj sto za seansu uzme 100e)  Smile Sve najbolje covek, i tebi i tvojima, srecni praznici!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
E pa drago mi je da je nekad i valjalo forumsko filozofiranje  Smile

Hvala druže, sve najbolje i tebi tvojoj porodici za praznike.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Тreba malo da se opustiš i izvežbaš kod prijateljica noći, a u ženskom društvu ne budi mnogo otvoren budi intrigantan i misteriozan, hladan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
trebas pocet cugat....
kad se napijes one ce  iz zasjede iskakat i same ce tebi prilazit
da te pijanog iskoriste  Smile Smile Smile

a ako ne znas sta da radisa kad te safataju..
jbg uzmi jednu soljicu za kafu i zrno graha ubaci i ganjaj ga cunom... vezbaj malo  Smile
i posle ga samo namaknes na usmine vrele i vlazne i on ce sam uletit  Smile Smile Smile
i ostalo sve ce on sam obavit... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
a sta to treba da vezba ne razumem; ako ne poraste cuna iznad tih 13, sta ima da se jebava?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Malo da smanji tenziju i opusti se i izvežba tehniku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Zahvaljujem svima na savetima, pogotovu Dr. Slagvortu. Zahvaljujem se i na svim ostalim ozbiljnim odgovorima  Smile

Ova tema moze slobodno da se ugasi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Ako fino zaradjujes, interesantniji si od drveta, ne izgledas kao gnusna spodoba od 200kg i trudis se oko devojaka naci ce se vec neka.

Citat
Volim da znam zasto me ostavljaju, da bih kasnije mogao da se popravim na tom polju ako mogu jel.
To nemoj nikad da radis. Obicno su to glupi razlozi koji samo sluze kao izgovori ili nesto sto njima ne odgovara a mozda odgovara tebi pa ce odgovarati nekoj drugoj. U svakom slucaju vecinom nesto sto se ne popravlja tek tako a sluzi cisto kao izgovor da te odhebu.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:27:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: oko veze Pomoc

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.