Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто усвајамо хрватске изразе ? Франческо је Фрањо ?  (Pročitano 33538 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
Pa on se i zove Francesko... znaci... nasi su prilagodili ime... Kao sto nije Nju Jork, vec Njujork...


Па нису прилагодили, јер би у том случају био Франчислав, Франче, Франчивоје итд. Усташки јеврејин Иван Клајн је рекао да мора да се користи усташки назив Фрањо или Фрања и то је сада амин за све.
Можда нам нареди да користимо у медијима одредницу Србијанац као што његови користе.

Можда и нама сутра тај усташки скот промени имена ... или нека крене прво од Алека, Вјекослава и Томчека.

Za razliku od nas hrvati strana imena gradova i ljudi drzava.. ispisuju u originalu,ja sa uvek bio za to
А зашто папу прекрстише ? А да ли кинеске називе исписују у оригиналу ?

to za papu moras njih da pitas

sto se tice kineskih,japanskih aprapskih i ostalih alfabeta i znakovnih jezika jasno je zasto se ti nazivi ne ispisiju na originalu vec se koriste anglosaksonski nazivi istih
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Pa on se i zove Francesko... znaci... nasi su prilagodili ime... Kao sto nije Nju Jork, vec Njujork...


Па нису прилагодили, јер би у том случају био Франчислав, Франче, Франчивоје итд. Усташки јеврејин Иван Клајн је рекао да мора да се користи усташки назив Фрањо или Фрања и то је сада амин за све.
Можда нам нареди да користимо у медијима одредницу Србијанац као што његови користе.

Можда и нама сутра тај усташки скот промени имена ... или нека крене прво од Алека, Вјекослава и Томчека.

Za razliku od nas hrvati strana imena gradova i ljudi drzava.. ispisuju u originalu,ja sa uvek bio za to
А зашто папу прекрстише ? А да ли кинеске називе исписују у оригиналу ?

to za papu moras njih da pitas

sto se tice kineskih,japanskih aprapskih i ostalih alfabeta i znakovnih jezika jasno je zasto se ti nazivi ne ispisiju na originalu vec se koriste anglosaksonski nazivi istih
Аха ... значи у том случају они преводе руска имена на енглески, дакле Joseph Stalin и Boris Yeltsin, а ја мислио да кажу исто као ми и Руси.
Ајде не будали ... Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
al je tebi dosadno sa kakvim se ti glupostima bavis  Smile Smile Smile
Због вас јебених либерала и левичара доживели смо суноврат културних вредности. А зашто се ти јављаш ако су ово глупости ?
Smile


a sto se teme tice, posto mi i hrvati govorimo isti jezik, rec je o razmeni regionalizama. nista bitno


IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
al je tebi dosadno sa kakvim se ti glupostima bavis  Smile Smile Smile
Због вас јебених либерала и левичара доживели смо суноврат културних вредности. А зашто се ти јављаш ако су ово глупости ?
Smile


a sto se teme tice, posto mi i hrvati govorimo isti jezik, rec je o razmeni regionalizama. nista bitno



Кад би могли тебе да разменимо, макар добили неког из несврстаних.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
vi nacisti ste svoje odsvirali.
ako nekakvi nacionalisti, oybiljni ljudi bez idiotskih rasistickih i totalitarnih ideja budu preuzimali vlast, ja necu imati mnogo da prigovorim, niti cu im smetati
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Свако време има своје људе ... ево сада имаш нашег Вучића који је постао нормалан националиста, али ми и даље верујемо у оног старог који је јавно понављао паролу ''за једног рањеног Србина, 50 муслимана, а за једног мртвог 100 муслија''.

Ако могу шиптари да отимају и исламски мигранти нелегално да прелазе границу, а да демократски запад све то аминује, зашто би се ми држали демократије ко пијан плота.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Била је оваква иста тема чини ми се.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Свако време има своје људе ... ево сада имаш нашег Вучића који је постао нормалан националиста, али ми и даље верујемо у оног старог који је јавно понављао паролу ''за једног рањеног Србина, 50 муслимана, а за једног мртвог 100 муслија''.
koji ste to vi koji verujete u vučića sa starim parolama?


Ако могу шиптари да отимају и исламски мигранти нелегално да прелазе границу, а да демократски запад све то аминује, зашто би се ми држали демократије ко пијан плота.
možes ti demokratki da odlucis i da ubijaš migrante na granici. mislim da ne kapiraš najbolje za šta je sve demokratija sposobna
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Демократија је неспособна.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
to je mozda najgluplja stvar koju si napisao u zivotu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.