Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Misa Vacic - od ultra-nacionaliste do drzavnog sluzbenika  (Pročitano 59976 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Догодине у Прешеву.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Ja kad sam cuo to "dogodine u Prizrenu", odmah sam osetio nesto ladno oko srca, secajuci se dokle se stiglo sa "dogodine u Kninu". To ti taj nas parolaski i mrtvopuvacki postkomunisticki "nacionalizam".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 402
 ŠOKANTNI OKRŠAJ VELJE ILIĆA I MIŠE VACIĆA Od pušenja k.... do podguzne muve!

O jednoj političkoj debati na zrenjaninskoj televiziji priča se već dva dana, a emisija još nije ni emitovana!

Tu činjenicu objašnjava to što su gosti, lider srpske desnice Miša Vacić i predsednik Nove Srbije Velimir Ilić, u studiju toliko zaratili da je umalo došlo i do fizičkog obračuna.

Ilić je iz zgrade televizije izašao demonstrativno, bacajući bubicu (mikrofon) i izgovarajući masne psovke upućene Vaciću. Bes je posle toga nastavio da ispoljava i na društvenim mrežama...

- Koji, bre, mali, debeli Miša Vacić? Gledajte emisiju i sve će vam biti jasno! Nego, dovezao ga Vladin auto... Vučićev plaćenik, on ga napravio! Da Vacić ima k..., ne bi bio u pratnji 16 telohranitelja od kojih nekoliko njih nema definisanu seksualnu orijentaciju - napisao je Ilić na Tviteru.

Brže bolje oglasio se Mišin prijatelj:

- Gospodine Iliću, očigledno da vas čika Alchajmer posećuje. Vacića sam dovezao lično svojim vozilom koje, očigledno, vi nemate, a izmišljotine tipa Vladin auto neću ni da komentarišem. Dovezao sam ga ja. A za pu*enje kurca to ste rekli prvi, baš kada ste prolazili pored mene. No comment - napisao je čovek, koji je dovezao Vacića u Zrenjanin.

Vaciću je, kaže, bilo ispod nivoa da se sa Veljom raspravlja na Tviteru, ali je za „Alo!“ pokušao da rekonstruiše celi događaj iz Zrenjanina, tvrdeći da je uništio Ilića argumentima.

- Ti ljudi koji su bili sa mnom nisu moje obezbeđenje, nego članovi moje stranke, prijatelji. Niko od nas četvorice političara nije došao sam, svi su imali neku podršku, a Velja je bio sa Mirkom Jovićem. Narod će jasno sve da vidi u emisiji. On je posle poraza izašao besan, vređao je, psovao, udarao nogama u zid, u auto. Svi su to videli. Ja sam izašao nasmejan. Dok me je on vređao u emisiji, ja sam se smeškao i obraćao sam mu se s uvažavanjem. Zabolele su ga činjenice koje sam mu nabrojao, govorio sam koliko je pokrao ovaj narod, a on je meni govorio da sam Vučićeva podguzna muva. Ponašao se kao kočijaš, totalno je izgoreo. Velja u ovim godinama stvarno ne bi smeo da se nervira. Bio je ministar i kod Vučića i kod demokrata, a sad mu niko ne valja, što je stvarno smešno - zaključio je Vacić, navodeći da i sam jedva čeka emisiju koja bi trebalo da bude emitovana u narednih 10 dana.

Radikal doživeo transfer blama

Osim Vacića i Ilića, gosti u studiju bili su i Miljan Damjanović, poslanik radikala, i Đorđo Žujović, član Predsedništva LDP-a. Damjanović kaže da je cela situacija s Vacićem i Ilićem za njega bila komična.

- Ja sam se smejao tokom cele emisije. Ne mogu vam opisati kako su se oni ponašali, šta su pričali i kako su pričali, a tek kako su se rastali na kraju. Ipak, posle svega toga, ja sam se na momenat zapitao ima li svrhe uopšte baviti se više politikom s obzirom na to u šta su takvi likovi poput njih pretvorili našu političku scenu. Između Miše i Velje nema razlike, čak bi trebalo da uđu u neku koaliciju. Miša će se ponašati kao Velja kad malo ostari, stvarno su jezivi - rekao nam je Damjanović.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
- Koji, bre, mali, debeli Miša Vacić? Gledajte emisiju i sve će vam biti jasno! Nego, dovezao ga Vladin auto... Vučićev plaćenik, on ga napravio! Da Vacić ima k..., ne bi bio u pratnji 16 telohranitelja od kojih nekoliko njih nema definisanu seksualnu orijentaciju - napisao je Ilić na Tviteru.
Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pomirenje-v1.jpg
(14.14 KB, 460x280)
pomirenje-v2.jpg
(16.47 KB, 460x280)
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Па ту су они, него нису фотогенични па се нису сликали.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pa znas ti gde je raska?
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020








 Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2019, 13:00:19 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
na nekog mi lici  Smile
nisam siguran  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.