2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 665 666
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 606218 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Odjebi i ti pickice, moli se u dzamiji svojoj, mene zaobidji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
svaka čast na rečniku..sram te bilo! primitivac..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Odjebi i ti pickice, moli se u dzamiji svojoj, mene zaobidji...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
svaka čast na rečniku..sram te bilo! primitivac..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8172
Zastava Коралово
mob
Samsung S21 Ultra
On je zaista veliki trener, da nije, ne bi osvojio sve sto je osvojio. Ali po meni los covek i veliki manipulator... Posle trece utakmice, kada smo videli balet na ledu i incidente je moglo da se prica o kosarci... Sada posle pete utakmice kao ne moze da se prica o kosarci... Da je partizan pobedio u oovom mecu, da vidis kako bi kosarka nekako izbila u prvi plan i pored svega su se izdigli i bla bla... Seronja klasicni. Cinjenica je da je partizan dobio idealnu situaciju, bili su razigrani, nereseno, ispraznili halu i time neutralisali Zvezdinu prednost domaceg terena. Izgubili su, i onda kao necemo o kosarci. Govno rumeno, ko te ne zna skupo bi te platio...
Хахахахаха, па јебо те личе имате Човића и Терзића. Smile Smile Smile
Ако је господин Обрадовић гори од њих дабогда свет сутра нестао.
Толико од мене, не могу ја на ниво ових секташа да се спуштам, бок. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Ko je rekao da su Covic i Terzic dobri i da nisu uzas?
Ti zivis u onoj prici, jeste, ja sam govno, ali vidi onog tamo!!! To je opravdanje? Znaci to sto se zoc ponasa kao maloumnik neki put i sto kuka na neke stvari, a pravi se lud za druge, to sve nema veze, jer eto, postoje Covic i Terzic? Da njih nema, on bi bio normalan, jel da? Ajde bre, batali me tog glodarskog postenja...

Da preskocim nebitne amebe. Mnogo je lepo isprskati se po "instituciji", ali posle toliko stucenih para i igraca, ova igra je uzas, i tesko je gledati ovu Zvezdu ove sezone. Pa oni su u stanju 50 razlike da prokockaju... Da nije bilo sudija, realno bi i ranije resili, ali dobro, realno smo i bili losi na kraju, a njih je sut najzad krenuo... Sve u svemu, jedino dobro sto smo pobedili, ostalo je uzas...
Inace tog bas finog zoca pitali na konferenciji za ledeja smrdu, zasto je bio nervozan, a on u fazonu, kao nije bio nesto nervozan. Na utakmici 5-6 koskanja i incidenata medju igracima, u svakom glavna uloga ledej? Pa prekini rumeni da se pravis budala, glupo je stvarno vise....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 665 666
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.