2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 500 501 503 504 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 607125 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
A jbg, nema sistema bez para, ali jos teze ima sistema bez ljudi koji znaju sta ce sa tim parama. To je ono sta je starije kokoska ili jaje. Mi i kada nam je drzava davala pare, imali smo najmanji (ili medju najmanjim budzetima u el), pa smo opet pravili ludacke rezultate. Dakle po meni to je posledica sistema i organizacije. Sa istim tim budzetom realno je bilo da imamo mozda 1-2 pobede u el, a mi smo bili na korak od f4 i tako dalje. Dakle Covic je sa minimumom para (za evropske prilike) pravio vanserijske rezultate. Siguran sam da bi sa istim budzetom neki Maljkovic, Pesic ili ne znam ko vec na mestu predsednika, pravio daleko losije rezultate. Oterati Covica nije resenje. On jedan od retkih ljudi koji su dovoljno menadzerski i kosarkaski potkovani, a isto tako i premazani svim bojama da moze da vodi klub velicine Crvene zvezde. I neko ko sa "malo" para moze mnogo da uradi. Ako bi ga oterali, dosao bi neki Maljkovic ili neki slican lik, koji bi razvalio klub za godinu dana i ostavio ga u velikim dugovima. Dakle bolje bi bilo da drzava popusti i nastavi da pomaze, nego da teramo Covica. Ako nece, ja bih opet voleo da ostane Covic, ali da predjemo na sistem tipa, pravimo 80% tima do "nasih" igraca, trpimo ih 2-3 sezone, onda ih drzimo jednu ili dve sezone da naprave neki rezultat, prodamo ih i onda ispocetka. Nema drugog resenja, po meni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Raspad sistema ; ne svidja mi se ovo
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
A jbg, nema sistema bez para, ali jos teze ima sistema bez ljudi koji znaju sta ce sa tim parama. To je ono sta je starije kokoska ili jaje. Mi i kada nam je drzava davala pare, imali smo najmanji (ili medju najmanjim budzetima u el), pa smo opet pravili ludacke rezultate. Dakle po meni to je posledica sistema i organizacije. Sa istim tim budzetom realno je bilo da imamo mozda 1-2 pobede u el, a mi smo bili na korak od f4 i tako dalje. Dakle Covic je sa minimumom para (za evropske prilike) pravio vanserijske rezultate. Siguran sam da bi sa istim budzetom neki Maljkovic, Pesic ili ne znam ko vec na mestu predsednika, pravio daleko losije rezultate. Oterati Covica nije resenje. On jedan od retkih ljudi koji su dovoljno menadzerski i kosarkaski potkovani, a isto tako i premazani svim bojama da moze da vodi klub velicine Crvene zvezde. I neko ko sa "malo" para moze mnogo da uradi. Ako bi ga oterali, dosao bi neki Maljkovic ili neki slican lik, koji bi razvalio klub za godinu dana i ostavio ga u velikim dugovima. Dakle bolje bi bilo da drzava popusti i nastavi da pomaze, nego da teramo Covica. Ako nece, ja bih opet voleo da ostane Covic, ali da predjemo na sistem tipa, pravimo 80% tima do "nasih" igraca, trpimo ih 2-3 sezone, onda ih drzimo jednu ili dve sezone da naprave neki rezultat, prodamo ih i onda ispocetka. Nema drugog resenja, po meni...

pesic i maljkovic znaju samo da barataju sa desetinama miliona setimo se piksija na celu fudbalskog kluba najvece zlo koje nas je zadesilo posle lukica i adzica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
To bi bilo odlicno
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Nisam nesto visok, ali imam 2.10.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2.PNG
(90.09 KB, 825x112)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Njegova inteligencija se jos na parketu videla
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Mogla bi pickica cupava da ispuni obecanje i zaigra za Zvezdu konacno...ako mu klipersi daju kes ja bukvalnone vidim nijedan razlog zasto ne bi zaigrao, normalno ako je toliki cigan jelte...no neko je jevtovic, a neko teodosic
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 267
Mogla bi pickica cupava da ispuni obecanje i zaigra za Zvezdu konacno...ako mu klipersi daju kes ja bukvalnone vidim nijedan razlog zasto ne bi zaigrao, normalno ako je toliki cigan jelte...no neko je jevtovic, a neko teodosic
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 500 501 503 504 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.166 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.