Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:55:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da cujem rekorde??  (Pročitano 24755 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
mob
Samsung 
E ljudi moji kakvih lazi ovde ima....!!! Gajba piva od 0.5 i moze nekako da se popije ako je neko u treningu,a  ove kolicine koje neki spominju ovde su besmislica!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 736
mob
Apple iPhone
otvaranje diskoteke trokadero(kako sam sta popio tako sam zapisivao jer sve je bilo besplatno i znao sam da cu da popijem ko nikad)
1 niksicko
0,5l bijelog vina(to sam poceo da pijem prije grada jer nisam znao da cu imati propusnicu za troc)
1 heineken
1 tekila
1 heineken
1 breezer
1 corona
1 chivas
1 heineken
1 red bull
1 chivas
1 red bull
drugov chivas(on vise nije mogao)
1 coca cola(nestalo red bulla)
dupli chivas
1 coca cola
1 heineken(nestalo chivasa)
1 heineken
posle toga sam jedva dosao kuci al ujutro ziv i zdrav.kvalitet
IP sačuvana
social share
Zašto dino rađa ako je goran karan? Smile

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
mob
LG T385
qq kako lazu breee.. ja najvishe mogu da popijem u citavom drustvu..cak sam mogao i u razredu a mogu onako za jednu noc, koja by the way pocinje u 21 cas do 3..4 izjutra, da popijem ako je u pitanju pivo neki 7..8 litara laganice da budem taknut ali da dodjem doma sam..bez povracanja..ako je u pitanju viski..mogao bih bocu viskija mozda i koji decilitar vishe..isto tako bez povracanja ali kad mi ovde neko kaze da popije 14 litara piva ili 2 b..3 boce viskija...e sad stvarnoooo
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
al sam upoznala makedonce... auuuuuuu.... ljudi....... ono je opasno... ono je stvarno opasno..
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


All I dream is to be with you

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 6241
Zastava Srbija/Beograd/Dortjol
mob
Nokia 6600
Uh jesam zensko, mozda vas shokiram, al ajd da i ja budem iskrena  Smile
Januar mesec, ne znam tachan datum [nebitno veche], ortak i ja na nekom splavu....Za sat vremena, sat i 15 min, popila sam 2 L tekile [two fingers].Onda sam jedno 10 min peglala ko nenormalna, da bi me ortak koji je takodje popio MNOGO odvezao u 4 ujutru na VMA, i tamo sam primila 3 infuzije [nisu me ispirali jer sam se ispeglirala...].
Inache jadnog doktora koji me je primio sam celo veche tj. jutro maltretirala, terala ga da mi pravi drushtvo, vrishtala od smeha i svakih 15 min ishla do WC da pishkim [jbg infuzije..]....tako da je chovek potpuno poludeo i jedva je chekao da me poshalje kutji...Rekao je da nikada nije video ludju osobu od mene, i da uopshte ne izgledam pijano [bar dok ne pogledash rezultat krvi]
he he he jbg
Ali da ne biste pomislili da sam alkoholichar [mozda sam tad i bila  Smile ], evo vetj 6 meseci kap alkohola nisam popila, kao reshila sam da budem antialkoholichar  Smile
Pa saf\d videtjemo koliko tju izdrzati   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
Ne mogu bas da se pohvalim nekim rekordima, jer sam vise za mirniju varijantu = sokic od kajsije ili eventualno kisela voda vrnjci u neogranicenim kolicinama. Sta god da pijem, nista vise od tri (tri case ukoliko je vino, odnosno tri case u koje se sipa pelinkovac... ili tri flase piva, ili tri konzerve piva), jer posle prve (naravno ukoliko je drustvo koje me inspirise da popijem nesto) recimo flase piva osecam potrebu samo da se osmehujem i namigujem potpuno rumena u licu, posle druge razvezem pricu ko nenormalna i "dobacujem za stolom", posle trece sam jos uvek "zivahna", ali sam u fazonu rasprave "da li da probijem svoj rekord broja 3 ili da se zaustavim kada mi je najlepse" naravno, ukoliko vec nisam zaspala... i tako, moj rekord je jos uvek 3 Smile ali, granice su tu da bi se nekada i pomerile  Smile
« Poslednja izmena: 12. Nov 2005, 22:26:56 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve je isto samo njega nema

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 310
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kada podivljam mesam pola pola crno vino i pivo. Bljak, odvratno....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 456
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W 910i
Za celu noc popio sam litar ipo vinjaka,dva dana nisam znao gde sam
IP sačuvana
social share
Srbija do Tokija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 283
Zastava zg
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U Koprivnici u organizaciji "Podravke" svake godine se održavaju "dani piva". prije tri godine, čuveni pijanac iz Đurđevca i apsolutni favorit natjecanja u ispijanju piva, sa 110 ispijenih Pan piva od 0,5 l, osvaja tek drugo mjesto.
Kao razlog neuspjeha navodi da je prekasno pozvan te je ne znajući da će nastupiti, već kući popio uobičajenu gajbu piva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 283
Zastava zg
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Na istim danima piva, pobjednik u izjedanju pivskih kobasica, osvojio je pobjednički pokal prožderavši 66 kobasica (cca: oko 5 kilograma).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:55:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.