Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:45:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za dva đaka cela plata  (Pročitano 11061 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Samsung 111111
Mozda zato sto DS nije bio na vlasti na lokalnom nivou u citavoj drzavi?
Mislim, kapiram da bi osvesceni larmali kao sirena da je to i uvedeno, jer.. "nase pare".

Mozda nisu svuda, ali su bili na ko zna koliko mesta a opet uveli samo u Beogradu  Smile
A sto se tice para, sve pare su trpali sebi u dzepove, i sve vodje i vodjice DS-a i njegovih satelita su danas milioneri sa nula dana radnog staza  Smile

Prvo ja ne razumem sta ti uopste trazis od drzave vezano za skole Smiley
U ovakvom stanju, super je i da funkcionisu, a sa novcem kojim se vode funkcionisu odlicno.
Drugo, drzavne skole bi u ovom sistemu trebale da funkcionisu kao nuzno zlo Smiley
Dakle, ljudi jaceg materijalnog statusa se skoluju odvojeno u boljim uslovima, kod jacih profesora sa vecim renomeom. I to je tako svuda u svetu Smiley Barem delu sveta kojem kobajagi tezimo Smiley

Drzava nema para da plati profesore, nastavnike i ucitelje onoliko koliko oni misle da zasluzuju. Drzava nema para da kupuje deci knjige. Drzava nema uslova da obezbedi skolovanje da bude kao sto bi bilo u nekoj privatnoj skoli..Jer privatna skola na kraju krajeva ispostavi debeo racun za svoje usluge.

Jedini deo gde ja mozda mogu da kazem da je retardiran je .. da ako sad imamo neki zamisljen zajednicki budzet za obrazovanje (koji sigurno ne funkcionise kako cu ja sad da navedem), uzmemo novac i jednoj skoli kupimo knjige a druga deca sa casa idu u poljski wc Smiley
Hocu da kazem da je bitno, da ako vec ne mogu da se obezbede neki "Normalni uslovi", svuda obezbede minimalni podjednaki uslovi. Dakle, grejanje, higijena, struja, voda, normalna nastava i sl.
A ako uzemo u obzir da se negde i ne ispunjavaju ti normalni uslovi, apsolutno je debilno da razgovaramo o broju strana neke radne sveske ili gramazi kifle za uzinu Smiley

Sto se tice produzenog boravka, bio je dok sam i ja bio u osnovnoj..Kao i neke besplatne uzine za trece dete i sl.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 11.0.696.34
Citat
Znas kako, meni je cale prvi dan predskolskog pokazao gde je skola i posle toga je u istu usao samo jednom.

Iskreno, to nije stvar kojom bi se roditelji trebali ponositi.
roditelji apsolutno treba da se ponose time sto im je dete zrelo i sto zive u sigurnom gradu
Bas tako.  Kako je bilo meni bilo je i bukvalno svim mojim drugarima iz ulice.  Pa onako dzumle idemo u skolu.
U kasnijim razredima se znalo,  ustaje se u deset do sedam,  gleda se Goku,  pet minuta pre pocetka casova nalazimo se svi na raskrnici i do skole komentarisemo epizodu i onda na matis  :mrgreen:s

Meni se dve najvece skole u gradu nalaze na manje od 200metara od kuce Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
ja sam isao kilometar i po cini mi se. isto bez nadzora od I osnovne.

to je bila prilika za svakakve avanture
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Oba roditelja treba da se ukljuce u vaspitanje i obrazovanje deteta.
Reci da te ne zanima roditeljski i da ide npr. majka... je... tuzno...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Ericsson jeste
zbog čega nije dovoljan samo jedan roditelj po tebi?
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Oba roditelja treba da se ukljuce u vaspitanje i obrazovanje deteta.
Reci da te ne zanima roditeljski i da ide npr. majka... je... tuzno...
A da bi se ukljucio u obrazovanje i vaspitanje deteta moras da ides u skolu i na roditeljske sastanke? Smile Ko je uopste pominjao roditeljske sastanke i to sto si ti sada pomenula? Smile

Ako je celodnevni boravak u skoli pravi metod vaspitanja i obrazovanja tu nesto debelo nije u redu.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
LG G3
Celodnevni boravak je tu kad nema ko da čuva dete,mene recimo te 90-91 nije imao ko da čuva,ćale na ratištu,keva u kancelariji,deda vozi po inostranstvu šta je trebalo da rastem uz babu  Smile  Pvako nahranjen,odradio domaći keva me pokupi i pravacna fudbal u naselju  Smile

Nismo bili ni nešto pametniji od ostalih,niti vaspitaniji  Smile
« Poslednja izmena: 01. Sep 2016, 21:15:02 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Oba roditelja treba da se ukljuce u vaspitanje i obrazovanje deteta.
Reci da te ne zanima roditeljski i da ide npr. majka... je... tuzno...


Neka deca su jednostavno savršena pa je posao roditeljima olakšan.Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
LG G3
3km u jendom pravcu i u oba pravca uzbrdica  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 11.0.696.34
Po snegu!
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:45:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: aka cela plata dva

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.