Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sudar "audija" i tramvaja, MUP tvrdi da nije vladin auto  (Pročitano 930 puta)
29. Jul 2016, 11:30:01
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Beograd -- Crni "audi" sudario se sa tramvajem na liniji 9 na uglu Nemanjine i Balkanske u centru Beograda, a dve osobe su povređene.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 28.07.2016. | 15:29 -> 16:41
   
Foto: Thinkstock
Foto: Thinkstock
Kako navode očevici na društvenim mrežama, crni "audi" radio je polukružno skretanje preko dva para tramvajskih šina, na mestu gde to nije dozvoljeno.

Na toj raskrnici vozila u Nemanjinoj imaju obavezan pravac kretanja pravo ili desno što je jasno označeno signalizacijom - saobraćajnim znacima i strelicama na asfaltu.

Kako prenosi RTS, u udesu su povređena dva muškarca, jedan star oko 60, a drugih oko 35 godina. Obojica su prebačeni u Urgentni centar i nisu životno ugroženi.

Iako su očevici i pojedini mediji objavili da vozilo "audi a6" ima na sebi nalepnicu Vlade Srbije i da se sudar dogodio u neposrednoj blizini sedišta Vlade, u MUP-u tvrde da je u pitanju privatno vozilo.

Kako piše Blic, utvrđeno je da je vozilo privatno, a sada se ispituje "kako je vlasnik vozila, koji je bio u jednom od okolnih ministarstava, došao do nalepnice Vlade Srbije".

"Vozilo koje je učestvovalo u saobraćajnoj nezgodi u Nemanjinoj ulici u Beogradu, nije službeno vozilo Vlade Republike Srbije,niti bilo kog drugog državnog organa, kako su preneli pojedini mediji pozivajući se na informacije sa društvenih mreža. Reč je o vozilu u privatnom vlasništvu", saopštio je MUP Srbije.



b92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Slupani "audi" imao nalepnicu Vlade "sa pijace"?


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=07&dd=29&nav_category=16&nav_id=1160176



Citat
"Ja sam vlasnik privatne firme. Prosto, trebalo mi je. Lakše se svuda krećem po gradu sa njom i parkiram", citira se njegova izjava sa uviđaja.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
inace, nista ja ovde ne verujem. nalepnicama, ili sta li vec, za parking kod skupstine se free dilovalo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.106
Не верујеш да је купио налепницу на пијаци?
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
ne verujem. toliko toga ima sto opravdava moje neverovanje.


a sve i da jeste, mislim pijac i to, opet govori o tome sta i kako ovde funkcionise  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
ni ja ne vjerujem nista....
vucic mu dao naljepnicu ispod ruke....i sad se pravi lud  Smile
samo cekam kad ce reci...samo kompletan idiot je dao nalepnicu vlade srbije...i nacicu tog idiota  Smile
i onda ce opet mali najebati  Smile Smile Smile Smile

pemijer ce ga ukoriti ..i reci mu da se stidi...odma sad..
i mali ce sav pocrveniti od srama i stida.... Smile

a cuo sam da ona patkica vec organizuje proteste  Smile kazu bit ce najmanje 70 000 socijalno i materijano ugrozenih gradjana   ... Smile
koji vise ne mogu da trpe... Smile Smile Smile takvu nepravdu....i takav nacisticki rezim...uuuu vlada uaaa lopovi..uaaa fasiti  Smile
ne mogu vise da podensu neodgvoro ponasanje vlade...i diktaturu premijera vucica.... Smile Smile Smile
i ne mogu vise   da placaju  parkinge i zasto moraju da postuju saobracajne propise kad vlada ne postuje iste.... okrecu se gdje oni oce..... parkiraju gdje oni oce..imaju prvenstvo prolaza....
pa stvarno vise se ne moze 'vako  Smile Smile Smile Smile

uaaa vlada uaaa..hocemo svi nalepnice vlade srbije... uaaaa uaaaaa zivjela demoktarija...dole fasizam...
ajmo spalit pola grada i skupstinu i predsjednicku palatu ..uaaaaa manijaci i fasiti  Smile
vucicu p++++ru ...vucicu  l ..nesto jos...nemam pojma sta  chuckel:


ccc ..sta rade ovi iz vlade ....cccc......cam ih bilo  Smile


Smile
« Poslednja izmena: 29. Jul 2016, 12:15:28 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.