Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:18:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Justice League (2017)  (Pročitano 44873 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 205
Погледао сам синоћ у биоскопу Лигу правде. Утисак: разочаран сам. Филм је још једна блиједа стриповска суперхеројска адаптација. Нема везе да ли је у питању Марвел или DC, ионако је тај ривалитет вјештачки наметнут. Холивуд константно генерише филмове које личе једни на друге, па тако и овај.
S P O J L E R-У средишту филма је Бен Афлек, односно Бетмен који ничим изазван претпоставља да ће се десити ванземаљска инвазија. Па онда на врат-на нос зове Вундер Вумен, Аквамена, Флеша, а успут брзински и Супермена (којег оживљава!?-ако може, зашто не оживи своје родитеље или др пале саборце) који крећу у потрагу за Степенвулфом, главним негативцем. Пошто је радња разводњена, а у исто вријеме и збрзана, ликови се не могу развити, ни исказати. Бетмен је само блиједа сјенка Нолановог Бетмена. Вундер Вумен је блиједа сјенка Вундер Вумен из филма Вундер Вумен. Оживљени Супермен одмах крши и ломи све живо, итд, итд. Једино ми је симпатичан и драг лик Флеш. Њега су добро приказали. Главни негативац је обични нацртани лик, као неки негативац из обичних цртаних филмова...

ЗАКЉУЧАК: можете погледати овај филм, ако не знате како другачије убити два сата по оваквом лошем и хладном времену. Али, не очекујте превише, не очекујте да ће вас овај филм нешто одушевити и да ће остати у дугом сјећању. Оцјена 4,5/10.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
U jednom trenutku Stepenvulf spominje Darksajd, ne vezano za lika nego u sklopu recenice. Ali, zvucno je bilo.

Sad sam guglao i saznao da je Stepenvulf u stripu Darksajdu stric ali da ce u filmu biti promenjeno tako da ce ispasti da mu je bratanac Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
Otreso ga supermen ko slinu
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
Eto nije neki film ali i dalje tvrdim da Wonder Woman nema ni P od Pojma o glumi, pod hitno da joj nadju zamenu, trecerazredna glumica bi ovo bolje odradila  (Megan Fox bi mogla Smile )

Flash... trebalo mi je vremena da ga razdvojim od serije, a to se desilo posle zavrsetka filma ona scena sa trkanjem protiv Supermena. Daleko je bolji u seriji.

Ovo ostalo manje vise prosek.... 5 od 10
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Meni je OK. Vidi se da su dva rezisera radila, Kavilovi brkovi i slicno. Za Gal sam i pre rekao da je prosek nad prosecima al da izvlaci na harizmu. Kavil se malo popravio(valjda zato sto su konacno shvatili da Supermen ne moze da bude Betmen tj ne moze da bude dark emo nego simbol nade  Smile ) mada su sad Betmena upropastili. Fles je OK mada je TV verzija bolja od ove. Momoa ce tek u svom filmu da se pokaze koliko je los izbor, sve dok ga ovako prikrivaju kako je "ultra koledz fudbal igrac" drugar je OK. Sajborg je tu da bi bio tu a o negativcu tek da ne pricam koliko je sranje. Al ajde, uspeli da se uzdignu iznad BvS-a malo.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jan 2018, 19:59:42 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Ekskluzivno: Justice League “Snyder Cut” dobio službeni datum izlaska na HBO Max!

https://svijetfilma.eu/ekskluzivno-justice-league-snyder-cut-dobio-sluzbeni-datum-izlaska-na-hbo-max/?fbclid=IwAR21VmrHEYLRiI8vIYzPmlQIku2X_GKtUV9pdBTvqdWszj20JprIDgNNm5c

Eto, plakali fenovi 3 godine, HBO ima svoju striming platformu(naravno, svaka susa je ima danas) , pa eto, dali coveku koga su otpustili sansu da zavrsi posao jer ga je mnogo dobro uradio u BvS(kad bi se legali) pa ce da napravi zlato od ovoga.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Trebalo bi da se drze animiranih filmova jer im to dobro ide a da blokbastere ostave Marvelu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
‘Zack Snyder’s Justice League’ Confirmed As A Movie Coming March 18 To HBO Max
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:18:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: League Justice

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.