Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:02:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: No Man's Sky  (Pročitano 20464 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Aj bre reci šta je u centru. Vidiš da niko ne igra.

Nego koliko vidim, svi smo uzbuđeni zbog pomisli, kako bi ova tehnika (precizno generisan svet)
uticala na našu omiljenu igru.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.117
Nisam još igrao No Man's Sky te ne mogu da komentarišem nju konkretno, i verujem da je igra dobra. I cenim tim koji stoji iza nje. Ali ipak mislim da je ovakva igra ladno mogla da se napravi i izda još pre 5, ako ne i 10 godina...  Smile Kad bi upoređivali sadašnji tempo i napredak Gaming industrije sa drugim industrijama i tehnologijama, na primer kada bismo današnj Gaming industriju poistovetili sa automobilskom, to bi bilo kao kada bismo mi ovde slavili što se neko danas,  u doba smartfona, AI, i nanotehnologije setio da napravi sigurnosni pojas za automobile.  Smile Ono... about fucking time.  Smile Drugim rečima, napredak gejming industrije je mizeran u odnosu na ono kakav može da bude. I to kao da se veštački tako održava.

Primera radi, proceduralno generisani svetovi je nešto što se može kreirati i korisiti na običnom PCu već dobrih 7,8 godina.

A tu je i primer iz 2007. kad smo imali E3 teaser i gameplay trailer o (tadašnjem) Splinter Cell Convictionu kome je glavni adut bio to da će igrač moći da koristi apsolutno bilo šta u svom okruženju protiv neprijatelja, od špenadle do plakara... Naravno to je tad bio događaj decenije za Gaming industriju. Prva igra u kojoj sve što vidiš oko sebe, možeš da pokupiš i iskoristiš. I onda se to odjednom zakopalo negde u nekom podrumu, stavilo on hold i pustilo da izbledi. A umesto toga, izbačena je očajna igra koja ima jedino isti naslov. I evo 10 godina kasnije mi imamo 1000 puta moćnije kompjutere i tehnologije al takva igra s takvim mogućnostima i dalje ne postoji.  Smile 
« Poslednja izmena: 17. Avg 2016, 02:01:46 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
SonyEricsson K610i
Jebote, pa ova igra je skinula Aliens: Colonial Marines sa vrha po pitanju obećanja i isporučenog. Smile

Evo reddit posta koji broji sve stvari kojih nisu u igri i stvari koje su urađene površno (tl:dr sve  Smile ): https://www.reddit.com/r/NoMansSkyTheGame/comments/4y4i3a/wheres_the_nms_we_were_sold_on_front_page/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Inače... Igra Elite (1984). U vremenu kad su ige bile jedan ekran. To što vidiš, to ti je cela igra.
Elite je imala na hiljade lokacija. Daklem, sama formula je tu već dugo vremena, samo čeka da je neko upotrebi.


Jebote, pa ova igra je skinula Aliens: Colonial Marines sa vrha po pitanju obećanja i isporučenog. Smile

Ljudi su dali ono što su obećali. Ništa manje , ništa više.
Jedino što su zeznuli stvar, ne možeš da se sretneš sa drugom osobom. Valjda nisu očekivali da će neko tako brzo da se nađe.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
u prvom videu koji si stavio bilo je jasno da nije multiplejer
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.117
Hvala Dabiša na tom potpuno irelevantnom obaveštenju. Da mi nisi rekao, nikad ne bih provalio.  Smile

Inače... Igra Elite (1984). U vremenu kad su ige bile jedan ekran. To što vidiš, to ti je cela igra.
Elite je imala na hiljade lokacija. Daklem, sama formula je tu već dugo vremena, samo čeka da je neko upotrebi.

Upravo to, 30 godina prošlo od procvata igara, tehnologija i mogućnosti se uvećale nekoliko hiljada puta, a mi i dalje padamo na dupe kad neko napravi igru u kojoj možeš da uređuješ bazu po svojoj meri, ili gde je ceo svet generički napravljen, ili gde možeš da pokupiš i iskoristiš još nešto od okoline osim oružja, first aid kita i municije.  Smile  Jer oni koji imaju moć i resurse da prave takve igre, neće to odjednom da urade, nego otežu i uvode mrvu po mrvu, ne bi li namlatili pare nekoliko puta. Ostaje nam jedino da se uzdamo u indie scenu, koja postaje sve bolja, ali i dalje ima dosta da radi da b stigla velike korporativne igrače.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Hvala Dabiša na tom potpuno irelevantnom obaveštenju. Da mi nisi rekao, nikad ne bih provalio.  Smile

pa iskreno, tebi nisam ni rekao
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.82
Problem je valjda koliko sam video sto su obecali jedno a od toga nema nista. Single/Multi je samo jedan primer toga, vise su ljudi razocarani samim kvalitetom igre i sto su ocekivali vise svega, pocev o planeta i raznovrsnosti istih(sve imaju istu gravitaciju, kad vidis par video si sve itd) pa do svemira i bitaka u istom. Kad dodas da je igra valjda 60$ dobijas da nemas previse da bi opravdao tu cenu. Al dobro, sta je bilo koja danasnja igra bez 10 peca i 5 DLC-a koji ce da "poprave" stvar.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Jel igra FTP ili mora da se kupuje?  Smile
Ako mora da se kupuje, daj torrent.
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Finlandia, post iznad tvog čovek pomenuo cenu igre  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:02:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Man Sky

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.