Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:29:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobilni naš novi "najbolji prijatelj"  (Pročitano 36977 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.84
mob
Ericsson jeste
Vidi ja znam da ti furaš tu tvoju frazu u svakoj diskusiji sve dok tvoji sagovornici ne dignu ruke, stave te na ignore i napuste istu pa ti ti doživiš kao svoju pobedu. Ali moram da te razočaram, to nije moje subjektivno mišljenje nego realnost.

Imaš u ZOBSu deo gde kaže da slušalice ne smeju da se koriste u toku učestvovanja u saobraćaju. A imaš i razne eksperimente i članke o tome kako upotreba raznih uređaja u toku saobraćaja utiče na povećanje rizičnih situacija i nezgoda.
ok, nije ti skroz CEO post  subjektivno mišljenje,my bad.
evo da budem jasniji:
Citat
Zato što se tako izoluju od sveta.
- subjektivno mišljenje (pritom bih rekao i netačno jer je nemoguće da se time izoluju od sveta kad su U tom istom svetu,nebitno šta rade)

Citat
A i time ometaju i druge. Ometaju druge pešake u koje stalno udaraju (u nekim gradovima je to postao toliki problem da su uveli posebne trotoare za ''zombije'') a ometaju i saobraćaj i dovode sebe i druge u opasnost jer ne čuju i ne vide ništa oko sebe.
- subjektivno mišljenje

Citat
A tek o onim sebičnim pajserima što ture slušalice u uvo dok voze da i ne pričam. Vrhunac sebičnosti i bezobzirnosti.
''sebičnost'', ''bezobzirnost'', ''bahatost'' bla bla,sve prazne reči koje svako doživljava kako mu se ćefne. drugim rečima-subjektivno mišljenje

Citat
A tu su i dugoročne posledice koje počnu da se javljaju vremenom, kao što je slabljenje sluha, poremećaj koncentracije koji već pogađa mnogo dece i mladih.
- subjektivno mišljenje.
''dugoročne posledice'' mogu da se jave iz miliiion razloga i izvora, a i apsolutno ne moraju, tako da je i to potpuno nebitno. neko može da drži slušalice u ušima na maksimumu 22 sata dnevno i apsolutno ništa da mu ne bude,neko ogluvi nakon 3 sata; neko može da puši čitav život 3 pakle dnevno i da doživi 105 godina, neko da živi ''zdravim'' životom i crkne u trijes dina. kao što rekoh..niđe veze s mozgom
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Nope. Činjenince. Smiley I lična iskustva, pošto dosta vremena provodim u sabraćaju. Smiley

Citat
''sebičnost'', ''bezobzirnost'', ''bahatost'' bla bla,sve prazne reči koje svako doživljava kako mu se ćefne. drugim rečima-subjektivno mišljenje

Važi, onda jednog dana kad tebe unakazi neki auto na prelazu jer je vozač bio više fokusiran na muziku i ekran nego na put ispred sebe, ti nemoj da se ljutiš na njega što je bio sebičan, bezobziran i bahat nego ga pohvali i nagradi.
« Poslednja izmena: 24. Jun 2016, 12:12:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.84
mob
Ericsson jeste
nope, subjektivno mišljenje  Smile
Citat
Važi, onda jednog dana kad tebe unakazi neki auto na prelazu jer je vozač bio više fokusiran na muziku i ekran nego na put ispred sebe, ti nemoj da se ljutiš na njega što je bio sebičan, bezobziran i bahat nego ga pohvali i nagradi.
zašto moraš da ideš u krajnosti? zašto bih morao da ga pohvalim ako se ne bih ljutio na njega?
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Zato što banalizuješ celu raspravu pa ako možeš ti što ne bih i ja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Ja se samo pitam da li ima nesto van subjektivnog misljenja u toj supljoj lobanji  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.84
mob
Ericsson jeste
Zato što banalizuješ celu raspravu pa ako možeš ti što ne bih i ja.
ne banalizujem
Citat
Ja se samo pitam da li ima nesto van subjektivnog misljenja u toj supljoj lobanji 
ima
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Најјаче је кад причају преко мобилног док су им слушалице у ушима, ко сами са собом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.84
mob
Ericsson jeste
nije
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Него шта је?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.84
mob
Ericsson jeste
nzm
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:29:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.