Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:26:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje u vezi devojke  (Pročitano 24542 puta)
21. Maj 2016, 23:18:15
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Nisam odavno bio na forumu i ako je ova tema u pogresnoj drustvenoj temi onda je prebacite gde treba da bude Smile. Naime skoro sam se smuvao sa jednom devojkom sa kojom nisam ni mislio da cu da se smuvam i slicno. Zajedno smo skoro mesec dana i za tih mesec dana sam "overthinkovao" ko blesav Smile. U principu ok izgleda i sve (sto mi nije previse bitno) ali sto se tice psihe i licnosti tu smo isti oboje. Stavise to je jednom to rekla svojoj dobroj drugarici a ova se izlanula kad smo jednom pricali casual o mojoj devojci (nisam lud da pricam o njoj sa tom njenom drugaricom Smile). Zaista se razumemo kad izadjemo sve lepo pricamo i tako to. ALi ono sto mene najvise muci u celoj prici je to sto se jako retko cujemo (na pocetku veze i dok smo se muvali smo se vise culi) i ne pamtim kad mi je pustila poruku i slicno. A i kad se cujemo to je uglavnom da bismo se dogovorili kad cemo da se vidimo. Pre par nedelja sam joj pustio poruku da li mozemo da se cujemo (pustio sam sms jer sam mislio da je na faxu pa je na predavanjima da je ne zovem) i nije mi odgovorila ceo dan. Potom smo se videli istog dana i pitao sam je da li mi je ljuta i slicno i rekla da nije i da mi nije odgovorila jer je slusala muziku pa "zaboravila" da mi odgovori. I od tada sam dobio averziju prema tome da je zovem i slicno. Posle par dana smo se videli (misleci da cemo da raskinemo) i na kraju sam zavrsio kod nje da gledamo film (nismo imali seks jer ne zeli odmah na pocetku veze sto je sasvim opravdano). U principu kad se vidimo sve je super i pricamo i radimo sve sto i parovi ali jednostavno ovo sto mi nekad ne posalje neku poruku i slicno mi jako smeta. Kad sam s njom ok je sve manje vise ali kad nisam s njom imam osecaj kao da je skroz nezainteresovana. Plus kad smo se smuvali rekla mi je da ne voli previse da se dopisuje i cuje svaki dan jer joj je prethodni decko smarao svaki dan da se cuju i dopisuju. Sad ispade ja ispastam zbog tog lika i plus izgleda da je nezainteresovana za mene. Sad za koji dan nam je mesec dana kako smo zajedno. Jel treba da joj kupim neki cvetic i slicno? Inace osecaj u vezi nje mi je jako izmesan... Cas je dobar cas je los. Hvala na citanju i odgovorima  Smile
« Poslednja izmena: 21. Maj 2016, 23:38:56 od Draetheas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Ericsson jeste
tako je matori, pokloni joj cvetić, to sve rešava
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Alcatel OT Telenor Smart
pa ako si joj kupio nesto za 11. 23. i 26. dana veze, ona bi bilo red i za mesec dana da se uzme nesto, ipak je to veliki jubilej.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Ok videh malo sarkasticne odgovre  Smile. Sta da radim u vezi ove cure? Da je otkacim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Ericsson jeste
pa ako se i tebi jebe za nju (ko što se očigledno njoj jebe za tebe), ne znam koji moj čekaš?
a ako ti se ne jebe, ako ti je stalo do nje, možda ne bi bilo zgoreg da je pitaš zašto se tako ponaša.
obično ne volim da delim savete jer mi to nekako jadno, ne delim ni sad samo kažem šta je po meni logično i normalno
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
немају сви људи исту потребу да се чују, дописују и испуњавају сво своје слободно време мислећи о дечку/ девојци.

по мом мишљењу крајње глуп разлог за раскид са неким са ким се скроз капираш, и то након месец дана Smile стварно ми је тешко да сконтам да ти толико смета што не добијаш пажњу кад се не виђате, тако да ценим да то није једини разлог, а и не знам како ико са рендом форума може да те саветује да ли да је откачиш јер овде нико не познаје ни тебе ни њу ни ваш однос

ако ти је из још неког разлога нелагодно док сте заједно рашчисти то у својој глави, јер чули се ви или не док сте раздвојени, требало би да се радујеш и да си узбуђен пре виђања. ако није тако, онда јебига...

вероватно би било горе да те смара а и брзо би се заситили. кажем вероватно.

јел теби ово прва девојка па си толико збуњен, тражиш савет и око цвета? купи јој ако ти се купује и кад ти се купује, немој да радиш ствари про форме, девојка није обавеза

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Ma gde prva devojka nego dugo nisam bio u vezi malo sam ziveo razvratno al eto. Kazem ovako ok je sve sta znam i moram da se resim overthinka generalno. A sto se tice poklona msm da necu osecam da nista ne bih time postigao i da bi se smorila. Neka cokolada ce biti dovoljna. Sto se tice dopisivanja i to msm nzm stvarno ali voleo bih da se nekad seti nesto da mi posalje ipak takve neke stvari zaista znace ali dobro njena stvar. Samo sam pitao nesto i dobijao neke sarkasticne komentare Miss Who mi je jedina normalno odgovorila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.6.17
mob
I-mate 30 Pro
Citat
overthinkovao


 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Alcatel OT Telenor Smart
valjda je teo da kaze mnogo razmislja o tome samo sto to tako reci uopste nije kul
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 532
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
E moj prijatelju rado bih ti pomogo,ja da znam sta je imati devojku prvo bi pomogo sebi.Moja pčela dugi dugi niz godina nije jela,prosto se osušila tako da ručno odradjujem sve, ali ipak ću ti odgovoriti.Kupi joj cvetić iz tvog preduzeća Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:26:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.