Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:09:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Assassin's Creed (2016)  (Pročitano 11035 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Jahns kaze da je njesra...



Steta ako je tako, mislio sam da makar moze da presisa Mortal Kombat na osnovu filmova radjenim po video igrama, al izgleda da se "kletva" nastavlja.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Danas na Radio Beogradu najava za film o "esesinima".
Kad nisam pala sa stolice...

Mada, opet.. mozda napokon zavrsim igricu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Odgledao sam ovo čudo u bioskopu iako sam znao šta mogu da očekujem. Situacija je takva da za bioskop imam vremena samo  jednom godišnje a tada se daju uglavnom ovakvi genijalni filmovi.

  Igrice nisam igrao mada sam gledao stručnjake kako igraju i baš zahvaljujući njima mogao sam da ukapiram u čemu se ovde radi. Bez njih bih propao jer ovde se zahvaljujući scenariju i režiji ne zna ko pije a ko plaća. Bitne informacije su razbacane kroz ceo film a sami likovi nedovoljno iskorišteni. Tu je gomila ubica od kojih svako ima svoju specijalnost koja nije viđena dok oni sami izgledaju više kao deo scenografije nego statisti ili glumci. Oni su nepotrebni balast koga se trebalo rešiti. Glavni likovi su dobro odradili posao izuzev M. Kotlijard koja je igrala Sofiju. Gvozdeni Jeremija je takođe bio više nego dobar i časna starina me nije ni ovog puta razočarala.

  Sam kraj filma je baš kao sve ostalo što mu je prethodilo-banalan i namerno nedovršen što samo pokazuje želju ljudi koji stoje iza filma filma da nastave dalje. Što se mene tiče mnogo bolje rešenje je serija od potencijalne franšize i to je samo spisak lepih želja.

  Na kraju netačan podatak koji se tiče imena reda. U filmu su asasini džankiji, banda kokošara i jajara dok istorija govori nešto sasvim drugačije a to ima veze sa današnjim mudžahedinima samoubicama. Institucija zvana stari dedo je un vreme nastanka islama birala mlade ljude po mogućstvu iz što siroma+šnijih krajeva. Klince iz pustinje bi odveli u neku oazu punu žena i hašiša i tu su im ispirali mozak. Svakog svetog ratnika čekao bi posle smrti ovakav virtuelni raj. Šteta što nije iskorištena ova činjenica.

  Sve u svemu daleko je ovaj rat templara i asasina od dobrog filma. U svakom slučaju onaj ko voli jurnjavu i parkur uživaće.

   
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Izasao dobar snimak. Sa nalepljenim korejskim prevodom doduse...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Ono... odgledash jednom i sednesh da odgledash neki bolji film...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Pogledao iz treceg puta. Bas bezveze film. Jurnjava je jedino sto vredi, sve ostalo pocevsi od likova koji su nezanimljivi i do kraja filma shvatis da nije neka steta da ih bilo ko pobije do kraja, pa do price koja toliko skace i ne povezuje se da nema veze sa vezom u nekim trenucima.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46902
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Било би лепо да се са видео игара мало пребаце на филмове. Не бих имао ништа против да вам сваке године сервирају по један филм.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Takoe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:09:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Creed Assassin

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.