Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:19:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjerujete li u magiju?  (Pročitano 21671 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Ja sam iz Vlaskog kraja u kome se stalno prica o cuvenoj Vlaskoj magiji, ali iskreno mislim da su to sve gluposti ...

Sve je stvar psihe ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Citat: Scoop
Ja sam iz Vlaskog kraja u kome se stalno prica o cuvenoj Vlaskoj magiji, ali iskreno mislim da su to sve gluposti ...

I ako znam da su ti ti gluposti, mene je stvarno zaintrigirala ta Vlaska magija, i bas bih voljela cuti nesto o otome ali onako iz zivota ljudi koji zive tamo, a ne ono sto procitamo u knjigama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I ja mislim da su to gluposti.. ali.. znam mnogo ljudi za koje ne mislim da su primitivni i da lako podlezu pod neciji uticaj.. koji misle da tu ima nesto
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Magiju kao nesto sto neko moze da "uvraca" ne verujem. Mada postoje ljudi koji ucine da ne vidimo nesto sto oni u trenutku urade i time izazovu iluziju, zovu ih madjionicari. I naravno za sve postoji logicno objasnjenje.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Magija, tj skidanje čini koje je postalo popularno sa raspadom zemlje i teškoćama u kojima živimo nije ništa drugo do najbesramnija i najbezočnija prostitucija magije, a sve u cilju sticanja lične (materijalne) koristi. Stvarna magija podrazumeva koncentraciju duhovne energije, povezivanje sa "onostranim", ma šta to bilo i kako ga ko definisao, povezivanje sa duhovnim i božanskim od koga smo nekada potekli i kome se vraćamo po završetku ovozemaljskog življenja. O magijskim ritualima i njihovom značenju je napisano i napisano, kao i o uticaju na duh i delanje pojedinca. Ako ste se ikada zanimali za paganstvo, današnje (pretražite mrežu, ima more podataka i sajtova), videli ste da su magijski rituali povezivanja sa duhovima prirode, posebno u određenim danima (ravnodnevica i sl.) veoma važan deo njihovog duhovnog života.
Za sve one koji bi želeli da se bave, da se okušaju, jedan savet, zlatno pravilo - Sve što činiš vraća ti se trostruko! Ne igrajte se onim što ne poznajete, neki su se tako opekli...
Da li postoji ili ne - vaša vera u magiju čini je stvarnom. Sve u šta verujete i čemu ste posvećeni na neki način se otelotvorljuje u našem svakodnevnom, materijalnom životu...
Lična iskustva - dovoljna da prestanem posle nekoliko pokušaja, poštujem i držim se sa strane...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 228
bajalice, uroci i tako to su 'magija bez magije'. cista psiholoska manipulacija koja ima efekta samo ako u nju verujes. religijska magija tipa hodanje po vodi je druga stvar  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ali kako objasnjavas recimo vlasku magiju, u koju ja ne verujem jer ne mogu da verujem u nesto tako, ali koja je dosta realna pojava, mislim cesta, mnogo puta potvrdjena
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 228
ako nadjes nekoga ko je doziveo vlasku magiju na sebi, mozemo da porazgovramao sa njim pa da donesemo neke zakljuchke  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Interesantno je da posle dugo, dugo vremena izvukosmo ovu temu iz naftalina. Neznam da li je strah ili nesto drugo ali ljudi se vrlo retko oglasavaju na ovakva pitanja, ne samo na ovom forumu, vec i na mnogim drugima, a najiteresantnije da na mnogim stranicama koje se bave ovom problematikom ljudi dolaze najvise kao gosti, a vrlo retko, procentualno skoro svaki 500 posetilac se registruje ili aktivno ucestvuje na forumu. Ljudi otvore temu i brze bolje zatvore jer u tom trenutku se podsete nekog dozivljaja ili licnog iskustva koje bi se moglo povezati sa magijom ili kako nas narod kaze vracevima i vrackama, te u stilu izreke da djavo nedolazi dok ga neko ne pozove brze bolje prelazi na drugu temu...
Dok je ljudi bice i vraceva i magije, jer na kraju svaka religija je povezana sa tim. U crkvi palimo svece i molimo se Bogu, u komunizmu smo delili crvene karanfile i uzdizali sliku najveceg sina i vodje.
Neznam da li postoji covek na ovome svetu koji se potajno ne boji crne magije priznao to ili ne. Sve sto je strano i daleko covek se toga vise plasi. Zato i postoji fama oko " Vlaskih vracara " kao i verovanje da Hodze mogu mnogo da pomognu kod izlaza is teskoca. Nedirajte lava dok spava i ostavite magije da spavaju, pokusajte da zivite po Svetim nacelima nase Pravoslavne crkve, neka Vas vodi delo Svetoga Save i neka Vam Sveto pravoslavlje pokaze pravi put jer verujte zivimo u jednom rdjavom, gadnom svetu koji se trudi samo drugome da napakosti i iskoristi na kraju i i crnom magijom, vradzbinama i dozivanjima necistivnika svih vrsta od Vlaske, Vudu ili bidzama...
Upalite ponekad svecu u crkvi, pozelite nesto lepo i videcete da ce Vam biti mnogo, mnogo lakse.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Ili potražite na mreži sve o Paganstvu i veštičarenju, pa se bavite laganom belom magijom pozdravljanja i slavljenja bogova prirode...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:19:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.