Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:02:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjerujete li u magiju?  (Pročitano 21605 puta)
21. Jan 2004, 12:42:16
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 26
Ovako, stalno u posljednje vrijeme nailazim na neke situacije u kojima se priča kako je Ona Onoj bacila neke uroke, pa je Ova išla na "skidanje", a to sve potkrijepljeno s mnoštvo stvari u koje čovjek skoro, što je najčudnije, i da povjeruje. Zanima me jeste li vi ikad imali ikakvih iskustava s tim stvarima, bijelom ili crnom magijom? Ja dosad nisam, a imam osjećaj da svi nešto mute po tom pitanju.... pa me je malo i strah.... mislim kako se zaštićuje od tih stvari, šta se radi....

HVALA
IP sačuvana
social share
"... i kad stignem tamo gdje se čekam, zaspat ću mrtva od smjeha..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Verujem u magiju, imala sam nekih iskustava, no, duga prica.. Stvar u koju se nikada ne bih petljala, ali nazalost mnogo je ljudi koji ne razmisljaju tako
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Verujem u magiju pravoslavlja i magiju gospoda Isusa Hristosa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Ja verujem u psihologiju, tj zakljucivanje na osnovu sitnih podataka, kao sto su pokreti, izrazi itd, o buducnosti neke osobe. Neko to zove proricanje, ali to je u stvari samo procenjivanje.
Kad vam neko nesto prorekne, pamtite samo ono sto se dogodi, a sve sto je taj prorok pogresio zaboravljate.
Verujem i u podsvest, intuiciju...

Sto se magije topa Gandalf tice, meni je mnogo magicniji ovaj laptop koji sad koristim, iako sam diplomirao etf i to racunare.
Za nekoga iz XIX veka taj laptop je verovatno vece cudo od bilo cega.
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Citat: Leggy
Ja verujem u psihologiju, tj zakljucivanje na osnovu sitnih podataka, kao sto su pokreti, izrazi itd, o buducnosti neke osobe. Neko to zove proricanje, ali to je u stvari samo procenjivanje.
Kad vam neko nesto prorekne, pamtite samo ono sto se dogodi, a sve sto je taj prorok pogresio zaboravljate.
Verujem i u podsvest, intuiciju...

Slazem se sa tobom u dijelu koji se odnosi na proricanje,s tim sto bih jos i dodala da je u istoriji jako mali broj svjetskih proroka koji su uspjeli da predvidevide daleku buducnost, a da ne govorimo o nekakvim samozvanim prorocima.Medjutim sto se tice magje to je nesto sasvim drugo, tu ima dosta stvari o kojima bi se dalo diskutovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Magija? Sveprozimajuca i sveprisutna energija koju svojom voljom i mislima oblikujemo i materijalizujemo? Munje iz prstiju ili Dragon strenght? Sile koje su nam poznate koliko i nas sopstveni um? Ako nesto dovoljno jako zelis, to se i ostvari? Ako iseces kosu momku dok spava, pa je vezes u cvor i bacis u grob prilikom ukopa i kazes "kad se kosa u grobu razveze, tad i ti od mene"? Ja sam, priznajem, neupucen, pa neka mi neko definise pojam magije, pliz. :28:
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 26
Eh sad ja sam Smiley  pitala je l vi vjerujete ili ne, očito nije nitko
Možda mi sad bude lakše.... Smiley
IP sačuvana
social share
"... i kad stignem tamo gdje se čekam, zaspat ću mrtva od smjeha..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2268
mob
LG 
ja ne verujem u magije ili kako se kaze bajanje i caranje  :mad:
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Magija postoji zato jer uvijek ljudi nešto mute da bi drugome, prvenstveno, naškodili, a koliko djeluje pitanje je. Mislim da deluje ako ti dopustiš da te prestraše takve stvari, a najbolja obrana je, već spomenuto, Isus Krist, jer u Njegovo ime izgone se i zlodusi i liječe se razne bolesti.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
Ne u magiju kao iz gospodara prstemova vec u religisku
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:02:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.