Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 196 197 199 200 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Americki predsednicki izbori - Tramp iz in da Haus  (Pročitano 321714 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pa istina...


a ono da ce da brani evropu od rusa kineza i usa...

necu ni da komentarisem vece gluposti niko nije izrekao nikada...

oni se sudarili sa tankerom koji se uopste nije kretao...

i njihov brod potonuo...


« Poslednja izmena: 13. Nov 2018, 18:34:29 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Smejali se Ameri kada je Makron poredlozio EU vojsku danas to podzala i gospodja Merkel, vec im nije toliko smesno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
mi smo o tome pisali ima tri godine...

sad je to zvanicna politika... Smile

zamisli kolko su jadni ovi evropski politicari kad ja dajem bolje procene od njih...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Trampova „Igra prestola“: Zid dolazi

PETAK, 04. JAN 2019, 09:11 -> 12:46   
IZVOR:
RTS, TANJUG


Na Instagram profilu američkog predsdenika Donalda Trampa objavljena je fotografija koja aludira na seriju „Igra prestola“, ali sa natpisom koji najavljuje zid na granici sa Meksikom – "Zid dolazi".

Demokrate u Predstavničkom domu Kongresa SAD usvojile su plan o nastavku rada vlade bez izdvajanja finansijskih sredstava za zid koji je Donald Tramp obećao da će izgraditi na granici sa Meksikom.



Nova demokratska većina izglasala je ovaj plan nakon što se Tramp iznenada pojavio u sali za konferencije za novinare u Beloj kući i najavio dalju borbu za zid koji je obećao tokom predizborne kampanje.

Tramp je ranije navodio da će Meksiko sam finansirati izgradnju zida, što su meksičke vlasti demantovale.

Donald Tramp je, inače, u novembru na sličan način najavio i nove sankcije Iranu.

„Zima dolazi" je naziv prve epizode popularne serije „Igra prestola".

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Tramp, sam u (Beloj) kući

ČETVRTAK, 03. JAN 2019, 22:09 -> 23:26   
IZVOR:
JUTARNJI LIST, SI-EN-EN


Blokada američke vlade traje već 13 dana, a Donald Tramp je od samog početka krize gotovo sam u Beloj kući. Atmosfera u Beloj kući tokom praznika nikada nije bila usporenija, izuzev bujice Trampovih tvitova – tačnije 98 tvitova i retvitova od početka blokade 22. decembra.

Dok su njegovi saradnici otputovali na božićni i novogodišnji odmor, a njegova porodica u rezidenciju Mar-a-Lago na Floridi, američki predsednik je sam u velikoj kući čekao da mu neko pokuca na vrata i ponudi rešenje za blokadu vlade. Društvo mu je činilo samo obezbeđenje, koje prema Trampovim rečima, i nije previše društveno.

Trampov zahtev za izgradnju zida s Meksikom težak pet milijardi dolara Kongres i dalje ne želi da usvoji, usled čega je došlo do finansijske blokade i paralize rada nekih saveznih agencija.

Atmosfera i događanja u Beloj kući tokom praznika nikada nisu bili usporenija, izuzev bujice Trampovih tvitova – tačnije 98 tvitova i retvitova od početka blokade 22. decembra. Kancelarije u Zapadnom krilu bili su u potpuno mraku, pres- služba je bila zatvorena, pa čak je i osoblje bilo prošarano izostancima. Jedan deo je bio na odmoru, a drugi nije ni radio zbog blokade koja je uticala na hiljade federalnih radnika.

Tramp je imao u planu s porodicom provede praznike, ali zbog blokade sve te planove morao je da zaboravi i u Beloj kući sam čekati da mu neko dođe i ponudi rešenje. Problem je što se to nije dogodilo i američki predsednik je tokom Božića ostao potpuno sam.

Ta samoća očito mu je teško pala, jer je Tramp pri prvom sastanku kabineta više od sat i po vremena se žalio saradnicima kako mu je ovo bio jedan od najgorih Božića u životu i da je jedva čekao da mu neko dođe i pravi društvo.

„Bio sam potpuno sam u Beloj kući, a znate, ovo je jako velika kuća. Nikoga nije bilo osim snajperista. Čak sam im u jednom trenutku i mahao, ali oni su ljudi koji ne vole igrice. Ne odmahuju, čak se ni ne smeju. Do poslednjeg trenutka nadao sam se da će mi neko doći i ponuditi neke pregovore, ali to se nije dogodilo“, naveo je Tramp.

Na sastanku kabineta Tramp je rekao da neće popustiti ni za milimetar i da će blokada trajati 'koliko god treba'. O povlačenju vojske iz Sirije je rekao.

„Pesak i smrt. Nemam ništa drugo da kažem osim toga“, istakao je američki predsednik.

Tramp je progovorio i o bivšem šefu Pentagona Džimu Matisu, koji je nedavno dao ostavku, a predsednik sad tvrdi da ga je smenio. Kaže da nije bio zadovoljan kako je general odradio posao u Avganistanu.

„Želim mu sve najbolje, ali... (Barak) Obama mu je dao otkaz, a posle sam i ja. Želim rezultate“, rekao je Tramp o Matisu.

Pohvalio se da je obavio neke sastanke s generalima, ali umesto zaključaka o Iranu i uopšte na Bliskom istoku, predsednik je radije pričao o fizičkom izgledu vojnih glavešina.

„Neki od tih generala izgledaju kao filmske zvezde – poput Toma Kruza, pa čak i još bolje.
Čeka nas uzbudljiva godina. Biće sjajna. Neki ljudi misle da nas čeka puno kontroverzi i verovatno su u pravu, ali na kraju ćemo obaviti sjajan posao“, zaključio je Tramp.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Историјска кандидатура: Хоће ли ова жена срушити Трампа?


Калифорнијска сенаторка из редова демократа Камала Харис најавила је данас да ће се кандидовати за председника САД 2020. године.

„Ја волим своју земљу. Ово је тренутак када осећам одговорност да устанем и борим се за оно најбоље што смо ми“, изјавила је она у јутарњем програму „Добро јутро, Америко“ Еј-Би-Сија, преноси Танјуг.

Уколико Харисова победи Доналда Трампа, постаће прва жена и прва обојена жена која ће заузети највишу функцију у Америци.

Поред Харисове, кандидатуре су најавили и сенатор Кирстен Гилибрант, Талси Габард Џулијан Кастро и сенаторка Елизабет Ворен.

Харисова је навела да она настоји да настави своју борбу како би земљу учинила бољом.

Она је данас објавила снимак у којем објашњава своје интересовање за покретање кампање, наводећи вредности „истину, правду, поштење, једнакост, слободу и демократију“.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Cudi me da nece onog milenial komunistu Oskario Kortez. Liberalnom Tviteru su puna usta sa njom.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
venecuela proterala americku ambasadu sa svoje teritorije...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Venecuela je na redu za "americku demokratiju".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 196 197 199 200 ... 255
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.