Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Милов режим у Црној Гори започео са отимањем имовине С  (Pročitano 11686 puta)
06. Feb 2016, 10:41:29
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 248
Browser
Mozilla Firefox 44.0
субота, 30. јануар 2016.

 Подгорица -- Одлуком судских власти у Црној Гори почело је одузимање и национализација имовине Српске православне цркве - Митрополије црногорско-приморске у овој земљи.
У поновљеном поступку судија Основног суда у Подгорици Данило Јегдић је донео одлуку према којој је суд обавезао Митрополију црногорско-приморску да у року од 15 дана од правоснажности, преда држави цркву Светог Димитрија на Крушевцу, пише “Блиц”.
У претходном поступку Виши суд у Подгорици је укинуо пресуду са истом оваквом одлуком и вратио је на поновно разматрање Основном суду.
Црква Светог Димитрија се налази у близини Дворца Петровића на Крушевцу у Подгорици.


http://www.blic.rs/vesti/svet/crna-gora-pocela-da-oduzima-imovinu-srpske-pravoslavne-crkve/jcfef53
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Popovi se grabe izmedju sebe  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Popovi se grabe izmedju sebe  Smile

Мило Ђуакновић је поп. Нисам то знао.
Ја ово знам: Милови партијски послушници ( нису попови ) су изгласали тај неуставни закон у парламенту ЦГ а његове судије (који нису попови) су добили задатак да отимају оно што ни Турци нису отимали - цркве и манастире СПЦ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Imaš ovu vest na temi o CG,ne radi se o imovini MPC,nego o nekakvoj dvorskoj kapeli...što se tiče zakona ja koliko znam taj zakon nije donešen,a što se tiče Mila,neki od najistaknutijih funkcionera te stranke su vernici SPC i lični prijatelji Amfilohija i Džomića...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Imaš ovu vest na temi o CG,ne radi se o imovini MPC,nego o nekakvoj dvorskoj kapeli...što se tiče zakona ja koliko znam taj zakon nije donešen,a što se tiče Mila,neki od najistaknutijih funkcionera te stranke su vernici SPC i lični prijatelji Amfilohija i Džomića...

Da. Zaboravio sam da su se pobratimili vladika Amfilohije i Velibor Džomić sa Milom Đukanovićem. Možda i sa Rankom Krivokapićem.
Šalu, na stranu, odakle ti to ? Čak i "Blic" ne piše o nekoj maloj kapeli koja treba da se vrati državi nego crkva Sv. Dimitrija na Kruševcu kod Podgorice. Kako sud može da donosi presudu po zakonu koji nije usvojen ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Пресуда је донешена по закону о државној имовини.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2016, 15:10:20 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Pa kažem ti idi na temu o CG tamo sam napisao post da ne pišem opet,radi se o nekoj crkvi koja je deo kompleksa tog dvora nekadašnjeg pa je oni ubrajaju u Nikolinu imovinu(kralja Nikole),pa po tom osnovu je traže,ne po zakonu o verskim zajednicama.

Šta odakle mi to?Da su prijatelji?Sad ću da uključim Arijada mod:ja svoje informacije ne prikupljam na netu,ja znam!  Smile šalim se,to su opšte poznate stvari,čujem od svojih prijatelja iz CG
« Poslednja izmena: 06. Feb 2016, 15:11:08 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Pa kažem ti idi na temu o CG tamo sam napisao post da ne pišem opet,radi se o nekoj crkvi koja je deo kompleksa tog dvora nekadašnjeg pa je oni ubrajaju u Nikolinu imovinu(kralja Nikole),pa po tom osnovu je traže,ne po zakonu o verskim zajednicama.

Šta odakle mi to?Da su prijatelji?Sad ću da uključim Arijada mod:ja svoje informacije ne prikupljam na netu,ja znam!  Smile šalim se,to su opšte poznate stvari,čujem od svojih prijatelja iz CG

Mislim da se tvoji prijatelji iz CG malo šale sa tobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Moje je da ti kažem situaciju,tvoje je da prihvatiš ili ne  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Moje je da ti kažem situaciju,tvoje je da prihvatiš ili ne  Smile

Napisao sam da prihvatam sve. Ne otimaju crkvu nego neku malu kapelu. Milo je pop a najbolji su mu prijatelji mitropolit Amfilohije i Velibor Džomić.
Videćemo za 15 dana šta će biti na Kruševcu. Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2016, 15:29:13 od Divoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.