Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:19:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predstavite svoj rad!  (Pročitano 56625 puta)
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
Zastava N.Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
rokenroler. in. rs. Bootstrap kodirano od "nule". Hvala
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 47.0.2526.111
mob
Nokia 6120
e ljudi, zanima me da li je neko od vas ima iskustva sa promenom login strane na wordpress-u? Znaci promena logoa, css-a i slicno? Nasao sam na wordpress codex ali iskreno nije mi bas jasno a ne bih cackao core fajlove dok ne budem siguran. Naravno da moze da se koristi neki plugin ali ne svidja mi se ideja previse pluginova, redirect i slicno. Pa ako ima neko savet... hvala unapred
Apsolutno nikad ne treba menjati core fajlove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.97
e ljudi, zanima me da li je neko od vas ima iskustva sa promenom login strane na wordpress-u? Znaci promena logoa, css-a i slicno? Nasao sam na wordpress codex ali iskreno nije mi bas jasno a ne bih cackao core fajlove dok ne budem siguran. Naravno da moze da se koristi neki plugin ali ne svidja mi se ideja previse pluginova, redirect i slicno. Pa ako ima neko savet... hvala unapred
Apsolutno nikad ne treba menjati core fajlove.
slazem se. znaci onda ipak mi je najbolje da koristim ove pluginove sto predlozi Shone.

feto70 pogledao sam sajt meni izgleda malo mracno i preveliki font. Ostalo je ok.

EDIT: Jos jedno pitanje, da li je login strana na wordpress po default na engleskom, ili je lokalizovana u odnosu na drzavu odakle pristupas? To me malo buni. Na primer, da li zavisi od jezika koji ja izaberem ili?
« Poslednja izmena: 04. Feb 2016, 18:17:38 od grobar_e »
IP sačuvana
social share
Ukoliko neko od vas voli da piše tekstove iz nauke, psihologije ili pak neke zanimljivosti javite se pp. Nikakvo iskustvo nije potrebno
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Nokia 6120
Koristi gotov plugin, napravi svoj, ili dodaj u functions šta ti treba... Koristi

Nikad ne čačkaj core fajlove, a ionako bi sve izgubio kad bi uradio sledeći update.

Ako želiš da promeniš neko default ponašanje u Wordpressu, koristiš Hooks, Actions i Filters. Pogledaj detaljnije:

https://codex.wordpress.org/Plugin_API
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.97
Koristi gotov plugin, napravi svoj, ili dodaj u functions šta ti treba... Koristi

Nikad ne čačkaj core fajlove, a ionako bi sve izgubio kad bi uradio sledeći update.

Ako želiš da promeniš neko default ponašanje u Wordpressu, koristiš Hooks, Actions i Filters. Pogledaj detaljnije:

https://codex.wordpress.org/Plugin_API
e to bre, hvala ti. Vidim pominju hooks na ovom clanku u codex sto sam nasao a nisam mogao da skontam bas kako funkcionise.
IP sačuvana
social share
Ukoliko neko od vas voli da piše tekstove iz nauke, psihologije ili pak neke zanimljivosti javite se pp. Nikakvo iskustvo nije potrebno
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Mac OS X v: 10.10
Browser
Safari 600.1.25
mob
Nokia 6120
Skapirao sad? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.97
Skapirao sad? Smiley

jesam. Mislim, ucim Smile do sad sam sve koristio gotove pluginove i to ali sad kad sam malo naucio programiranje bih voleo da implementiram sam sta zelim i na nacin koji zelim. Samo mi niste odgovorili ovo za /wp-admin stranu. Jel ona po defaultu na engleskom ili je lokalizovana? Mislim mogao bih preko nekog proxyja da udejm da proverim ali ipak bih ako neko zna sigurno. Pitam jer hocu da dodam registraciju, napravio sam svoj formular ali sam shvatio da je to glupo jer ako vec postoji wordpress register opcija sto bih ja izmisljao toplu vodu.
IP sačuvana
social share
Ukoliko neko od vas voli da piše tekstove iz nauke, psihologije ili pak neke zanimljivosti javite se pp. Nikakvo iskustvo nije potrebno
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Mac OS X v: 10.10
Browser
Safari 600.1.25
mob
Nokia 6120
Login strana je na jeziku instalacije Wordpressa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.97
PA onda mogu da promenim jezik u backend. hoces da probas samo da udjes ti na pishkota.com/wp-admin da mi kazes samo kako ti izbacuje? Jer sam prevodio sajt ali sam back end ostavio na engleskom pa me zanima sta je povuklo kao podesavanje. Ovaj wp je zaista sjajan. Svoje pocetke sam imao na bloggeru, cak sam i tutorjale pravio i mnogo mi je bilo tesko da predjem na wp ali kad sam presao, ogromna je razlika. A one wix i slicne cms i sajt bildere da ne pominjem. E jedino joomla nisam probao
IP sačuvana
social share
Ukoliko neko od vas voli da piše tekstove iz nauke, psihologije ili pak neke zanimljivosti javite se pp. Nikakvo iskustvo nije potrebno
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Nokia 6120
Na cirilici je Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:19:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.