Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:42:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Meda Jevrosim - Prva epizoda  (Pročitano 50183 puta)
16. Jan 2016, 17:25:55
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Pozdrav clanovima Burek foruma,

Nedavno sam se odlucio da krenem u vode animacije i da postavljam to na YouTube.     
Zeleo bih da cujem vase misljenje i komentare, takodje bi mi veoma pomoglo ako bi prosledili ovu epizodu nekome kome se mozda dopada.     Smiley



Ako nece snimak idite na ovu adresu.    https://youtu. be/tAltGvVLhW8

Evo, pogledajte pa procenite sami.     

Hvala!
« Poslednja izmena: 16. Jan 2016, 17:29:46 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Eto vam ga Zvoganj, jebo vas Zvoganj, sad svaki pointdekster koji nema pojma da crta ili animira ili glumi hoće da se proslavi preko noći.

Inače mislio sam da imamo temu za smešne i zanimljive jutjub klipove, ali izgleda da nemamo. Ili je Anea presudila da ovo nije ni smešno ni zanimljivo, pa ga je ostavila ovde da crkne.

A mislio sam i da je moljenje za lajkove i sabskrajbove takođe zabranjeno na forumu, ali izgleda ni to nije. Naročito kad imaš samo jednu epizodu koja ti u suštini služi samo da izmoliš lajkove.

Citat
Nedavno sam se odlucio da krenem u vode animacije i da postavljam to na YouTube.

Znam i koliko nedavno.

Citat
Zeleo bih da cujem vase misljenje i komentare

Nemaš pojma.

Citat
takodje bi mi veoma pomoglo ako bi prosledili ovu epizodu nekome kome se mozda dopada.

Videće Laza i sam.

Citat
Meda Jevrosim bi zeleo da postavlja ovakve video snimke stalno, ali bez vase podrske, on ne moze.

Šta, nemaš ruke, a ako te dovoljno lajkujemo izrašće same od sebe?

Citat
Tako da vas obavestava da saljete ovo vasim prijateljima i da napunimo bar 5000 pregleda ili 100 subscribova i on ce da smisli neku novu dogodovstinu za vas.

Poruči medi Jevrosimu da ću ja njega da napunim, ali ne lajkovima. Znaće on o čemu se radi, ionako se kurva za lajkove.

Citat
Thumbs up bi mogao da pomogne takodje. Smiley



Bez uvrede.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
mob
LG G3
KOJI SI BOG HUMORA.























































IPAK NISI.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
@dzonipascal
Pa pazi, ja sam samo zeleo misljenje i postujem sto ti se ne svidja, svako ima pravo na to.  
Ja se inace dosta dugo u industriji i znam sta je dobro, a sta ne, e sad. . .  ocigledno imas los dan u zivotu.  Smiley
P.S. Napravicu jednu epizodu samo za tebe. Wink

@EvilBlood
Pa pazi, nisam zavrsio akademiju humora.  Ali okej.  Hvala.  
« Poslednja izmena: 16. Jan 2016, 17:58:34 od medajevrosim »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
mob
LG G3
Batice iskopirao si več idotskog Zvognja ili akko se već zove i očekuješ da uradiš ono što ej on uradi,da se pojavi jendom u novinama i ćao.Čak ga više niko ni ne pominje (Bogu hvala).

Smisli nešto svoje originalno.Ovako teško će iko sem familije da te podrži,a i njih će biti sramota da pomenu da su ti familija.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Citat
Ja se inace dosta dugo u industriji i znam sta je dobro, a sta ne

Zato se sad grebeš za lajkove i sabskrajbove na Jutjubu. Očigledno si se negde zajebao usput.

Citat
P.S. Napravicu jednu epizodu samo za tebe.

Važi, potrudi se samo da mi tačno napišeš ime.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Batice iskopirao si več idotskog Zvognja ili akko se već zove i očekuješ da uradiš ono što ej on uradi,da se pojavi jendom u novinama i ćao.Čak ga više niko ni ne pominje (Bogu hvala).

Smisli nešto svoje originalno.Ovako teško će iko sem familije da te podrži,a i njih će biti sramota da pomenu da su ti familija.


Pa pazi, Zvoganj je po meni kul, uopste nije idiotski kako ti kazes, ali opet pominjem da svako ima pravo na svoje misljenje.
E sad, da sam kopirao, nisam, uporedi sam... mozda ti vidis vezu zato sto je crno belo.

Ovo i jeste originalno, nego eto uvek ce imati ljudi kao ti i ovaj tvoj kolega, ne mogu da se setim imena...
Ljudi su tu kako bi kenjali da je nesto sranje. Sta si ti napravio, pokazi mi? Hvala za negativan komentar, postujem.

Citat
Zato se sad grebeš za lajkove i sabskrajbove na Jutjubu. Očigledno si se negde zajebao usput.

Hah, interesantno je to za grebanje... nije grebanje. Ti se mozda grebes za pljuge, a ja samo trazim misljenje... pa ako se ljudima svidi, pravimo sledecu epizodu, toliko jednostavno.

Citat
Važi, potrudi se samo da mi tačno napišeš ime.
^_^



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
mob
LG G3
Sačekaj još par mesci pa da ti pokažem šta sam napravio ili hoćeš sliku sa ultrazvuka? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Citat
Hah, interesantno je to za grebanje... nije grebanje. Ti se mozda grebes za pljuge, a ja samo trazim misljenje... pa ako se ljudima svidi, pravimo sledecu epizodu, toliko jednostavno.

Naravno, ovo nije grebanje za lajkove:

Citat
Tako da vas obavestava da saljete ovo vasim prijateljima i da napunimo bar 5000 pregleda ili 100 subscribova i on ce da smisli neku novu dogodovstinu za vas.

A kad ja kažem da ti je crtać sranje, to nije pljuvanje nego konstruktivna kritika. Ko sledeći laže?

I da, ne grebem se za pljuge, ostavio sam ih po treći put pre par godina.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Sačekaj još par mesci pa da ti pokažem šta sam napravio ili hoćeš sliku sa ultrazvuka? Smile

E pa onda cestitam! To je nesto sto nije merljivo sa ovom mojom zajebancijom. Smiley
Nego ne kapiram zasto je ovaj tvoj drugar toliko besan na mene? Smile

Citat
Hah, interesantno je to za grebanje... nije grebanje. Ti se mozda grebes za pljuge, a ja samo trazim misljenje... pa ako se ljudima svidi, pravimo sledecu epizodu, toliko jednostavno.

Naravno, ovo nije grebanje za lajkove:

Citat
Tako da vas obavestava da saljete ovo vasim prijateljima i da napunimo bar 5000 pregleda ili 100 subscribova i on ce da smisli neku novu dogodovstinu za vas.

A kad ja kažem da ti je crtać sranje, to nije pljuvanje nego konstruktivna kritika. Ko sledeći laže?

I da, ne grebem se za pljuge, ostavio sam ih po treći put pre par godina.

Nije grebanje nego milestone, ja imam moj posao inace i ne nameravam da provedem vreme kreirajuci nesto sto nikom nece da se svidi. Mislim da je to logicno? Sta ti mislis?

E bravo, ja nameravam uskoro da batalim pljuge takodje. Mada to donosi nervozu. Wink
« Poslednja izmena: 16. Jan 2016, 18:41:42 od medajevrosim »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:42:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.