Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:44:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebna pomoc u ljubavi...  (Pročitano 13472 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
Citat: Leggy
Bolje i ovo nego kao sa mojom sestrom od tetke, tacnije njenim bivsim.
Decko je imao ribu 11 godina i ona se valjda smorila i otisla negde na vikend i udala se za drugog.
Ribe to rade.
A decko je sa svojih 36 emocionalno poremecen. Bio sam najsrecniji kad sam cuo da je moja sestra raskinula. Taj je sjeban, sjebao bi i nju...
Iz svega ovoga sto ste mi pisali mogu da zakljucim da je ona odlucila da ostavi decka nebili promenila svoj dotadasnji tok zivota i udala se za mene a kako ja nisam reagovao tom brzino kojom je ona zelela, zapravo stalno me je terala na brak kad smo jednom dosli na tu ideju ona je odlucila da se vrati decku. Moze li tako da se konstatuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako god da okrenes, ti si ispao veci freak od nje... ti si se ozenio na silu... i sad se pitas okle sve to...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Deep red is bluring my eyes
I made a new clash, dare still to lie
I want you to explain your feelings for me
You bleed on your skin, it's what makes me feel
I will wait for you to scream and shout,
but you open your mouth and blood runs out.

You open your mouth and blood runs out.

The knife cuts through her skin
and your heart starts beating faster
You feel the pressure within
as you look into her eyes
:mad:  :mad:  :mad:
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 10
Mislim da je lepo to sto osecate jedno prema drugom ali
imajte u obzitu da su to samo trenutna osecanja, iz kojih naravno
proisticu nova. Duza veza, je ustvari najbolji pokazatelj istinite ljubavi.
Jedno osecanje stvara drugo, a poste par godina, prelepo se vidi sta se ustvari stvarno desava i kakve su vase potrebe....

Ne treba biti izbrzan u donosenju takvih odluka. Jedna mudrost kaze:
"Ko se brzo ozeni, taj se dugo kaje" Smiley . Ako ja cinim takve greske ne moras i ti....

Mislim da nije u redu da trazis da ti neko filozofski  objasni njeno stanje duse. Mogao bih ti knjigu napisati, ma biblioteku celu, ali to ti nece pomoci "Tebi" da osetis i dozivis Nju  onakvu kakva stvarno jeste.... jer tebi ustvari ne treba da shvatis nju vec da shvatis sebe......

Sto se nje tice, ona je jos uvek nedovoljno, emotivno zrela osoba.

Sto se tebe tice, ti si previse emotivan i osecajan. Svi mi imamo potrebe da budemo vojeni i shvaceni, ali malo je nas koji totalno odudaramo od sveta na razlicite nacine. U svojoj nezrelosti, to neshvatanje budi negativna osecanja mrznje i odbacenosti iz kojih sada proistice potreba da imamo centar svoje snage koji nazalost, umesto da nadjemo u nama mi nalazimo u drugim osobama..... mislim da ako nadjemo sve lepe osobine u sebi one ce po zakonu magnetizma privlaciti takve osobe...
To zanci da kada imas bilo kakav problem, nemoj da trazis gresku u drugima vec ispitaj sebe i svoje subjektivne motive. Bol i patnja koje dolaze su ustvari  opomene da nesto u nama nije u redu a ne u drugima...
Ako budes nasao Sebe nacices i Nu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
Citat: nula
Mislim da je lepo to sto osecate jedno prema drugom ali
imajte u obzitu da su to samo trenutna osecanja, iz kojih naravno
 proisticu nova. Duza veza, je ustvari najbolji pokazatelj istinite ljubavi.
Jedno osecanje stvara drugo, a poste par godina, prelepo se vidi sta se ustvari stvarno desava i kakve su vase potrebe....

Ne treba biti izbrzan u donosenju takvih odluka. Jedna mudrost kaze:
"Ko se brzo ozeni, taj se dugo kaje" Smiley . Ako ja cinim takve greske ne moras i ti....

Mislim da nije u redu da trazis da ti neko filozofski  objasni njeno stanje duse. Mogao bih ti knjigu napisati, ma biblioteku celu, ali to ti nece pomoci "Tebi" da osetis i dozivis Nju  onakvu kakva stvarno jeste.... jer tebi ustvari ne treba da shvatis nju vec da shvatis sebe......

Ama ti nisi komptentna osoba za davanje odgovora i ne mesaj se u moje stvari :-)))))))))
Sto se nje tice, ona je jos uvek nedovoljno, emotivno zrela osoba.

Sto se tebe tice, ti si previse emotivan i osecajan. Svi mi imamo potrebe da budemo vojeni i shvaceni, ali malo je nas koji totalno odudaramo od sveta na razlicite nacine. U svojoj nezrelosti, to neshvatanje budi negativna osecanja mrznje i odbacenosti iz kojih sada proistice potreba da imamo centar svoje snage koji nazalost, umesto da nadjemo u nama mi nalazimo u drugim osobama..... mislim da ako nadjemo sve lepe osobine u sebi one ce po zakonu magnetizma privlaciti takve osobe...
To zanci da kada imas bilo kakav problem, nemoj da trazis gresku u drugima vec ispitaj sebe i svoje subjektivne motive. Bol i patnja koje dolaze su ustvari  opomene da nesto u nama nije u redu a ne u drugima...
Ako budes nasao Sebe nacices i Nu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
Sto se tebe tice, ti si previse emotivan i osecajan. Svi mi imamo potrebe da budemo vojeni i shvaceni, ali malo je nas koji totalno odudaramo od sveta na razlicite nacine. U svojoj nezrelosti, to neshvatanje budi negativna osecanja mrznje i odbacenosti iz kojih sada proistice potreba da imamo centar svoje snage koji nazalost, umesto da nadjemo u nama mi nalazimo u drugim osobama..... mislim da ako nadjemo sve lepe osobine u sebi one ce po zakonu magnetizma privlaciti takve osobe...
To zanci da kada imas bilo kakav problem, nemoj da trazis gresku u drugima vec ispitaj sebe i svoje subjektivne motive. Bol i patnja koje dolaze su ustvari  opomene da nesto u nama nije u redu a ne u drugima...
Ako budes nasao Sebe nacices i Nu
O cemu bre ti pises, mozda sam bio emotivan nekad, al sad me sa oprostenjem zabole k..(upus) za sve,sve svatam kao zajebanciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Krajnosti satiru.
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Citat: sarmica
sta je u njenoj glavi niko od nas ne moze da ti kaze.. pitanje je i da li ona zna sta je u njenoj glavi?!

hm.. ne bih da budem grozna&bezobrazna&gruba, ali mozda ona vise voli tog decka iz bg-a kad je izmedju njega i tebe izabrala njega..    Smile

Nemoj uopšte da joj vjeruješ da ima dečka. Pravi se, izmotavaj se, zajebavaj se, svađaj se, čini sve, samo nemoj povjerovati da ima dečka. Jer zar nije očito da te bez-obrazno laže? Uostalom sam bi trebao skontati da li te ona laže ili se samo šali, ne vjeruješ valjda da je stvarno luda. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
sumnjam da laze.
devojke to ponekad rade, ali ovaj put.. sumnjam
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Ova gorepomenuta devojcica spada u kategoriju takozvanih "sumanutih zena", kojih se treba kloniti, tako da bi, bajo moj, trebao da pevas od srece, a ne da se sad nesto bedacis... Uostalom, zar se ne osecas generalno srecnije, bolje i zadovoljnije od kad si dosao u nasu Burek familiju?  :igra2:
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:44:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.