Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: STOP..nasilju nad ženama...!!!!  (Pročitano 23178 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Mars u kuhinju, i pocni da rokas sendvice  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Unix Sun
Browser
Opera 12.16
to je to. Imas i predvidjenu ulogu za zene.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Chrome 48.0.2564.116
Naravno, jer moderna, emancipovana zena sa feministickim nebulozama mora da zna gde joj je mesto  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Gosti kafane nemo posmatrali kako nasilnik tuče Lidiju




Noćas je u Aleksincu pretučena četrdesetsedmogodišnja Lidija Miladinović koja je, nakon što su na odeljenju hirurgije i neurologije sanirane povrede, puštena na kućno lečenje. U policiji su za N1 potvrdili da je slučaj prijavljen i rekli su nam da rade na njemu.

Nasilje nad ženama, upozoravaju NVO, toliko je učestalo, da u Srbiji svaki deseti dan jedna žena izgubi život.

Lidiju Miladinović je noćas, kada je pošla na posao, na mračnoj stanici sačekao čovek sa kojim je bila u vezi. “On mene hvata za kosu i kreće psovka. I rekao je: 'Jesam ja tebi obećao da ću da te ubijem, i evo ubiću te', i onda me udara tako jako da sam ja pala. I onda kreće... šutiranje, stajao mi je tu nogom (na grudnom košu), udarao po licu, šutirao po licu”, navodi Lidija.

Tim putem, kaže, više nikada neće smeti da ide na posao.

Iako se sve dogodilo u toku noći, u vreme kada na ulici nema mnogo ljudi, ispostavilo se da su ovaj napad sve vreme gledali gosti obližnje kafane. Niko od njih, međutim, nije prišao da pomogne. Nakon napada, javilo se troje očevidaca.

“Ja kažem što niste prišli ranije? On kaže da ne zna u kavim smo odnosima. Kaže vi ste zvali upomoć, vi ste vrištali, ali ste ga zvali Sale, što jeste istina. Nismo znali da li ima pištolj”, kaže Lidija.

Iako je prijavljivanje nasilja zakonska obaveza, srpska praksa jeste – okretanje glave, upozorava Ana Saćipović iz koja je u Nišu osnovala SOS telefon za pomoć žrtvama nasilja.

“Nažalost, to je naš balkanski mentalitet. Još mnogo vremena će biti pred nama kada će svaki građanin i građanka shvatiti da je to naša obaveza, da nam se svakog desetog dana desi ubistvo neke žene i da smo mi u obaveza kao građani i građanke da pomognemo toj ženi i da je zaštitimo”, ističe Saćipović.

Da zaštiti druge jeste, kako kaže, i cilj pretučene Lidije. “Danas sam ja, sutra ko zna koja žena. Šta to treba jedna žena da uradi da je neko ovako prebije”, pita se Lidija.


Izvor: N1info
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Citat
Nasilje nad ženama, upozoravaju NVO, toliko je učestalo, da u Srbiji svaki deseti dan jedna žena izgubi život.


Ovakve idiotske izjave i laži mene samo još više teraju da svaku izjavu, akciju i stav NVO i sličnih dočekam ''na nož''.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 16.0
jest to sto kazes...
ali nemam ja nista protiv napumpanih podataka u ovakvim stvarima...
budi to svijest kod ljudi....

ali eto..opet....citava basta kafica.... moze da nijemo posmatra kako neko krvnicki pretuce zenu
i toga ce biti jos mnogo..
sve dok takvi ne pocnu da dobijaju za svaki udarac ...po godinu robije...

ali opet i svasta se stavlja pod nasilje...

i meni oduvijek nije bilo jasno kako nekoga moze jedna zena.... isprovociratii...do te mjere... da je ovaj udari... Smile

i to jos s kakvim jezicarma sam ja imao posla  Smile  i imam i dan danas  Smile

kad se pocnu konfciti onakve male ..tanke ...slabasne....ja crknem od smjeha  Smile
« Poslednja izmena: 08. Apr 2016, 12:32:28 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.5.17
mob
I-mate 30 Pro
totalno su progutali taj pragmatizam...

a posle ce da se cude... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Citat
Nasilje nad ženama, upozoravaju NVO, toliko je učestalo, da u Srbiji svaki deseti dan jedna žena izgubi život.


Ovakve idiotske izjave i laži mene samo još više teraju da svaku izjavu, akciju i stav NVO i sličnih dočekam ''na nož''.

Ne treba ti NVO, uzmi godisnju statistiku koju vodi svaki ozbiljniji novinar pa ces se zaprepastiti.

Mnogo, enormno mnogo devijanata. To je postalo problem, vise nije ni susta crna hronika.
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Kao što rekoh skoro na drugoj temi - iz tih novinarskih priča ispada da svaka treća žena koju vidim na ulici ima podlive, masnice, modrice, isčupanu kosu, slomljenu ruku... Pa ipak... to prosto nije tako. Sad ili se ja krećem u nekim krajevima gde su sve neke očuvane žene (u šta čisto sumnjam, jer se šetam po celom BGu  Smile ) ili neko tu malo njake.  Smile



I još nešto :

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.