Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:29:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Alien: Covenant (2017)  (Pročitano 26636 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Upoznajte novog Voltera

Studio 20th Century Fox predstavlja nam novi promo video za ostvarenje “Alien: Covenant”, u kome možemo videti stvaranje najnovije verzije androida Voltera, kojeg u filmu igra Majkl Fasbender.
U ostvarenju “Prometheus” njegovo ime bilo je Dejvid, ali sada ima novo ime, koje mu je dodelila korporacija Weyland-Yutani.
Produkcija je otišla još dalje i postavila novi veb sajt, koji nam daje mogućnost da sami napravimo Voltera.
“Alien: Covenant” nastavlja radnju filma koju smo imali prilike da vidimo u ostvarenju “Prometheus”. Ovo je drugi iz trilogije prednastavaka originalne priče “Alien”, koja će nam objasniti nastanak i svrhu savršenih lovaca, Ksenomorfa, koji nemilosrdno ubijaju sve što im se nađe na putu.
Glavne uloge u filmu igraju Majkl Fasbender, Ketrin Voterston, Deni Mekbrajd, Kali Hernandez, Demijan Bašir, Karmen Ejogo, Džejms Franko, Bili Krudap, Žusi Smolet, Ejmi Sejmec i Numi Rapas.
Film je režirao Ridli Skot, a premijera nas očekuje 12 maja.



https://www.youtube.com/watch?v=B4Cmf4BuNgg


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
cek sad bre...ovo nije ovaj sto sad ide u kinu...

jbt...sto filmova na istu temu... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ridley Scott ima u planu još šest Alien filmova


 Za otprilike dva meseca saznaćemo da li je novi film Ridleya Scotta "Alien: Covenant" trijumfalni povratak ove franšize ili još jedna zbunjujuća epizoda kao prethodni film "Prometheus". Na osnovu intervjua koje je ovaj sedamdesetdevetogodišnji režiser dao The Sydney Morning Heraldu njegov plan je da se ovom franšizom bavi još dugo godina. Sam film "Prometheus" bi trebalo da ima još tri nastavka koji će ovu sagu odvesti na sam početak priče o "Osmom putniku". Scott je takođe napomenuo da postoji mogučnost da ova franšiza potraje još, recimo, šest filmova, i da, iako to još nije u planu, ne isključuje takvu mogućnost. Za sada sigurno ima u planu nastavak filma "Alien: Covenant" koji će biti spreman da krene sa produkcijom sledeće godine.

Premijera filma "Alien: Covenant" zakazana je za 19. maj, i za njega možete pogledati trejler na ovoj stranici.



https://www.youtube.com/watch?v=zydWqk-McIk

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Uoči premijere 'Covenanta' konačno objašnjen kraj 'Prometheusa'

Samo desetak dana pre premijere filam "Alien: Covenant", 20th Century Fox je objavio kratki film u kojem je objašnjen kraj, tj. neviđeni nastavak putovanja preživelih junaka u filmu Prometheus iz 2012. godine.

Da podsetimo," Prometheus" je bio prvi film u seriji prethodnika glavnog dela franšize "Alien". Pre nego što obožavatelji SF-a pogledaju novi "Covenant", kreatori su priložili kratko objašnjenje kraja "Prometheusa".

Naime, naučnica Elizabeth Shaw i kiborg David su na kraju filma uspeli da se domognu broda Inžinjera krenuvši ka matičnoj planeti kreatora ljudske vrste. Ipak, mnogi su ostali nezadovoljni načinom kako je kraj prezentovan.

To je mesto gde se pojavljuje kratki film "The Crossing" u kojem David kroz naraciju prepričava događaje koji gledaoci nisu mogli da vide. Ono što je najvažnije, oboje stižu na planetu Inžinjera.

Za fanove verovatno najpoznatije SF franšize ostaje nada da će Prometheus dobiti još veći smisao jednom kada dođe 12. maj, datum premijere filma "Alien: Covenant" kojeg potpisuje veliki Ridley Scott.



https://www.youtube.com/watch?v=XeMVrnYNwus





izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Pa interesantno, otkrivaju potpuno novu rasu.

Medjutim snaga starih filmova je u misteriji, napetosti, drami-psihologiji.
Malo vidimo aliena, ali nas njegovo vrebanje po ventilaciji zakiva za ekran.

Trend u modernim filmovima igricama, da se igrade i animiraju čitavi svijetovi, kulture vanzemaljskih rasa.

Lijepo ali je to mac sa dvije ostrice. Mnogo vise treba da ostane pod velom tajne, jer ljudi vole mistiku i napetost.

Neki pisac je nekad rekao da pisac mora da zna/zamisli jezero, ribu, okolne planine, klimu, da bi napisao 2 recenice o putovanju čamcom.
Zašto je Tolkin dobar, zato što ima čitav Silmilarion, i mnogo više, u okviru koga je Gospodar Prstenova kap u moru, ali zato je predobar.

Moderan trend je da se ipak sve prikaze. To je spektakl, ali malo pliće zadovoljstvo, ali unosan posao za animacione studije.


Konkretno, u Alien filmovima, mnogo više kul za Arhitekte je kad su neka "nedostižna izumrla rasa", koji su ko zna kada ostavili svoj trag u univerzumu.
 nego kad se bude iz sna, lome glave, ili kad možemo da hakujemo njihove brodove i sletimo im na planetu. Onda više baš i nisu bogovi.

Najzanimljivije u arheologiji što mi ne možemo baš sve da saznamo o Inkama ili Faraonima, možemo samo da uživamo u maštarijama i frustraciji neznanja.
« Poslednja izmena: 02. Maj 2017, 12:17:17 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
U poseti produkciji filma “Alien: Covenant”


Adam Sevidž nastavlja sa svojim posetama filmskim studijima i magacinima gde poznati filmski stvaraoci drže svoje memorabilije iz čuvenih filmova. Ovoga puta na red je došao Ridli Skot i njegovo najnovije ostvarenje, “Alien: Covenant”.
Sevidž u najnovijem video klipu ispituje svemirski brod čuvenih Inženjera, Drednot.
U bioskope “Alien: Covenant” stiže 19. maja ove godine, a do tada, uživajte na setu i u originalnim i neobičnim rekvizitima ovog filma.



https://www.youtube.com/watch?v=f5gxApaRczQ

izvor prolog

  Još malo zazubica Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Po trejleru mi izgleda da ce biti samo akcije bez ikakve posebno price i objasnjenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:29:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Covenant Alien

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.