Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Narodnjaci iz devedesetih (ZaM, folk i sl)  (Pročitano 22106 puta)
18. Okt 2015, 18:31:17
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Prenosim ovde svoj zahtev, jer mislim da je bolje, a na savet dzonija.

Dakle neki spisak svih onih legendarnih narodnjaka i turbo folk pesama iz devedesetih godina kad su svi ludeli za njima! Ona prava seljanija tipa gori more, hani dzip i ti fazoni, mjuza za zurke sto je tad bila, jami cokolada, onaj kawasaki tip kako se zvase, baja, vanesa i sl. Dakle neki spisak pa cu ja da biram sta mi se svidi. Ne mogu sam da se setim svih stvari iz tog doba koje su palile i zarile tad.

Mozete stavljati pesme koje se setite, tipa sa yt i sl.

Da ne bude da otvaram praznu temu, evo nekih stvari koje sam nasao, zaboravljenih, redjih..




 
« Poslednja izmena: 18. Okt 2015, 18:59:16 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P



Kakve je bila tad kad je snimala ove spotove. bez interneta, mogao si samo da cekas na tv-u da vidis, ili ako si imao srece da snimis na videu..
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 41.0
E tako, sad i mi ljubitelji turbo-folka imamo svoju temu.

Prvo što mi pada na pamet, velika trojka turbo-folka: Nino (Usne vrele kao žar, Sta cu mala s tobom, Udahni duboko), Željko Šašić (pomenuo si Gori more, ali je veliki hit bio i Crna ženo prokleta bila), Ivan Gavrilovic (Dvesta na sat, Pevaj, njegova verzija Motora). Ne treba preskočiti ni Mileta Ignjatovića (Sve se to dogodilo na putu za ludilo, Miris ljubavi), Acu Lukasa (Pesma od bola, Kuda idu ljudi kao ja, Lična karta), Bobana Zdravkovića (Pojavi se duga, Ne dolazi u moj san, Mlado ludo a zna da se šminka, ultimativni hit Marakana), Radeta Lackovića (Venčanica), Cvijetina Nikića (Dao bih i reku), Jovana Perišića (Samo jednom srce voli). Tu negde spadaju i Slavko Banjac (Pevaću da te zaboravim, Ako te lažem bog me ubio, Ne verujem lepim ženama) i Rođa Raičević (Tako je suđeno, U zemlju pao bih od stida, Da bog da), mada su oni gospoda pevači za neke od gorepomenutih. Od starih kuka koje su se i 90-ih mantale na sceni tu su Šaban (Hajde mala da pravimo lom, Takav je Kole), Mile Kitić (Vuk samotnjak, Kraljica trotoara, Moj sokole), Marinko Rokvić (Nismo mi anđeli), Sinan Sakić (Zoko moja Zoko), jedan i jedini Džej (Ko se s nama druži, Rađaj sinove, Sa moje tačke gledišta, Vetrovi me lome itd). Lokalno su bili popularni Žika Antić (Samo sam tebe imao, Nas dva brata, Šta ću noćas u kafani), Miroslav Kovačević (Ti nemaš problema, Kofer pun suza, Polja ne zelene), Srećko Šušić (Ulica rađa grešnike, Umro bih na tvojim rukama, Bacio bih sve niz reku), da ne nabrajam sad dalje, njih ima mali milion.

Sa ženama slabije stojim, ali pomenuo si Jami recimo, od nje je bila popularna i Šibica, pa onda Suzana Jovanović sa Rođeni u pravo vreme, Marina Živković sa Bolujem u sebi, Sneki (Takni me takni, Caki caki cale, Seksi curice, njena verzija Davorike dajke), Dragana Mirković (Pitaju me u mom kraju, Umirem majko, Dobra devojka, Za mene si ti - spot sa tigrom), naravno i Zorica Brunclik (Ne daj da nas rastave, Kada bi me pitali, Druge oči)... iz principa ne pominjem Arkanovu suprugu, za nju znaš i sam.

I naravno najbolji domaći spot ikad:



Dodavaću kako se budem prisećao, davno je to bilo.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Ono je za hardkor narodnjake, tipa Oj rado bela rado i slično... krajiške pesme, posleniče pesme i tako to. Ovde je turbo-folk, i to samo onaj iz devedesetih. Dve različite stvari.

Da ne bude da sam zaboravio:





IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0









IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
Rat i sećanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Dzoni  Smile Smile Smile Smile Smile E jesi precizan i koncizan, svaka cast! pola tih sam pozaboravio, vala, eej Mile Ignjatovic, ko se jos njega seca danas? Gde li su svi ti pevaci? Setih se i te klinke sto si stavio spot, Anice Milenkovic.    Smile Smile Ako se ne varam imala je tada 13-14 godina u spotu. Koliko je to imena bilo tada...dobrih pevaca i super pesama koje se pamte i danas, za razliku od kvazi-grandovaca kojima kompjuterski glas odrade, spotove snime po klubovima, a tekstove smisljaju debili dok su na wc-u..  Smile

Evo jednog staroh hita za tebe, setices se. Iiii, odvrni malo zvucnike.  Smile



Ihh spominjao bih ja Cecu, al bolje ne  Smile Ko nije devedesetih bacao na nju taj nije ni ziveo.  Smile

Druga Bobana nisam zaboravio, taj je postao kultna licnost posle Jet Set filma.....nema djidanja! :-)))))))

« Poslednja izmena: 18. Okt 2015, 23:22:47 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
mob
Ericsson t10
E ovako i ja malo da se nadovezem nekim izvodjacima koje licno praktikujem da slusam u zavidno alkoholisanom stanju  Smile

Sa ogranicenjem samo na devedesete krenucu sa Juznim Vetrom, po meni su imali sasvim dobra izdanja i 90tih pocevsi sa bracom Ahmedovski i meni neprikosnovenim Jasarom  Smile






Naravno i brat mu, mozda po pesmama poznatiji Ipce, ne zaostaje sto se mene tice, dovoljno je samo pustiti ove 2 antologijske ploce i ode sve u majcinu



Malo njih zna da je i Indira sa njima pocela


Mada ja preferiram hevi metal Indiru  Smile



Tu je i Luis


Od ostatka imamo tu jos i:






Onda jedan tres metal \o/


Neizostavna Sanja Djordjevic




Pa dalje


Onda jedan jedini nepobedivi




Ima tu jos svasta al prosto je nemoguce setiti se svega u momentu.. Smile
« Poslednja izmena: 19. Okt 2015, 09:55:57 od MjetalRatnik9366 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.