Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:06:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kong: Skull Island (2017)  (Pročitano 4012 puta)
29. Sep 2015, 18:14:22
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 40.0
     Kong: Skull Island (2017) 

>> IMDb <<



Opis Filma:

Prethodni filmovi su kratko prikazali ostrvo, ali sada film prati ekipu istraživača koji ulaze duboko u tajanstveni i opasan dom kralja majmuna.




Žanr:  Action, Adventure, Fantasy   

Režiser: Jordan Vogt-Roberts

Glavne uloge: Brie Larson, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson

Izvor teksta

filmopis

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 205
Pogledao prije dva dana u bioskopu, novi Kong-Skull Island. Pa, ono, osrednji film. Laganih dva sata ispunjenih sa zestokom akcijom, klanjem i borbom svakoga protiv svakog. Inace, radnja je smjestena na nenaseljeno ostrvo Skull u juznom Pacifiku, vrijeme radnje Vijetnamski rat. Ekspedicija sa naucnicima i americkim vojnicima odlaze na ostrvo i tamo krece zurka... Osim odlicnih akcionih i avanturistickih scena, film ne nudi mnogo toga. Pokusali su scenaristi i reziser da razviju emocije, ljubav, zajednistvo, lojalnost, ali to nije ni blizu onih emocija koje mozemo vidjeti u prethodnom box office filmu, LOGANu.
Spoiler  P.S. i ovom filmu Holivud protura izgleda neke istine i price oko kojih se cesto vode rasprave, itd. Naime, Ekspedicija koja trazi King Konga na ostrvu naleti na prezivjelog pilota iz Drugog svjetskog rata. On ih pita:"Ko je pobjedio u ratu?", a oni"U kojem?"  Smile
Isto tako, kaze taj stari prezivjeli pilot:"Sta jos ima u spoljasnjem svijetu?". Ekspedicija"Poslali smo covjeka na Mjesec, 1969.godine" Pilot"Poslali covjeka na Mjesec!? Kako on sad zivi gore? Hrana, pice? Od tamo se niko ne moze vratiti, tj uzletjeti"  Smile
Znaci, i Holivud olicen u ovom liku zna da niko nikad nije bio na Mjesecu. Da skratim, tzv Apolo program i tzv let na Mjesec je najobicnija laz, farsa i velika istorijska NASA podvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Odgledao sam ga sa klincima i oni su bili zadovoljni. Meni je više izgledao kao dobar pokušaj da se od Parka oz doba Jure i Putovanja u središte zemlje napravi nešto. Zahvaljujući cgi efektima uspeli su u tome vizuelno i tu se ono što je dobro završava. Sve počinje i završava se zbrda zdola i bez ikakve pripreme. Majmun se brzo i bez najave pojavio, likovi poput Gudmena nisu zbog brzine i aljkavosti uspeli da se iskažu, međuljudski odnosi takođe. Čak je i ona legendarna briga majmuna prema jedinom ženskom liku bila neuverljiva.

  Sve u svemu, prosek.

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Ima da se kupi.

NIje za dva gledanja... Takodje skapirash da je dovoljno da stavish SL Jackson-a da citira nesto iz biblije i kaze mata fakar i on je napravio prosecnu ulogu... Ima after kredits koji je simpatican.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
After credits je najjaci deo filma  Smile
Gudman mi uopste nije za ovakve uloge...ono totalno debilno izgleda. Samjuel standardan u svojim negativnim rolama.
Moze se odgledati...cekamo nastavak  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:06:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Kong Island Skull

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.