Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psiholoska podela ljudi prema vrsti muzike koju slusaju  (Pročitano 14166 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
Samsung SGH-E590
Ja se samo sprdam sa vama meNtalcima, jer tu "muziku" nikada nisam skapirao. Smile
Inace naravno da ne mislim da su svi ljudi koji slusaju metal isti. Smile


A Kraknsvester je sprdnja i neki neozbiljni rep realno. Mislim generalno ovde i ne moze da se ozbiljno bavis repom.
I rep ne mogu da slusaju samo klinci, kad je rep ovde popularan dovoljno dugo da ga slusaju i ljudi koji nisu vise klinci.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
Samsung S7
Ljudi sta vam je  Smile

Zahebancija  Smile zajebancija. Mnogo ste ozbiljni ovde...

Citat
inace glupa je ovo podjela al su za ovaj (strani) rep uboli....

O kome pricas? Nismo mi nista uboli. Ja sam sam napisao ovaj tekst da malo razmrdam forumske dushe.

Inace slusam muziku '80 i '90 tih trenutno. Kad sam bio nesto mladji slusao sam rep-metal, tehno-metal, hard rock, rave, tehno, goa.. acid house tamo negde 80 tih. A klasiku nikad nisam skapirao.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
pa eto ubo si rep

loša ti je podjela.ne mozeš pomenuti metal i izostavit alkohol.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 45.0.2454.84
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

GNUoK.jpg
(25.06 KB, 420x294)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 45.0.2454.84
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

GNUoK.jpg
(25.06 KB, 420x294)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
Samsung S7
pa eto ubo si rep

loša ti je podjela.ne mozeš pomenuti metal i izostavit alkohol.

Ja bih rado video tvoju podelu  Smile

Samo jos jedna napomena: Nisam delio ljude prema muzici koju stvaraju/sviraju, nego prema muzici koju slusaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
jao jbt ko da si napravio rad za Nobela,tejk it izi..sta pridajes toliku vaznost i primas se na malu sugestiju za sta i sam tvrdis da si napravio iz zajebancije.


evo:

1. Metal

muskarci:  misle da su najpametniji na svijetu jer slusaju nesto sto ne slusa vecina i samim time se smatraju vaznijim od ostalih ljudi iako se u vecini sucajeva radi o muzici u kojoj su textovi nerealni i stvar fantazije ako nisu takvi onda su anti korporatini iako svaom metalcu na krju treba posao da idu na koncerte i kupuju merch.ako nalete na pripdnike iste grupe takmice se s njim u poznavanju metala i cesto hejtaju ostale zanrove istog.uvijek je lakse da se napiju i odvale pivski stomak nego da vjezbaju i odrzavaju kondicjiu.

žene: ako je debela ruzna i neshvacna farba se u crveno i ide u metalike jer tamo su svi pijani i nece im smetati njen izgled a koliko god da je neatraktivna  uvijek je u centru paznje jer na 30 muskih metalika pojavi s jedna zenska metalika.hejta dobre zenske metalike

2. Bluz

faza kada predjes sa alternativne/rock/punk/metal muzike.osjecaj je da si najpametniji jer si prevazisao stvari koje si prije slusao.ostali te smtraju pozerom a ti ostale budalama i balavcima

3. Jazz

mladji: omiljeni zanr svakog ko svira neki instrument.osjecaju se prepametno jer "slusaju" dzez a ustvari samo kupe fazone da nauce bolje svirati svoj instrument.


4. Klasika

dobrostojeci stariji ljudi koji se pretvaraju da slusaju klasiku.niko ne slusa klasiku.poslusa s  vremena na vrijeme al na slusa konstantono ko sto zeli da drugi misle

5. Pop muzika
slazem se s ovim:
Obicni ljudi, ne pridaju znacaj muzici. Idu za masom.

6. Hard Rock
bajkeri i starija generacija


7. Rege

Drogeri.laki drogeri.

8. Tehno

drogeri.teski drogeri.ne puno inteligentni ali dobri i opusteni likovi kojima je cilj da se dobro nagudraju i pojebu dobre picke.

picke vole biti vidjene n tehno partijama jer je to kul.


10. Gang Rep

salzem se:
Nabedjeni klinci koji misle da se sve resava pistoljem i bombom. Poluinteligentna bica.
dodajem:
lože se na priče o kešu,dobrim automobilim i dobrim zgutikurinama a nemaju za čaj,svercaju se u busu i drkaju na spotove 50 centa

11. Punk

komplexasi,revolucionari bez muda.furka koja te popusti prije punoljetnosti.ako te ne popusti onda si obicni kroner i propalitet.

cure: tinejdzerska faza koja ih drzi jedno ludo ljeto

99. Narodnjaci

ljudi kojima je ja muzika nametnuta.ne pridaju velik znacaj muzici ali moraju bit u trendu jer 99% kafica pusta tu muziku.s vremena na vrijeme se navuku na par pjesama koje ih "pogode" i onda se u pijanom stanju cesto ponasaju kao bizoni pred zastavom Kine.

cure: razlog zbog kojih i muskarci slusaju narodnjake su cure tj.malointeligentne dobroizgledajuce zgutikurine koje šipuju rac za par tura pića u popularnom kfiću ili diskoteci.one vole narodnjake i svoje idole pronalaze u pevaljkama koje s ustvari samo elitne prostitutke.

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Dok si ti pametan zato sto... ?

A da zato sto ti "smart phone" predstavlja izazov  Smile Smile Smile Smile Smile

Hahaha, evo promeniću.
Hahahahaha, dileri diluju i paprike šilje.
Hahahahahaha, ali stvarno su džezeri velike lutalice. Baš ceo život žive taj crtani film.


Nego, bluesoniq - da li si ti bata ili seka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
Samsung S7
Ja sam tata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.93



 Smile


Кога брига шта ко слуша. Све је то на крају, без обзира на жанр, најобичнија забава.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.