Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DRAMA:Policija uhapsila 20 vernika koji štite manastir od potapanja  (Pročitano 6812 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 600.1.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Makrose, gubis vreme... Iskreno.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung 
Ko kaže da glumim, ima stvari zbog kojih sam zadovoljan i drugih koje me izjedaju, i to ne krijem.
Neki ljudi su stvarno srećni, sve zavisi od pristupa prema životu i očekivanjima.
Bolje biti srećan u jednoj kutiji nego nesrećan u drugoj.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Makrose, gubis vreme... Iskreno.
Npr. Anea...ona dosta poznaje svet oko sebe, otuda i uverenja koja gaji : ) Ne mo's ti nju zeznuti!

Ko kaže da glumim, ima stvari zbog kojih sam zadovoljan i drugih koje me izjedaju, i to ne krijem.
Kao i svi drugi, mozda sam generalizovao : )

Citat
Neki ljudi su stvarno srećni, sve zavisi od pristupa prema životu i očekivanjima.
Bolje biti srećan u jednoj kutiji nego nesrećan u drugoj.
Sreca moze biti i u otkrivanju granica (zidova) kutije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung 
A šta kada otkriješ granice, odnosno kad misliš da si ih otkrio?

Anea,

Mnogi mladi ljudi lutaju. Neke pogodi nepravda, svet je pun nepravde, nedostatak mogućnosti, nagomilaju se frustracije i onda nalaze krivce, traže rešenja u promeni sistema, veruju da će im biti bolje kad se stvari promene. Svoju sreću i mogućnost da prosperiraju vide jedino u promeni društve nih odnosa.
U svemu tome postaju pogodni za manipulacije raznih prodavača magle. Nisu svesni koliko lutaju. Jedan dan šire kosmopolitske ideje drugi dan ih eto sa stavovima desničarskih organizacija. Jedino u čemu su dosledni je kritika sistema. Skoro svaka kritika usvaja po difoltu. Nije važno odakle dolazi.
Što zbog lenjosti, što zbog naivnosti, život im prolazi a time i realne mogućnosti da sebi učine život boljim postaju manje.
Nekima se desi život, zaljube se, zaposle, neki skapiraju da ne mogu čitav život zavisiti od riditelja i da su krenuli da se pretvaraji u debile koji svakim danom postaju sve frustriraniji, ogirčeniji, koji sve "znaju" a ništa ne umeju, pa zapnu postignu određene uspehe i život im krene na bolje.

Uglavnom to nisu loši ljudi, možda su naivni, lenji i samo treba da shvate da će svet da se promeni i da će stvari delovati mnogo bolje kad se fokusiraju na nešto konstruktivno i počnu da žive.
Nije loše da na nekom nivou budu svesni toga, koliko god negurali i potiskivali ostane to negde u malom mozgu.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Makrose, on ne misli da luta.

On misli da je najpametniji. I misli da je inteligentni trol jer izaziva reakciju.

Cinjenica da pise !!!1!!! i poyyy.... govori da je malo vise vremena za svoje dobro proveo na 4Chan i slicnim sajtovima. Tamo je "elita". Oni su besni na citav svet. Oni tripuju da su vazni.

Ja sam uvek da svako svojom kozom izmeri sto vise zivota.

I zato mislim, iako ti je dobra namera, da si u ovom slucaju bezveze zauzet jer govoris bukvalno zidu.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
A šta kada otkriješ granice, odnosno kad misliš da si ih otkrio?
Kako je to moguce?

Citat
Anea,

Mnogi mladi ljudi lutaju.
A sta rade oni "stariji i iskusniji"? : ))

Citat
Neke pogodi nepravda, svet je pun nepravde, nedostatak mogućnosti, nagomilaju se frustracije i onda nalaze krivce, traže rešenja u promeni sistema, veruju da će im biti bolje kad se stvari promene. Svoju sreću i mogućnost da prosperiraju vide jedino u promeni društve nih odnosa.
Ima istine. Ne vezuje se sreca iskljucivo za "prosperitet" : )

Citat
U svemu tome postaju pogodni za manipulacije raznih prodavača magle. Nisu svesni koliko lutaju. Jedan dan šire kosmopolitske ideje drugi dan ih eto sa stavovima desničarskih organizacija. Jedino u čemu su dosledni je kritika sistema. Skoro svaka kritika usvaja po difoltu. Nije važno odakle dolazi.
Slazem se.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/dr-gorjanski-zelite-zaraditi-na-boli-a-zdravlje-pretvoriti-u-robu-vodi-vas-pohlepa-913538

Citat
Što zbog lenjosti, što zbog naivnosti, život im prolazi a time i realne mogućnosti da sebi učine život boljim postaju manje.
Jeste, znam dosta ljudi koji zivot provedu u kancelariji 2x2m...Zalosno je to, naivno traziti srecu...

Citat
Nekima se desi život, zaljube se, zaposle, neki skapiraju da ne mogu čitav život zavisiti od riditelja i da su krenuli da se pretvaraji u debile koji svakim danom postaju sve frustriraniji, ogirčeniji, koji sve "znaju" a ništa ne umeju, pa zapnu postignu određene uspehe i život im krene na bolje.
Potpun ose slazem, kao da sam ja pisao.

Citat
Uglavnom to nisu loši ljudi, možda su naivni, lenji i samo treba da shvate da će svet da se promeni i da će stvari delovati mnogo bolje kad se fokusiraju na nešto konstruktivno i počnu da žive.
Konstruktivno je sve, samo ne prilagodjavanje sistemu, nadam se da na to mislis? : )
To sto stvari deluju bolje, ne znaci da je to tako, lepo si rekao.

Makrose, on ne misli da luta. 
Anea je najcitiraniji clan foruma : ))) Skucila se, snasla se, ne luta i ima macke!

Citat
On misli da je najpametniji. I misli da je inteligentni trol jer izaziva reakciju.
Zasto pricas o drugima, a mislis na sebe? : )

Citat
Cinjenica da pise !!!1!!! i poyyy.... govori da je malo vise vremena za svoje dobro proveo na 4Chan i slicnim sajtovima. Tamo je "elita". Oni su besni na citav svet. Oni tripuju da su vazni.
Rece osoba koja je odustala od brojanja i koja se cesto pita "sta planeta gubi bez ljudi"? : ))

Citat
Ja sam uvek da svako svojom kozom izmeri sto vise zivota.
Sa tri godine stucane na forumu? : )

Citat
I zato mislim, iako ti je dobra namera, da si u ovom slucaju bezveze zauzet jer govoris bukvalno zidu.
Nemoj ti misliti da cu zbog takvih kao ti odustati ; )) Naprotiv, vi ste mi podstrek, jer ste obicne jajare.

« Poslednja izmena: 08. Sep 2015, 13:22:19 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.