2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Na kom sajtu će da pravimo ligu?
NFL
66.7%  (8)
ESPN
8.3%  (1)
Yahoo
25%  (3)
Ukupno glasova: 12
Idi dole
Stranice:
1 ... 74 75 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NFL Burek Fantasy League Vol. 1  (Pročitano 84458 puta)
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86885
Uzeo pobjedu u proslom kolu  Smile Smile

Sinoc imao zadnjeg igraca i osvojio taman bodova da pobjedim  Smile


IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
175 poena  Smile

Bravo Homere, svaka cast.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
mob
HTC One
Cestitke Bukiju na prstenu.  Smile Smile Smile Ovo je ocigledno vec dobijen mec.

Cestitke i svima ostalima, narocito Dzejsonu za odlican rezultat u regularnom delu. Jbg, Panceru se bas sve kockice poklopile i realno niko ne bi imao sanse u 15. kolu protiv njega, ko god bio i kakav god tim vodio.

Ja sam razocaran sezonom jer sam odlicno i draftovao i ubacivao odlicne slobodne agente ali nekada je potrebna i sreca a tu sam zakazao. I dodatno, pored oba dobra QB, dobre dve odbrane i odlicnih RB-ova, mucio sam muku sa WR-ovima cele sezone.

Sve vreme lige sam bio ili 3. ili sam delio 3. mesto. Nervira me sto se gleda medjusobnim duel (ali to je moj subjektivni momenat) jer sam od svih trecih sve vreme imao najbolju bod razliku. Pancer pobedio mene, ja njega ali on bolji na tabeli. Sa kuglicama zbog kasnjenja prvog kola sam odigrao samo jednu koju je on dobio i stoga opet on ode u plejof. Dve sam izgubio za po pola boda-bod, a poslednju sa Bukijem sam bio apsolutni maler jer sam izgubio za 2 boda a Kamara se povredio u 2 minutu prve cetvrtine.

Jbg, u najvaznijoj utakmici ti se jedan od najboljih igraca pobedi na pocetku i ode u nepovrat cela sezona.

Ironija je sto da sam pobedio ispao bi Pancer, a po rezultatima sam u 15. kolu (osim Pancera) imao najvise poena, kao i trenutno u finalnom kolu. Jedino Buki ako do kraja ne ostvari vise. I eto, da se samo nije Kamara povredio mogao sam lako ponovo da uzmem prsten. Ovako zavrsih 5.

Sa druge strane, sve vreme je bila napeto i zanimljivo sto je dobro kada se igra. Ne moze se uvek biti najbolji ili medju najboljima ali je draz u takmicenju i skriningu lige.

Jedina losa stvar u fantaziju je ta sto nema zamene. Mogli bi oni opusteno da naprave softver koji ce, kada ti stavis koju ti poziciju koji igrac menja ako se nesto desi, automatski ubaci kada se igrac povredi, zaracuna njegove dotadasnje poene a ovog novog racuna od trenutka kada je ubacen u igru. Jedino bi to bilo potpuno fer. Svima nam je isto i niko nije u goroj poziciji sto se povreda tice, ali bi ovako bar svako imao ceo tim sve vreme pa sta bude.

I za kraj - ceracemo se mi jos.  Smile

Vidimo se sledece sezone u pokusaju da se vrati prsen gde mu je i mesto.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2017, 00:35:33 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
И сад ће лик да ме избаксузира ладно. Хопкинс хвата тачдаун, до краја 12 минута, можда ухвати још један, а Аголор и Кребтри ће да имају по 18 јарди или тако нешто.

Citat
a poslednju sa Bukijem sam bio apsolutni maler jer sam izgubio za 2 boda a Kamara se povredio u 2 minutu prve cetvrtine.

Знаш шта је иронија? Стварно сам хтео да уђеш у плејоф уместо Малкина, јер би он испао да си ме добио. А познато је да ме то јаје нервира.

Гронк је био суспендован, нисам хтео да узимам тајт енда. Избацим Болдвина, избацим Мареја и реко ај доста, да не буде баш превише очито, контам биће довољно. Убацим јебеног Кенија Стилса и Гора који ко за инат, по оној мећави и 2 метра снега у Бафалу, истрчи 130 јарди. Целу сезону ми даје 6 поена, тад је нашо да истрчи 100+ Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2017, 01:08:37 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
bice ovo neizvesno i zanimljivo ako pobedi igrac koji je na listi kao najgori trener
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
mob
HTC One
И сад ће лик да ме избаксузира ладно. Хопкинс хвата тачдаун, до краја 12 минута, можда ухвати још један, а Аголор и Кребтри ће да имају по 18 јарди или тако нешто.

Iako ne verujem u malerisanje ja ti se izvinjavam. Pa jbt...  Smile

Ladno je Hopkins uhvatio TD 12 minuta pred kraj, dok je Krebtri bio bez jednog jedinog jarda a Agolor sveukupno 34 jarde.  Smile

A sad moram da se izvinim i Homeru sto ga otpisah pre vremena ali delovalo je da je sve reseno.

Cestitke Homeru na prstenu.  Smile Smile Smile

Ostaje za mene tuzna cinjenica da bih samo po broju poena u 15. i 16. kolu uzeo prsten da sam pobedio Bukija jer bi u tom slucaju ispao Homer a ne Malkin.

Ali da baba ima...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2017, 10:14:49 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
Završi se i ova glupost konačno. Nema glupljeg fantazija sigurno.

Čestitam pobedniku, i svima ostalima što su uspeli da do kraja odigraju ovaj idiotizam. Sledeće sezone, a i svake naredne, bez mene.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Ја кад сам ти то причао ти си мени "што брате, шта му фали?"  Smile

У праву си Ранеру, тек сад проваљујем да је и Сез имао исти скор ко вас тројица, њега сам тотално сметнуо с ума. Мислио сам ако ме добијеш, одлучује њихов међусобни дуел ко је четврти, а ту је Хомер победио. Овако се би се правио круг између њих тројице и ту је Малкин за стидну длаку најбољи.

Било му суђено јебем га уста.  Smile



Честитке брату Хомеру наравно. Капирам да је Грли донео бројне фантаси титуле диљем планете.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2017, 16:33:55 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
mob
HTC Sensation
Cestitke Homeru!!! Stvarno zasluzeno a pogotovo jer je unfinalu pobedio Bukija sisu. Salu na stranu,Buki je moj brat iako ga nisam video 110god ako ovo cita nek zna da ga volim.

Moj prvi fantazi i 3. mesto,mooozda sam mogao odma i u finale ali je Krebtri izvukao Bukija u polufinalu...Dzekija sam naravno ocekivano odrao Smiley

Ironija je sto sam u debitantskoj sezoni ovde 3. a u bekoj drugoj ligi lagano prvak...majstor sam jebiga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
bot je bio najbolji trener lige

pobednik najgori

i to je nfl
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 74 75 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.