Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:29:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: digitalno brojilo i tarife  (Pročitano 4631 puta)
29. Jul 2015, 01:16:41
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
Browser
Mozilla Firefox 39.0
imao sam staro jednotarifno brojilo,pre oko tri meseca mi stavili novo digitalno na banderu,kaze mi lik sad imas dvotarifno brojilo jeftina struja ti je od 23,gledam ja uvece dal prebaci na nizu tarifu prebacilo je i posle sam palio bojler samo u 23 stavim ga na 2,5 posle imam ceo dan vruce vode uvece kad ga upalim radi oko jednog sata dok to ugreje,isto tako i keva ves masinu palila ujuto u pet dok je jeftina struja,proracunam tu na nekom sajtu kolko sam potrosio i nikako mi se ne slaze sa racunom,uvek mi izadje oko 600 kinti vise,sad sam se zagledao malo vise u racun i imam sta da vidim meni budale spoje utrosak jeftine i skupe struje i racunaju po ceni jednotarifnog brojila,tako opet su me zavrnuli  Smile 3 meseca sam pazio kad je jeftina struja a nikakve vajde od toga  Smile jel se jeftina struja racuna samo onim koji imaju trofaznu ili treba da zavrnem nekog zbog ovog?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora chelavi1 (Vreme: 01. Aug 2015, 17:20:46)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

29072015587.jpg
(492.87 KB, 2592x1944)
« Poslednja izmena: 29. Jul 2015, 01:19:35 od haroharo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
zajebali su te stavili ti novo dvotarifno brojilo(koje obrce vise od starog) a racun ti slali kao za jednotarifno posto nisu eto stigli u administraciji da ti izmene status,zali se i trazi nove racune,ako prihvate dace ti neki prosek potrosnje jeftine i skupe.a to je za leto pola pola otprilike,zimi moze da se izvuce i povoljniji odnos
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
oko 20kw vise potrosim u jeftinoj tarifi a sad i vise jer radi klima nocu,ova jeftina struja bi mi godila i zimi nemam nesto veliku sobu mozda bih uzeo neku inverter klimu koja bih potrosila oko 300-400 kw sto i nije tako lose,a ovako se ne isplati moracu da se zalim a i prvi racu mi nesto velik bio oko 560 kw a u proseku leti trosim do 400 kw..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
mob
Apple iPhone 12, S21

« Poslednja izmena: 29. Jul 2015, 02:20:26 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
reko sam ti da vise obrcu ovi novi digitalni,zali se nek ti naprave pola pola,jeftina struja ti je 4x jeftinija
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
znam ja sve to u zelenoj zoni 1,62 niza tarifa danas bas gledam 360kw sam potrosio za ovaj mesec,moracu sutra da intervenisem malo jer po njihovoj politici izadje me svaki racun 700 kinti vise,dosta mi je sto me zajebali za vodu kreteni nesto im zezao komp pa mi nisu zaveli uplatnice,imao sam neki zaostatak za vodu platim to sve da mi ne seku,sledeci mesec stigne mi umesto 500 kinti 13000,samo svoj interes gletaju ako ne primetis da su nesto zeznuli ocas posla te iscimaju i prave se ludi!ne znam dal su tolko nestrucni ili samo vole da kradu..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
bio sam kod nas u posti da se raspitam u vezi ovog rekli mi da ne mogu da imam 2 tarife jer nemam trofaznu struju,a kolko ja vidim sat odradjuje obe tarife i sa monofaznom..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.125
kakve veze posta ima sa tim idi u distribuciju,nema veze sto je struja monofazna ako je brojilo dvotarifno,tebi uredno meri u skupljoj i jeftinijoj tarifi sa trofaznom strujom jedino dobijas veci napon tj 380v da je tako nebi se uopste pravila monofazna dvotarifna brojila
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
u pravu si druze gledao sam juce to brojilo pise na njemu da je monofazno a i nema ulaz za jos dve faze,moracu da idem u pancevo da vidim u distribuciji sta treba nisam lud da poklanjam lesinarima pare ako ne moram..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.125
kakve veze posta ima sa tim idi u distribuciju,nema veze sto je struja monofazna ako je brojilo dvotarifno,tebi uredno meri u skupljoj i jeftinijoj tarifi sa trofaznom strujom jedino dobijas veci napon tj 380v da je tako nebi se uopste pravila monofazna dvotarifna brojila
Monofazna struja moze da ima dvotarifno brojilo za skuplju i jeftiniju struju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:29:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.