Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Pauk" odneo 59 automobila ispred splavova  (Pročitano 3706 puta)
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.134
Ма иди...паркинг за џабе Smile Како се ови цивилизовани нису тога сетили Smile


http://www.wien.info/en/travel-info/to-and-around/parking

http://www.car-parking.eu/france/paris

http://www.car-parking.eu/germany/berlin


Итд итд...

Мада...можда се тамо не плаћа регистрација возила Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Nokia 6630, valjda
jbte, cene parkinga su nam ispod evropskog nivoa...  Smile

Oma to da se usaglasi....  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
Ма иди...паркинг за џабе Smile Како се ови цивилизовани нису тога сетили Smile


http://www.wien.info/en/travel-info/to-and-around/parking

http://www.car-parking.eu/france/paris

http://www.car-parking.eu/germany/berlin


Итд итд...

Мада...можда се тамо не плаћа регистрација возила Smile

 Smile

nema to veze s drzavama.narod je glup i narod je ovca,nametnuto mu je glupo "pravilo" i posto realno to i nije neki trosak ne obraca previse paznju.ukoliko sam dobro upoznat,neplacanje parkinga uopste nije saobracajni prekrsaj,dakle sve sto treba je imati bonsjek u gepeku

ajde nek meni onda neko objasni gdje zavrse,odnosno, gdje treba da zavrse pare od regstracija? u slasticarnama, buticima,pošti?
« Poslednja izmena: 28. Jul 2015, 12:56:30 od godfucker »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
Narod je glup a samo si ti pametan, a? Raskrinkaoi si sve, nema. Budi malo fleksibilniji.. probaj razumit zasto se placa.

Pa placa i biznismen i politicar taj isti parking. Nije samo "narod" (kao neki nejasni - posteni, naivni, siromasni entitet) progutao. Svi su dogovorili da ce tako.

Objasnio sam detaljno perspektivu placanja..
tvoj glavni argument je neki infantilni bunt. Hocu dzaba.. Ma super, sve treba da bude dzaba. Tj. zbog placanja neceg slabo povezanog..
Platio sam jogurt, ocu dzaba pastetu. Babe i zabe.
« Poslednja izmena: 28. Jul 2015, 13:48:06 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.134
Citat
ukoliko sam dobro upoznat,neplacanje parkinga uopste nije saobracajni prekrsaj,dakle sve sto treba je imati bonsjek u gepeku

Па ниси добро упознат. Не знам за твоју државу али овде је неплаћање паркинга прекршај. Имаш контролоре који ти окаче казну на брисач да платиш. То ти је лепо упаковано писамце у фолији са све сликама твог аута и уплатницом. Ако не платиш у прописаном року пошаљу ти последње упозорење на кућну ардесу. Ако и тад не платиш онда ангажују приватног извршитеља који ти то наплати лаганица без да се ти превише питаш. Углавном ти скину са плате или пензије. Ако то немаш дођу ти кући са полицијом и однесу ти витрину Smile
А све си то могао решити ако платиш 30 динара паркинг или у најгорем случају 500 динара казну. Кад се укључи извршитељ то иде на преко 5.000 динара Smile И треба тако Smile


Citat
ajde nek meni onda neko objasni gdje zavrse,odnosno, gdje treba da zavrse pare od regstracija? u slasticarnama, buticima,pošti?

Укупан износ регистрације чини више ставки. Највећа од њих је осигурање. Има их још 5-6 али стварно ми сад не пада на памет да тражим. Углавном су то таксе за екологију, радио итд
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
Narod je glup a samo si ti pametan, a? Raskrinkaoi si sve, nema. Budi malo fleksibilniji.. probaj razumit zasto se placa.



pa eto ne razumijem.....kao sto ranije rekoh.ulica kojom se prije islo opusteno sad odjednom ima iscrtana parking polja i to se placa.nije problem da platim ako sam na privatnom posjedu ali ovo ostalo je otimanje para.
a naord je u globalu glup.to je cinjenica.

Citat
ukoliko sam dobro upoznat,neplacanje parkinga uopste nije saobracajni prekrsaj,dakle sve sto treba je imati bonsjek u gepeku

Па ниси добро упознат. Не знам за твоју државу али овде је неплаћање паркинга прекршај. Имаш контролоре који ти окаче казну на брисач да платиш. То ти је лепо упаковано писамце у фолији са све сликама твог аута и уплатницом. Ако не платиш у прописаном року пошаљу ти последње упозорење на кућну ардесу. Ако и тад не платиш онда ангажују приватног извршитеља који ти то наплати лаганица без да се ти превише питаш. Углавном ти скину са плате или пензије. Ако то немаш дођу ти кући са полицијом и однесу ти витрину Smile
А све си то могао решити ако платиш 30 динара паркинг или у најгорем случају 500 динара казну. Кад се укључи извршитељ то иде на преко 5.000 динара Smile И треба тако Smile



nije saobracajni prekrsaj.nema to veze s policijom.upoznat sam s tim.govorim iskljucivo za svoje podrucje.


Pa placa i biznismen i politicar taj isti parking.


jadan  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jul 2015, 14:53:30 od godfucker »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
Narod je glup a samo si ti pametan, a? Raskrinkaoi si sve, nema. Budi malo fleksibilniji.. probaj razumit zasto se placa.

pa eto ne razumijem.....kao sto ranije rekoh.ulica kojom se prije islo opusteno sad odjednom ima iscrtana parking polja i to se placa.nije problem da platim ako sam na privatnom posjedu ali ovo ostalo je otimanje para.
a naord je u globalu glup.to je cinjenica.


Pa placa i biznismen i politicar taj isti parking.


jadan  Smile


Ne mislim da je jadan. Nego pravila su postavljena za sve. Nije zli sistem postavio glupom narodu. Nego su i politicari uz mandat naroda odredili svima, pa i sebi, neka opste prihvacena pravila. To sam htio rec.

EDIT> Krezavi narod je mozda i glup. Al ima makar 10-20% pametnih. Nikad nisam cuo da nekom smeta parking sistem, niti da im je nelogican.

Placaju ljudi razlicitog ranga, sitnu paru za nesto sto nije ljudsko pravo, nego prestiz - parking u centru grada.

Nisu to neke pare koje mogu da te osiromase, ako vec imas kola - 30din za sat, nije strasno. Ako nemas, parkiraj dalje i pjesaci.

Kako grad raste, sira zona centra postane prestizna za parkiranje.
Mora se uvesti neki sistem da se kompeticija za tim glavnim mjestima, koja vec postoji, nekako ogranici i artikulise.
O tome se radi.

Npr. parking stanbenih zona se treba zastiti, da nebi svaki turista drzao kola 4 dana gdje stanari zgrade ili zaposleni treba da parkiraju, i tome slicno.
 
« Poslednja izmena: 28. Jul 2015, 15:22:46 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Citat
nije saobracajni prekrsaj.nema to veze s policijom.upoznat sam s tim.govorim iskljucivo za svoje podrucje.

Па не наплаћује ти полицајац казну за паркирање већ контролор тог паркинг предузећа Smile
Полицајац ће ти наплатити казну за погрешно паркирање (оставиш ауто поред друма, на улици итд) а не на паркинг месту. Ту ступа контролор са оним уређајем који проверава да ли си послао смс. Ако ниси...добијеш казну Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kod nas je to u vezi nepropisnog parkiranja... u ovlasti komunalne policije....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.