Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UŽAS KOD UBA Maloletnici silovali devojčicu  (Pročitano 1694 puta)
23. Jul 2015, 09:49:14
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Browser
Chrome 44.0.2403.89
Maloletna devojčica K. S. (1997) prijavila je da su je silovali dva maloletnika na Ubu.

Prema policijskom izveštaju, devojčica je napadnuta od strane dva maloletna lica posle proslave rođendana u jednom kafiću na Ubu.
 
Oni su je na silu odveli u garažu gde su je napastvovali i silovali, navodi se u policijskom izveštaju.
 
Posle istage, identifikovana su dva maloletna dečaka B. N (1997) i M. I (1998) kao počinioci silovanja, i saslušani su u prisustvu roditelja.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.4
Browser
Safari 600.7.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Silovana devojčica: Mama, da li te je sad sramota od mene

Predrag Vujanac   | 25. 07. 2015. - 08:00h | Foto: Facebook, P.V.
Mama, da li se stidiš zbog mene? - stalno me pita, započinje ispovest Ž. K, samohrana majka S. K. (17) koja je prijavila policiji da su je vršnjaci N. B. (17) i I. M. (16) silovali na Ubu.


Izgubila oca kada je imala dve godine

Njena ćerka, žrtva obljube na dvorišnom parkingu stambene zgrade u glavnoj ubskoj ulici, kako priča njena majka, uzoran je sportista koji pet godina trenira borilačke veštine i sa takmičenja ima pregršt medalja.

- Jako smo vezane jer joj je otac poginuo u saobraćajnoj nesreći kada je imala dve


godine, ja sam joj praktično i otac i majka, tako da mi se uvek poveravala i nema tajni između nas. Nikada nije pila alkohol do te kobne večeri, nikada nije imala dečka i bila je nevina - priča Ž. K.


Majka žrtve kaže da će protiv osumnjičenih podneti tužbu

Prema njenim rečima, S. K. je sa drugaricom otišla na proslavu punoletstva drugarice u kafanu „Kod Toše“. Majci je bilo sumnjivo što njena ćerka nije odgovorila na tri telefonska poziva 22. jula iza ponoći.
 
Citat
Kazna od pet do 15 godina
U Višem tužilaštvu kažu da delo nije kvalifikovano kao silovanje, već kao obljuba nad nemoćnim licem, pošto S. K. usled psihičke i fizičke nemogućnosti nije bila sposobna da pruža otpor. Za to delo zaprećena je kazna od pet do 15 godina zatvora. - Nije bilo zakonskog osnova da se zatraži pritvor jer osumnjičeni maloletnici ne mogu da utiču na oštećenu i svedoke, ne žive u istom mestu i ne mogu da ponove delo jer su u svojim porodicama, a zahtevaćemo i meru pojačanog nadzora. Biće urađene sve hemijske analize urina, krvi i DNK - kažu u tužilaštvu.
- Umesto zvona na telefonu čula sam zvono na vratima i šokirala se kada sam videla policiju koja me je obavestila da mi je dete prebačeno u Valjevo u nesvesnom stanju. U policiji mi je rečeno da je pijana, da bi mi tek doktorka koja ju je prva videla ispričala da mi je ćerka pronađena bez veša na sebi, bosonoga, sa punom kosom trave, sva prljava i prašnjava, sa masnicama iznad desne dojke - kaže devojčicina majka.

Pošto joj je na valjevskoj ginekologiji ukazana pomoć, gde su konstatovane povrede himena, S. K. je policiji ispričala da je protiv svoje volje odvedena do parkinga i da se seća da ju je jedan od osumnjičenih maloletnika obljubio. U policijskoj prijavi se navodi da su N. B. (17) i I. M. (16), iz Valjeva „iskoristili okolnost da je bila pod dejstvom alkohola i na prevaru je odveli do obližnje garaže, gde su joj uz primenu fizičke snage skinuli garderobu i izvršili obljubu“.

- Meni je ispričala da je sa drugaricom stajala za šankom i da su popile po dva vinjaka, a onda da im je konobar sipao sledeći. Njena drugarica je zaspala u kafani, došla je Hitna pomoć i odvezla je. Ćerka kaže da ju je tada jedan od tih dečaka izveo iz kafane, da je povraćala, a onda da je on uzeo da je prošeta i da su stigli do tog parkinga i garaža - kaže Ž. K, koja sumnja da njena ćerka nije bila samo pijana.


OBLJUBA: Devojčica napastvovana na parkingu

- U bolnici je bila odsutna i depresivna kao da je pod uticajem droge, a ne mamurna od alkohola. Zato sumnjam da im je nešto sipano u piće jer bez obzira što nikada nije pila, pošto je sportista i zdrava, ne bi je tri vinjaka oborila na taj način. Stalno je na ivici suza, ponavlja da joj život ništa više ne vredi - kaže Ž. K, koja najavljuje da će protiv osumnjičenih podneti i privatnu tužbu.
 
Osumnjičeni N. B. i I. M, koji su saslušani uz prisustvo roditelja i socijalnog radnika, negirali su optužbu rekavši da je do seksualnog odnosa sa S. K. došlo uz njen pristanak. Devojčica je to negirala.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
cekaj zar maloletnicima ne sme da se prodaje alkohol,a ova mala sportistkinja obara vinjake,i ova 2 konja nisu decaci sve to treba na prinudni rad kakvi socijalni radnici treba zatvorski upravnik za njih
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Sony 
Ta dva vinjaka koje su šatro popile su pre 2l, zna se da omladina kod nas može da loče, a i ženski svet začuđujuće mnogo.. Ovim malim majmunima zagorčati život..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
drzava je ovde glavni krivac imamo 100 vrsta milicija inspecija i ostalih kurtona a maloletnici imaju na hektolitre alkohola
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
I-mate 30 Pro
Treba zakonski zabraniti ovo braviranje devijacijama po novinama...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Кад треба смањити плате и повећати порез, може закон за три дана да се донесе  Smile  Кад треба решити проблем малолетних кретена, па шта ћемо, такав је закон  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Posle jeb..a nema kajanja, ili ima, u ovom slucaju optuzis likove za silovanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.4
Browser
Safari 600.7.12
mob
Apple iPhone SE 2020
1. prodaja alkohola maloletnicima
2. od dve brlje dete nece da se onesvesti, ali nece ni znati za sebe.. posebno na ovim vrucinama... Nisu svi sljokatori koji mogu da stuku litar konjaka ko iz ...
3. kada si smanjene uracunljivosti ne mozes da das pristanak... kad nema pristanka onda je silovanje..
4. cak i ako si full trezan i mases repom citave noci, ako kazes ne... onda je NE... i nema pristanka.. i sve preko toga je silovanje...

I sve ovo bez obzira da li si musko, zensko ili jeti..


A ovi sigurno nece u zatvor... dobiju nanogicu pa drndaju u kladionici...
« Poslednja izmena: 25. Jul 2015, 23:23:12 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Da nema neta, zivela bih u blazenom neznanju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.