Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:57:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi percepcije  (Pročitano 12887 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Citat
Inace malo sam ranije ucestvovao na hrvatskim forumima, na osnovu tog iskustva mogu podeliti ljude na dve grupe, prva grupa su oni koji te docekaju kao brata, odmah zapocinju prijateljski razgovor, ovo, ono, maltete sve najbolje, dok u drugu grupu spadaju teski nacionalisti, nista razlicito nije ni u stvarnosti


A sta mislis, da je kod nas Srba to drugacije ????? Evo Lasla nek ti on kaze. 90% ga je ovde docekalo i noko ga nije ni pitao odakle je i sta je, al uvek se nadje neko ko ispada......

Citat
Nije mi jasno sto toliko branis ustase? Da nisi ti poreklom odatle?
U redu je voditi razgovor sa njima ovde na forumu i ne vredjati ih, ali nista vise od toga.

Kao prvo, jel su svi Hrvati ustase ??? Znaci ne treba globalno...
Kao drugo, nije on poreklom odatle i preporucio bih ti da ne pocinjes stalno sa nekim licnim uvredama. To sam ti reko i na onoj drugoj temi, ali sadaq  stvarno pocinjes da me ljutis. Prelazis i postajes veoma lican decko. Mislim da niko nije tebe uvredio ako je reko svoje misljenje, al nemoj da nasrces i da se zaleces..  ne valja to..... ne valja to, a mislim da si negde reko da si veliki vernik ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Nesot po tvojim postovima ja to nebih bas reko da je tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: SerbianFighter
Ne, ali mislim da si ti odatle cim se toliko gadis njih.
A za te 2 grupe... imas to i ovde...
ljude kao sto si ti i normalne ljude koji ne misle da je ceo narod kriv za to sto je sacica idiota radila.
Da kopiramo neku tvoju misao da vidimo jesi li ti hriscanin kad se kurcis po forumu da si veliki jebac?
Onaj ko me upozna zna da li sam cist, za ostale me savrseno boli patka.



kad se kurcis po forumu da si veliki jebac, ej covece sta pricas bre

Idi kupuse seckaj u podrum
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
OPOPOPOP ovo je malko previse..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: Car Dusan-Silni
OPOPOPOP ovo je malko previse..........


Ma daj iskuliracu ga nek prica sta hoce, nego daj da se vratimo da slucaj koji pominjes. Licno mislim da svako ima svoje tajne, svoje razloge, i mnoge stvari koje posmatras sa strane mogu izgledati suvise lepo ili suvise ruzno.
Inace imam 24 god.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovako... svi ovde znaju koliko ja ne volim da se kako verbalno tako i fizicki izivljavam nad nekim, mada je to kad sam bio derle bilo zanimljivo... al bez obzira sto to mrzim da praktikujem jer mislim da sa ljudima sve moze civilizovano... sa stokom ne moze,  seti se majmune retardirani koliko su te sve devojke prozivale i koliko te i danas prozivaju.
Mental note: Da je hriscanin ne bi psovao.
Aj sad lepo bolje da sam ili da se smiris i izvines ili da te ja lepo oteram odavde.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: SerbianFighter
Ovako... svi ovde znaju koliko ja ne volim da se kako verbalno tako i fizicki izivljavam nad nekim,


Sto bi se ti izvinjavao kad si ti uvek u pravu


Citat: SerbianFighter
sa stokom ne moze,  seti se majmune retardirani koliko su te sve devojke prozivale i koliko te i danas prozivaju.


Sta izmisljas majke ti? Usput puko si, pocinjes sa sve tezim recima

Citat: SerbianFighter
Mental note: Da je hriscanin ne bi psovao.


A jel?

Citat: SerbianFighter
Aj sad lepo bolje da sam ili da se smiris i izvines ili da te ja lepo oteram odavde.


Ti si lud!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
KUMIM VAS I MOLIM; NEMOJTE VIŠE OVDJE; POKVARIT ĆETE TEMU!


Imate private pa rijšite to na koji način hoćete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: SerbianFighter
kad sam bio derle bilo zanimljivo


A sta si sad? Odrstao, zreo covek?  Smile

Izvini Laslo, nisam mogao da odolim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta sam ja neka sude moji prijatelji, a sta si ti... neka sude na nekom drugom mestu.
Nema potrebe dalje trositi reci i vreme na tebe
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Jedan ateist i jedan nazovi vjernik,koji su u sustini isti, pokvarise covjeku jednu lijepo osmisljenu temu.
Slazem se sa tim da jacina katolicke crkve lezi u njenoj brojnosti, i mocnim ljudima pripadnicima iste,a za brojnost su zasluzni sami u nacinu sirenja svoje vjere, svaka im cast. Cesto sam razmisljala o vjernicima koji zive ovdje na mojim prostorima i koji bi sigurno, iz njima poznatih razloga, zeljeli da vide Patrijarha Pavla, a on je ovdje bio svega dva puta, pa zar nije bilo moguce da na toj udaljenosti , koja i nije tako velika, doci bar jednom goodisnje,  ukoliko postoji htjenje za sirenjem vjere i pravoslavlja, ali zato nam je Papa bio jednom, a u Sarajevu je bio 2-3 puta.
A sto se tice nacionalizma i mrznje,i ja ne zelim da zivim sa Hrvatima i muslimanima, ne zbog toga sto ih mrzim vec zbog toga sto me je strah, strah da cemo proci kroz par godina , kroz ono kroz sto smo prosli.Strah me je braco Srbi, samo strah.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:57:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.