Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Andrej Vučić na suđenju: "Nikad nisam gubio ličnu kartu"  (Pročitano 6336 puta)
13. Maj 2015, 15:38:29
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Andrej Vučić na suđenju: "Nikad nisam gubio ličnu kartu, ovo je akcija protiv mog brata"

Ivan MIlićević, Tanjug   | 13. 05. 2015. - 07:03h  izmena vesti 13:25h | Foto: N. Mihajlović   |
Andrej Vučić, brat aktuelnog premijera Srbije Aleksandra Vučića, svedočio je danas u Privrednom sudu u Beogradu u procesu povodom nelegalnog osnivanja "fantomske" firme "Asomakum" na njegovo ime.

Vučić je u Privredni sud stigao bez obezbeđenja, u pratnji samo svog advokata Zorana Jakovljevića.


- Sve ovo je dobro sinhronizovana akcija korumpiranog dela policije i sudstva, u sprezi sa politikom bivšeg režima, koja je imala za cilj samo jedno - da se nanese šteta mom bratu - izjavio je između ostalog Vučić, misleći na aktuelnog premijera Srbije.
 
Andrej Vučić je napomenuo da je od 2010. godine više puta davao izjave povodom te firme Poreskoj upravi, policiji, u Privrednom sudu i u Palati pravde, i da je svaki put konstatovano da je reč o falsifikovanoj ličnoj karti.

- Ličnu kartu nikad nisam gubio, menjao, niti ustupio nekome. Namerno sam je sačuvao, jer sam znao šta će se desiti - rekao je Vučić.

Prema njegovim rečima, da je bilo volje taj slučaj bi se rešio još pre pet godina:
 
- Očigledno nije postojala želja da se ovo rešši. Očigledno je postojala dobra koordinirana akcija da se nanese ššteta mom bratu. Da su želeli, mnogo lakše su mogli tada da reše ovaj slučaj, ali, hvala ovim ljudima što su to bar sada uradili -  rekao je on.

Vučićev advokat Zoran Jakovljević predložio je sudu da izvrši uvid u spise predmeta u postupku koji vodi Više tužilaštvo u Beogradu, protiv osumnjičenih za osnivanje više fantomskih firmi, među kojima je i firma Asomakum.

Advokat je napomenuto da, prema nezvaničnim informcijama, u tom spisu postoji i grafološko veštačenje potpisa.

 Naredno ročište zakazano za 10. jul,  kada bi trebalo da budu saslušani veštaci koji će izneti svoje mišljenje povodom autentičnost potpisa na ličnoj karti Andreja Vučića.
 
Andrej Vučić je podneo tužbu sudu kojom traži utvrđivanje ništavnosti akta o osnivanju te firme jer je nastao korišćenjem falsifikata, odnosno osnovala ga je osoba koja je koristila njegovu falsifikovanu ličnu kartu.

Osumnjičeni se terete za pranje novca, kao i zloupotrebu položaja odgovornog lica, kojima su državu oštetili za najmanje 300.000 evra.

Da je reč o falsifikatu utvrđeno je grafološkim veštačenjem, što je ranije potvrdio ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
nesto se cudno ...tu.. desava  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
mob
Nokia 6630, valjda
Koliko se ja secam nevazeci dokument se unishtava i ostaje u mup-u.... ne mozesh kuci da odnesesh... krivichno delo i tako to  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Samsung SGH-E590
Ja koliko se secam samo probuse staru licnu kartu...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
mob
Nokia 6630, valjda
Pa to, i odloze je u arhivu, ne vrate ti je na ruke...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Ova glupava španska serija još traje?

Aj sad neka Pink napravi još jedan poseban kanal samo za ovo.
« Poslednja izmena: 13. Maj 2015, 17:27:19 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
SonyEricsson k750i
Pa to, i odloze je u arhivu, ne vrate ti je na ruke...

vracaju... imam  Smile ali busnu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
mob
Nokia 6630, valjda
Ja sam izgleda bio sumnjiv... meni nisu vratili  Smile
Jako je lako utvrditi, mora da postoji neka izjava preko pisarnice gde tvrdi da to nije njegova firma... Mislim ako zna od 2010 godine...

A i ovaj DS jbmti tachno su znali josh 2010 godine da ce AV 2012 doci na vlast i da ce postati premijer, pa su za svaki sluchaj unapred smislili plan kako da napakoste... Isto su u svojoj kuhinji izveli plan za premlacivanje tokom gej parade... Apsolutno jasan udar na drzavu..

jedino ako keramichar svo vreme ne radi za DS pa telepromptovanjem ne putuje kroz vreme i minira AV?

Ali ovo ce kristal bolje da objasni, on je expert na tu temu...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Samsung SGH-E590
Policija ga je valjda jos tada zvala na razgovor i on je dao izjavu da to nije njegova firma i jos tada je otpisala njega kao vlasnika. O tome mora da postoji evidencija. Ono sto je zanimljivo je to da od 2010. niko nije to pominjao i onda se pet godina kasnije pojavi onaj degen i u skupstini krene da kenja o toj firmi. Mozda me opet neki retard nazove botom, ali meni je ovo od pocetka bilo smesno. Scena kao u filmovima, posle onog sa parade, Stefanovic izjavljuje "get me all the dirt on that guy"...  Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Ајде да се сложимо у следећем ставу:

-Господин Вучић Андреј јесте имао своју фирму и он јесте узимао паре из буџета и јесте направио минус и сви они силни похапшени због наводног фалсификовања личне карте требају да буду пуштени на слободу уз обештаћење јер је цела ова ујдурма настала због непримереног и непрофесионалног пословања поменутог господина коме Власт(тј. његов брат),помаже да изглади паре које је покрао.

Да ли се слажете?
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.